MFS Yugoslav Air Team

Alexandra1121995

Obećava
Poruka
84
Ovo je udruzenje "virtuelnih" pilota u simulaciji Microsoft Flight Simulator 2004.Simulacija ima sposobnost igranja u multiplayeru.Ovako je sve organizovano:
-Imamo instruktore i sest kategorija letilica(propsi,putnicki i teretni,akrobatski,vojni,jedrilice i helikopteri).
-Oni ce obucavati kandidate.
Ni instruktori nece imati sve license, kao i kandidati.
Oni ce posle toga moci da rade kao piloti YWOW Airways-a
Yugoslav
Wings
Over
World
Naravno da cemo imati organizatora letova YWOW Airways-a.Piloti propsa mogu obavljati razne letove kao ekskurzije,vojni piloti ce svakodnevno vezbati i ici na nekim letovima cuvati putnicki avion :) Akrobaticki su zaduzeni za zabavu :D Bice organizovano mnogo akrobacija ;) Za jedrilicare i pilote helikoptera jos nije odredjena uloga.
Ima josh puno toga :D Ovo je samo 1% ;) Posetite nash forum:
http://mfsyat.smfforfree3.com/index.php

Pozdrav
 
Dobro zvuci, samo da li ce mi lagovati posto imam 128 flat wireless?:o

:think: Mislim da hoce ali nisam sigurna

ja sam do skoro bio u jednoj avio kompaniji u MFSX ali sam izaso jer nisam mogao biti stalno tu i da obavljam svoje letove cesto pa sam izasao... steta sto niste na MFSX bilo bi mnogo bolje.

Ehh...sta ce mi fsx kad imam fs9 prepun add-onovima :) Ali je i to lepo :D
 
Evo da kazem da i ja ucestvujem ovde...Novi smo al koristimo fs9 jer ima mnooostvo adonova koji mogu ulepsati igru.Precicemo i na fsx ali kad se naprave dosta addonova...Glupavao mi je igrati sa americkim sranjima od aviona...
 

Back
Top