Radikali godinama bili servis službe bezbednosti

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
oslanik Srpske radikalne stranke Jadranko Vuković pet godina je prenosio izveštaje Bezbednosno-informacione agencije Vojislavu Šešelju, lideru radikala. Pet godina je BIA, između ostalog, preko Jadranka Vukovića, Šešelju punila glavu o tome da sam britanski špijun, tvrdi za „Blic“ Tomislav Nikolić, šef poslaničke grupe „Napred Srbijo“.

I sam Vuković je našem listu potvrdio da je odnosio informacije Šešelju, međutim, nije želeo da otkrije od koga je dobijao te informacije.

Tomislav Nikolić je ranije ispričao da su do Šešelja dok je bio u Srbiji dolazili izveštaju iz DB, koje je u kovertama nosio Vuković, te da su odatle nastale knjige „Laufer mi javlja“ i „Laufer me nije zaboravio“. On je kazao da je Šešelj na osnovu tih izveštaja objavljivao imena ubica, u vreme dok je još trajala istraga.
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=59631

Ala ih ofira Toma, nema dalje.
:mrgreen::super:
 
ej mali daj ne seri BIA radi po sopstvnenom nahodjemu znaci radi samostalno i tu nema nikakvog kontakta sa vlascu :rtfm: a ti sto si glup i nemas pojma o tome to je druga stvar! :hahaha:

e ajde veliki ti znas ko kome naredjeje tamo........i na ovo ocekujes odgovor ....pitam se kakav,verovatno da i ja tebi kazem da si glup i slicno...........a izedju ostalog nit sam glup i imam mnogo vise pojma o tome od tebe.........

naravno da bia radi za vlast,jes radi po licnom nahodjenju:hahaha::hahaha::hahaha:
pa onda po informacijama koje dobijaju likvidirali bi tadica 1 dan njegog mandata....eto toliko.
i ne samo njega nego 80% vlade.
 
Poslednja izmena:
U knjizi bivseg zamenika nacelnika resora jedne sluzbe lepo pise ko je i sta bio g. V. Seselj. tacka!!!
...I ko ga je preuzeo kao saradnika, na opste zaprepascenje profesionalaca u sluzbi!
... zatim nije tesko sabrati 2 + 2...
Da bi se shvatilo ko je on bio (i ostao), nisu potrebne nikakve knjige, nego samo logično razmišljanje, na osnovu (zlo)dela koja je za sobom ostavio (i ostavlja): - nadripatriota, antisrbin i kompromiter svake ispravne srpske ideje.
 

Back
Top