Pegla

DiVljA

Elita
Poruka
15.398
:lol:

Salu na stranu, hocu da kupim neko cudo za kosu, al' da moze da mi je ravna i da je uvija i jos mnogo toga....
Ima li neko iskustva i preporuku sta da kupim, gledala sam u tehnomaniji danas, al' sta vredi kad se ne razumem...hvala! :P
 
ja ja ja
ja sam kupila u sefori
onu sto moze samo na suvu kosu,bitno je kakvi su grejaci,ako su neki metalni onda to gori i isusuje kosu
nego =sad cu da pogledam tacan opis da prevedem pa cu prepraviti post
 
E, devojko, što me uplaši! :eek:
Na trenutak sam pomislila da se raspituješ za peglu za veš! :eek:
Paztite, malo, nemojte ovako strašiti normalne žene! (one kojima je pegla, normalno, neprijatelj, čim nije u tuđim rukama :mrgreen: )
 
http://www.sephora.fr/browse/product.jhtml?id=P31016&navAction=jump
evo fotke,taj imamal ne znam da l imate to u delti,?uglavnom ploca je ceramique 100% ,a grejaci su od kristala "tourmaline" joj ne znam sta to znaci,al znam da to cuva hidratantnost vlasi i zatvara one zaliske na dlaci da voda ne izadje i tako se cuva elasticnost(tj ne susi se kosa),znas kako izgleda dlaka uvelicano
imala sam priliku da vidim otvorenu tu masinu,kao i sa metalnim grejacima i ono s metalnim deluje prilicno...barbarski
sta znam
ja sam prezadovoljna,i opet bih to kupila(retkost kod mene) jer umesto da se mlatis sat vremena s cetkama ovo je gotovo za 15 min maxi,a ko ima talasastu kosu ko ja,siske su uvek savrsene za sekundu(ovaj moj greje za 6 sec) gledaj da ima izotermicku vrecicu da odmah spakujes po upotrebi,da ne cekas da se hladi,prakticno je
uglavnom ja to vucem za sobom i na letovanje
super je,samo da nadjes svoj ;)
e da,ovaj moj je uzi pa moze da pravi lokne a ovi siroki koji imaju na sebi rupice pa mogu i za mokru kosu oni ne prave lokne,tako da moras da biras ili uzi samo suva kosa+loknice ili siri suva +mokra kosa
 
Nisam videla to kod nas u Sephorii, al' te sa keramickom plocom ima za 4-5000 u tehnomaniji. Al' mi nije jasno da li samo pegla ili moze da uvija?
 
:lol:

Salu na stranu, hocu da kupim neko cudo za kosu, al' da moze da mi je ravna i da je uvija i jos mnogo toga....
Ima li neko iskustva i preporuku sta da kupim, gledala sam u tehnomaniji danas, al' sta vredi kad se ne razumem...hvala! :P
Uopšte nije šala :tease:
Pre svega nekoliko dana peglali su mi kosu..... peglom. Ali ne onom kineskom presom nego..... peglom. Još uvek imam rozikastu krastu na čelu :(
 
ma to je preskupo.ja sam uzela philips ima zapeglanje kose krupnije lokne sitnije itd.i super je ovako je odkucaj philips les secret de coiffage i nacices sve sto te zanima.ja sam zadovoljna ne gori mi kosu mozes da podesavas jacinu drzis dve tri sekunde i za par minuta imas frizuru
 
Nisam videla to kod nas u Sephorii, al' te sa keramickom plocom ima za 4-5000 u tehnomaniji. Al' mi nije jasno da li samo pegla ili moze da uvija?
svaka koja je uze moze da uvija,jer to radi na principu cetke,uvrtis pramen i povuces na dole
potrebno je malo prakse
ne zali da das do 100-120€,ove od 30€ gore kosu
 
Divlja pretrazi na filips mislim da tamo ima nesto ( fen sa puuuno dodtacima ) sto je super i nije preskupo, mislim da to trazis , ali ne secam se kako se zove, mozes da ispravljas kosu dok je susih itd itd
 
Uopšte nije šala :tease:
Pre svega nekoliko dana peglali su mi kosu..... peglom. Ali ne onom kineskom presom nego..... peglom. Još uvek imam rozikastu krastu na čelu :(

ne razumem sta ti je radila pegla na celu :eek: da nisi mozda pokusala obrve da peglas:???:
ja sam peglala kosu obicnom peglom i nisam imala nikakve posledice :mrgreen:
 
Hvala, ciciban. :P
Dobro, sad mi je malo jasnije. Al' mi jos nije jasno sledece. Gledajuci te pegle, primetila sam da je na nekim ta keramicka ploca ravna, a na nekima talasasta? :P
 
E ovako kupila sam peglu u BG-electronicu na Bulevaru.Pegla je Braunova (Satinliner Ion Shine) platila sam je oko 4000din.Ploce su joj keramicke,ima jone kojima kosi daje sjaj i kosa se ne mrsi,podesavanje temperature,mozes i da kovrdzas,u ostalom evo specifikacije:


By mima_87


By mima_87

Braun Satinliner Ion-Shine ES 2

Electronic heating element ensuring express heat up time: ca. 30 sec.
High styling temperature: 200°C
Temperature setting function: 15 settings, 130-200°C (5°C steps)
NanoGlide Ceramic plates for ultimate hair protection
Patented spring floating heating plates for even and controlled pressure on hair
Ion-shine system
Extra large LCD display
Memory function
°Cmac function
Cool down function
Auto shut off after 30 min.
Cool touch tip for ease of handling
Cable: 2 meter swival cord
Colours: black


Ja je obozavam :heart:
 

Back
Top