Nema ulaska Srbije u EU dok se ne resi odnos sa Kosovom!

RolandOfGilead

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.136
Nakon Sarkozija evo nove potvrde onoga sto svi znamo, ali se mnogi ne usudjuju da kazu. Ovim se potpuno razoblicuju sve bajke Borisa Tadica i njegove ekipe kako su "Kosovo i ulazak Srbije u EU" razdvojene stvari.

Политика - Пре сат
ПРИШТИНА - Известилац Европског парламента за Космет Јос Лагендијк изјавио је да се залаже за истовремену интеграцију и Србије и Космета у Европску унију, али тек када буду решени њихови међусобни односи.

„Не бих прихватио ни Србију ни Космет док се њихови односи не реше на прави начин”, рекао је Лагендијк на конференцији за новинаре у Медија центру у Чаглавици, оџаној на крају четвородневне посете делегације Европског парламента Косову и Метохији.

Лагендијк је казао да је коначан циљ пуна интеграција свих држава југоисточне Европе у ЕУ, али да с тим у вези треба да служи лекција научена из претходног проширења, када је у ЕУ примљен Кипар.

„У ЕУ не треба увозити проблеме, већ их претходно решавати на међународном плану. Подржавамо интеграцију и Србије и Космета, али када се буду решени њихови међусобни односи”, казао је Лагендијк.

Он је уверен да ће за улазак Србије у ЕУ бити претходно постављен услов решавања питања Космета, а да је на српским грађанима и властима у Београду да одлуче шта је то што желе да ураде.
 
Nakon Sarkozija evo nove potvrde onoga sto svi znamo, ali se mnogi ne usudjuju da kazu. Ovim se potpuno razoblicuju sve bajke Borisa Tadica i njegove ekipe kako su "Kosovo i ulazak Srbije u EU" razdvojene stvari.

Политика - Пре сат
ПРИШТИНА - Известилац Европског парламента за Космет Јос Лагендијк изјавио је да се залаже за истовремену интеграцију и Србије и Космета у Европску унију, али тек када буду решени њихови међусобни односи.

„Не бих прихватио ни Србију ни Космет док се њихови односи не реше на прави начин”, рекао је Лагендијк на конференцији за новинаре у Медија центру у Чаглавици, оџаној на крају четвородневне посете делегације Европског парламента Косову и Метохији.

Лагендијк је казао да је коначан циљ пуна интеграција свих држава југоисточне Европе у ЕУ, али да с тим у вези треба да служи лекција научена из претходног проширења, када је у ЕУ примљен Кипар.

„У ЕУ не треба увозити проблеме, већ их претходно решавати на међународном плану. Подржавамо интеграцију и Србије и Космета, али када се буду решени њихови међусобни односи”, казао је Лагендијк.

Он је уверен да ће за улазак Србије у ЕУ бити претходно постављен услов решавања питања Космета, а да је на српским грађанима и властима у Београду да одлуче шта је то што желе да ураде.

Ne vredi ti,dzabe se trudis
Srbija ide u EU 2012te
 
Aimar ne verujes u 2012tu ili si protiv ulaska?

nisam bre ja aimar nego olympiakos :rtfm:

ali dobro mozda puko server........ili ti.

pa nisam protiv nego ne verujem.

u stvari ne verujem da cemo uci ikada........po meni logicnan period je minimum za 200 godina tj. posle par ratova za kosovo i jos nekih ako ispadnu u kojima mozda mi necemo biti ali ce ga biti na balkanu.........a da se sve to lepo onako ljudski zavrsi treba jedno 200 god.

ali samo to,ne racunajuci ekonomiju i druge uslove.

pa brate u nasoj drzavi je ratno stanje a oni da nas prime jes.........oce to.

a sa druge strane ako srbija zbog ucena radi ulaska u eu,pokusa da izvrda da vojno intervenise na kosovu i oslobodi ga od okupatora naravno da sam protiv.

ja sam za eu,bio i to pre nego sto je demokratska stranka cula za kontinent evropa,ali mi je na 1 mestu oslobodjenje teritorije,e ako oni hoce da nas prime kada izvedemo vojnu intervenciju na kosovu hvala im idemo.
 
Nakon Sarkozija evo nove potvrde onoga sto svi znamo, ali se mnogi ne usudjuju da kazu. Ovim se potpuno razoblicuju sve bajke Borisa Tadica i njegove ekipe kako su "Kosovo i ulazak Srbije u EU" razdvojene stvari.

Политика - Пре сат
ПРИШТИНА - Известилац Европског парламента за Космет Јос Лагендијк изјавио је да се залаже за истовремену интеграцију и Србије и Космета у Европску унију, али тек када буду решени њихови међусобни односи.

„Не бих прихватио ни Србију ни Космет док се њихови односи не реше на прави начин”, рекао је Лагендијк на конференцији за новинаре у Медија центру у Чаглавици, оџаној на крају четвородневне посете делегације Европског парламента Косову и Метохији.

Лагендијк је казао да је коначан циљ пуна интеграција свих држава југоисточне Европе у ЕУ, али да с тим у вези треба да служи лекција научена из претходног проширења, када је у ЕУ примљен Кипар.

„У ЕУ не треба увозити проблеме, већ их претходно решавати на међународном плану. Подржавамо интеграцију и Србије и Космета, али када се буду решени њихови међусобни односи”, казао је Лагендијк.

Он је уверен да ће за улазак Србије у ЕУ бити претходно постављен услов решавања питања Космета, а да је на српским грађанима и властима у Београду да одлуче шта је то што желе да ураде.

kad dođe do toga, rešićemo odnose sa Kosovom
šta se jediš
 
štaaaa je :evil::dash:
na ovoj mojoj temi :arrow:
http://forum.krstarica.com/threads/239513
ste se začas u horu izarlaUrlikali da se prebaci na drugi PDF:dash::dash::dash:
.....šta bolelo je kako to da Srbi idu u Hrvatsku a vi patriJote već 18 godina u lavoru ganjate patkice :mrgreen::hahaha:

:mrgreen:

:hahaha::hahaha:

ja sam brate video mora nego celo tovje selo zajedno :hahaha:

em moj sareni leptiricu.........:hahaha:

srbi imaju vise imanja na hrvatrskom i cg primorju nego hrvati na svom.:mrgreen:
 
:shock:
rekoh ja ne tako davno na ovom forumu:arrow:...ove nove droge su čudo:!:...a kad se još pomešaju sa rakijom u ne merljivim količinama:!:...
to su onda već slučajevi ne za promatranje u £azi...nego za izolaciju tipa: "vezati, zaključati i ključ baciti u kanalizaciju":mrgreen::hahaha:

eee moj sareni leptiricu..........................nadam se da ti nece biti neprijatno tamo..........aj gloop si ko noc.........aj malo odmori :banovati::banovati::banovati:
 
pre desetak minuta sam i ja procitao tu vest na krsti, ali racunam da i nije neka vest [po vas] i rekoh ajde da vas ne opterecujem samo takvim vestima, bolje da je ne vidite...
Delegacija Evropskog parlementa na Kosmetu
Međunarodni Radio Srbija - Pre 3 sata i 34 minuta

Izvestilac Evropskog parlamenta za Kosovo Jos Lagendijk izjavio je da se zalaže za istovremenu integraciju i Srbije i Kosova u Evropsku uniju, ali tek kada budu rešeni njihovi međusobni odnosi "Ne bih prihvatio ni Srbiju ni Kosovo dok se njihovi odnosi ne reše na pravi način", rekao je Lagendijk na konferenciji za novinare održanoj na kraju četvorodnevne posete delegacije Evropskog parlamenta Kosovu i Metohiji.
 

Back
Top