Ljudi

.. wakija, wakija, to je pawa stwaw!!
ko ne wowi wakiju nije nowmawan!!!
zivili-1.gif
 
pod pretnjom da cu da zvucim nadrkano (not like I care) ali molim te da mi objasnis poentu ovakve obrade... posto se eto trudim vec duze vreme da shvatim poentu obrade onog one ono bare jezero svasta nesto u slicnom stilu i nikako mi ne dolazi do mozdanog epicentra...
 
pod pretnjom da cu da zvucim nadrkano (not like I care) ali molim te da mi objasnis poentu ovakve obrade... posto se eto trudim vec duze vreme da shvatim poentu obrade onog one ono bare jezero svasta nesto u slicnom stilu i nikako mi ne dolazi do mozdanog epicentra...


...sta god da napisem, ne verujem da ce doci do tvog mozdanog epicentra, mislim da obrada fotografije ne mora uvek da ima poentu...
 
...nisi ni pokusao... a moguce je da nece doci posto je pomeren... pa mozda i iz tog razloga ne moze da pojmi ovakvu obradu...

...nije poenta u tome da li obrada mora da ima poente ili ne... mislim da je vise poenta u obradi koju poentu ce da naglasi na fotografiji... ova odredjena obrada, po mom skromnom sturcnom naucnom i profesionalnom misljenju ne naglasava ni jedan deo poente fotografije a kamoli celu poentu fotografije...

...a uz to i ne radi... ili ti, ne lici ni na sta... filter iz PSa ili cak iz korela... nabudzen... fotografioja postaje mrljava i... to je to... ne vidim poentu, oprosti mi... a onda ne vidim ni umjetnicki dojam u celoj prici... jbga... ja sam lepo pitala...
 
Ovakvom obradom, ja naslućujem samo povećanje energije pokreta koji imaju ovi ljudi, tako da obrada ovde i može da prođe, ali ne treba to primenjivati na svim fotografijama, osim ako hoćeš da furaš taj fazon...mada za to, kao što primećuješ ovde nećeš naći sluha...
 
...mislim da ce jako malo sluha naci kada je taj fazon u pitanju...

...ja nisam zlonamerna u svojim komentarima... mozda to tako deluje jer sam emotivno osakacena... ali veruj mi... nista lose ne mislim...
 
odlicna poslednja!!!!!!!!!

i ova pre nje... ali nesto mi bode oko... mozda levele malo podesti... ne znam... ali odlicno izgledaju poslednje dve... bas bas ... dopada!
 
Не знам у коју тему да ставим...нема теме прстићи :)...ваљда ће овде бити добро...

prsti-1.jpg

Nikon D60
бленда: 5.6
експозиција: 1/60
ISO: 200
Focal length: 55mm (82mm)
блиц: не
photoshop: saturation -20; додата дебела црна линија са доње стране слике (ваљда 50px).
 
Poslednja izmena:
DSC_1017-1.jpg

Nikon D60
Focal Length: 52.0mm (35mm equivalent: 78mm)
експозиција: 1/500
бленда: 5.6
ISO: 200
блиц: не
статив: не
photoshop: crop;
 

Back
Top