Da li je bolje?

Romanticus

Poznat
Poruka
9.026
Pitanje za muski deo:

Kakve ribe preferirate? Da li volite mrsavice ili "elegantno" popunjene?Da li ste pripadnik one parole: Bolje da ljulja nego da zulja?

Pitanje za zenski deo:

Hajde da malo dopunim temu, da se dame ne bi osetile zapostavljeno.

Da li je ok da frajer ima stomacic? Ili vise preferirate one atletskog tipa?

Ako je tema vec bila,molio bih moderatore da je obrisu,a vama kolege forumasi se izvinjavam na neoriginalnosti odnosno ponavljanju teme.:rumenko:

Hvala
:)
 
Poslednja izmena:
Pitanje za muski deo:

Kakve ribe preferirate? Da li volite mrsavice ili "elegantno" popunjene?Da li ste pripadnik one parole: Bolje da ljulja nego da zulja?

Ako je tema vec bila,molio bih moderatore da je obrisu,a vama kolege forumasi se izvinjavam na neoriginalnosti odnosno ponavljanju teme.:rumenko:

Hvala
:)

Bitno mi je da ima lepo oblikovanu guzu....grudi normalne...ne mora da bude teretana freek..nikakve plochice ni neshto slichno. Ali nikako vihsak kilograma da se primecuje.
To je to. (nisam preterao zar ne?:mrgreen:)
 
Bitno mi je da ima lepo oblikovanu guzu....grudi normalne...ne mora da bude teretana freek..nikakve plochice ni neshto slichno. Ali nikako vihsak kilograma da se primecuje.
To je to. (nisam preterao zar ne?:mrgreen:)

Dobar odgovor............:super:Ma da nije lose kada riba ima seksi stomacic,mali onako.Bar tako ja preferiram.............:think::ok:
 
Poslednja izmena:
Mislis toliko mrsave da skripe dok hodaju :D :hahaha:
Kostima ti iseče penis dok je drpaš.

Evo šta volim, a šta ne:

anorexia-bikini.jpg


Ovu šminkerku bih ženio odmah. Ovu anoreksičarku, kojoj je izgled važniji od zdravlja, ne bi ni takao, poslao bih je na lečenje.
 

dve debele a ja mrsav
procelave a ja trsav
kratkonoge a ja krakat
na teme im spuscam lakat

dve debele vole mene
a ja volem tanke zene
nek su crne nek su plave
samo da su kostunjave

:lol:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pitanje za muski deo:

Kakve ribe preferirate? Da li volite mrsavice ili "elegantno" popunjene?Da li ste pripadnik one parole: Bolje da ljulja nego da zulja?

Pitanje za zenski deo:

Hajde da malo dopunim temu, da se dame ne bi osetile zapostavljeno.

Da li je ok da frajer ima stomacic? Ili vise preferirate one atletskog tipa?

Ako je tema vec bila,molio bih moderatore da je obrisu,a vama kolege forumasi se izvinjavam na neoriginalnosti odnosno ponavljanju teme.:rumenko:

Hvala
:)

nebitno je da li ima mali stomačić ili je ravan sa pločicama,
bitna mi je jaka, sportska građa u osnovi:D
 

Back
Top