...gadne i antipatichne "cure"...

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...kako sebe dovesti u taj stadijum da ti se ne gadi ono shto je gadno, missim imash opaku cicu pored sebe i svi je zzele za sebe, svi joj trazze malo zadovoljstva da im pruzzi, mozzda je jaka ali jednom tje popustiti i eto ti ga na...
...a, kad je gadna ondak je samo tvoja, verovatno...
...el sam ja posesivan ili shta...?
 
...kako sebe dovesti u taj stadijum da ti se ne gadi ono shto je gadno, missim imash opaku cicu pored sebe i svi je zzele za sebe, svi joj trazze malo zadovoljstva da im pruzzi, mozzda je jaka ali jednom tje popustiti i eto ti ga na...
...a, kad je gadna ondak je samo tvoja, verovatno...
...el sam ja posesivan ili shta...?
Ccc... ruzne zene su samo da ti budu drugarice ;D vecina ruznih zena su divne osobe, tako da ako stvarno cenis unutrasnju lepotu mozes i spavati sa jednom, ali da ides ulicom zagrljen sa njom no way :thumbdown:
 
...kako sebe dovesti u taj stadijum da ti se ne gadi ono shto je gadno, missim imash opaku cicu pored sebe i svi je zzele za sebe, svi joj trazze malo zadovoljstva da im pruzzi, mozzda je jaka ali jednom tje popustiti i eto ti ga na...
...a, kad je gadna ondak je samo tvoja, verovatno...
...el sam ja posesivan ili shta...?

Koji će mi ženska koju niko neće? Jeste da je samo moja, ali šta mi to vredi ako ni meni ne može da se digne na nju?
 

Back
Top