...tange...

Зоки

Legenda
Poruka
51.425
...na mushkarcu, daklem za ili protiv, i koje su to situvacije vas naterale da prestanete da ih nnosite...
...ja sam jedno vrmem nosijo tange i preko lanene pantalonice i sve su me zzene shtipkale i pipkale, tako da kad je doshla ona prava moje su bele pantalonice bile toliko zaprljane neopranim zzenskim prstitjima da prosto nisam imao srca da ostanem u njima, morao sam da ih skinem i ostanem samo u tangama...
...e tu je nastao problem, ondak su i mushkarci pocheli da me shtipkaju i jednosavno sam izgubijo glavu i obraz i nikada ih vishe nisam obukao, kako je kod vas...?
 
Tange i muškarci...?
a010.gif
a050.gif

No way...
 
...na mushkarcu, daklem za ili protiv, i koje su to situvacije vas naterale da prestanete da ih nnosite...
...ja sam jedno vrmem nosijo tange i preko lanene pantalonice i sve su me zzene shtipkale i pipkale, tako da kad je doshla ona prava moje su bele pantalonice bile toliko zaprljane neopranim zzenskim prstitjima da prosto nisam imao srca da ostanem u njima, morao sam da ih skinem i ostanem samo u tangama...
...e tu je nastao problem, ondak su i mushkarci pocheli da me shtipkaju i jednosavno sam izgubijo glavu i obraz i nikada ih vishe nisam obukao, kako je kod vas...?

fuj...
 
.....ma jok pitam samo ,u mom komshiluku komshinica uvatila muza sa poshtarom pa reko da nisi ti komshiko ...............:rotf::rotf::hahaha::super:

Ni poštari nisu što su nekad bili. Sve je više nerotkinja, moraju žene da idu u druge gradove po lek, a direktor pošta ne haje, nema nameru da natera službenike da obavljaju sve svoje dužnosti. Još ih pušta da bockaju pogrešne rupice, kaljaju ime i ugled PTT!
Opšta kriza u društvu odražava se i na taj segment. ccc...
 
...na mushkarcu, daklem za ili protiv, i koje su to situvacije vas naterale da prestanete da ih nnosite...
...ja sam jedno vrmem nosijo tange i preko lanene pantalonice i sve su me zzene shtipkale i pipkale, tako da kad je doshla ona prava moje su bele pantalonice bile toliko zaprljane neopranim zzenskim prstitjima da prosto nisam imao srca da ostanem u njima, morao sam da ih skinem i ostanem samo u tangama...
...e tu je nastao problem, ondak su i mushkarci pocheli da me shtipkaju i jednosavno sam izgubijo glavu i obraz i nikada ih vishe nisam obukao, kako je kod vas...?

:eek: tj. nije ti smetalo sto ti se onako...bas bas uvuku u dupe pa s vremena na vrijeme,
u najboljem slucaju, izgleda kao da sam sebe...stipkas...
dok ih pokusavas izvuci iz...pomenutog... + na javnom mjestu...? :)
 
...ja sam ih nosijo naopachke, pa sam onim kanapchitjem podvezivao qrchitj, eto , ali to je josh iz vremena dok sam imao qurchitj, sad sam se promenijo i imam qrc**kanju...:)

:eek: tj. nije ti smetalo sto ti se onako...bas bas uvuku u dupe pa s vremena na vrijeme,
u najboljem slucaju, izgleda kao da sam sebe...stipkas...
dok ih pokusavas izvuci iz...pomenutog... + na javnom mjestu...? :)
...misssim prati malo jeeee...:)
 

Back
Top