Problemi sa upoznavanjem

m.dusan

Zainteresovan član
Poruka
185
Jedna uobicajena situacija(dnevna ili vecernja potpuno nebitna)-veca koncentacija ljudi na odredjenom prostoru i u jednom momentu osoba suprotnog pola Vam "zapadne za oko "ali mnogo vise nego ostale osobe do tada...Sta dalje-da li prici,otpoceti uobicajeni razgovor ili ipak biti direktan i konkretan...Nama muskarcima je to lako,ali sta je sa vama zenama-da li se ruse barijere i prelazite preko one uobicajene farse da "muskarac treba prici" ili ipak sve ostaje na " varnicama u pogledu koji se povremeno spaja , hemiji u vazduhu " i konstatacijom u mislima "srescemo se opet-poigrace se prst sudbine pa cu tada po potrebi preuzeti inicijativu " jer danas to ne mogu iz nekog neobjasnjivog razloga iako postoji ogromnma zelja.
 
Nema veceg smaranja za zenu od muskarca koji je gleda i kome ona daje signal da moze da pridje, a ovaj ne prilazi i gleda i gleda ....kao tele u sharena vrata

Dobro , ali vecina muskaraca ne prepoznaje taj signal-a tebi se bas dopada i dolazis do konstatacije da je fizicki ok , ali sta je sa "onim u glavi"...Ili jednostavno u navedenom trenutku nalazis se u drustvu nekoliko devojaka,momaka...a sat ti nije saveznik...
 
Dobro , ali vecina muskaraca ne prepoznaje taj signal-a tebi se bas dopada i dolazis do konstatacije da je fizicki ok , ali sta je sa "onim u glavi"...Ili jednostavno u navedenom trenutku nalazis se u drustvu nekoliko devojaka,momaka...a sat ti nije saveznik...

Pa sta tu ima da se prepoznaje...ne verujem da ce ti neka zena uzvratiti pogled vise od jednog puta, ako nema zelju da joj pridjes.
To "zelju da joj pridjes" ne znaci "zelju da je toocash" nego da pridjes i zapocnes neki normalan razgovor. Za to si dobio zeleno svetlo u smislu da si po izgledu prihvatljiv, a sve ostalo ce vec videti. Izmedju ostalog, i to sta ti je u glavi. A ti pak neces znati sta je njoj u glavi ako ne krenes da razgovaras.
Mislim...ocekivati da zena pridje tebi meni je malo....izgovor za manjak inicijative i hrabrosti
 
Jedna uobicajena situacija(dnevna ili vecernja potpuno nebitna)-veca koncentacija ljudi na odredjenom prostoru i u jednom momentu osoba suprotnog pola Vam "zapadne za oko "ali mnogo vise nego ostale osobe do tada...Sta dalje-da li prici,otpoceti uobicajeni razgovor ili ipak biti direktan i konkretan...Nama muskarcima je to lako,ali sta je sa vama zenama-da li se ruse barijere i prelazite preko one uobicajene farse da "muskarac treba prici" ili ipak sve ostaje na " varnicama u pogledu koji se povremeno spaja , hemiji u vazduhu " i konstatacijom u mislima "srescemo se opet-poigrace se prst sudbine pa cu tada po potrebi preuzeti inicijativu " jer danas to ne mogu iz nekog neobjasnjivog razloga iako postoji ogromnma zelja.

Па, добро, Лаве, где се ти пронашао у болдованом? ;)

Ја сам жена, и ако ми неко западне за око, приђем и разговарам.
Не знам шта значи ,,директно и конкретно''. :dontunderstand:
Као, приђеш и кажеш ( и то ту, пред ,,већом концентрацијом људи на одређеном месту''),као, хајде да се к.р.е.с.н.е.м.о....
Лепо, директно и конкретно!

Или, мислиш, приђеш и кажеш:,, Добро вече, ја сам.... и баш ми се свиђаш, а видим да и ти мене гледаш''?
Добро, може и то.

А ако не можеш из необјашњивог разлога, онда, чему питање?
 
Pa sta tu ima da se prepoznaje...ne verujem da ce ti neka zena uzvratiti pogled vise od jednog puta, ako nema zelju da joj pridjes.
To "zelju da joj pridjes" ne znaci "zelju da je toocash" nego da pridjes i zapocnes neki normalan razgovor. Za to si dobio zeleno svetlo u smislu da si po izgledu prihvatljiv, a sve ostalo ce vec videti. Izmedju ostalog, i to sta ti je u glavi. A ti pak neces znati sta je njoj u glavi ako ne krenes da razgovaras.
Mislim...ocekivati da zena pridje tebi meni je malo....izgovor za manjak inicijative i hrabrosti

kada je virtuozni franz list imao performanse na klaviru sredinom 19.veka zene kojima je je on bio fascinantno magnetski privlachan i sa dozom harizme kao niko do tad nisu ga gledale u ochi nego su oma skidale ono shto danas zovemo gatje i bacale na binu nadajuci se da ce da skonta da zele da "prichaju" sos njega....
 
kada je virtuozni franz list imao performanse na klaviru sredinom 19.veka zene kojima je je on bio fascinantno magnetski privlachan i sa dozom harizme kao niko do tad nisu ga gledale u ochi nego su oma skidale ono shto danas zovemo gatje i bacale na binu nadajuci se da ce da skonta da zele da "prichaju" sos njega....

Ali avaj....frantishek je bio popularan, harizmatican, takoreci magnet za zene, a Dusan ipak nije Dule Savic, nego regularni krstash :lol:
 
Pa sta tu ima da se prepoznaje...ne verujem da ce ti neka zena uzvratiti pogled vise od jednog puta, ako nema zelju da joj pridjes.
To "zelju da joj pridjes" ne znaci "zelju da je toocash" nego da pridjes i zapocnes neki normalan razgovor. Za to si dobio zeleno svetlo u smislu da si po izgledu prihvatljiv, a sve ostalo ce vec videti. Izmedju ostalog, i to sta ti je u glavi. A ti pak neces znati sta je njoj u glavi ako ne krenes da razgovaras.
Mislim...ocekivati da zena pridje tebi meni je malo....izgovor za manjak inicijative i hrabrosti

Konkretno ja nikada nisam imao taj problem sa upoznavanjem , vec se sve ono odnosilo na nesto u fazonu "zasto zene imaju kocnicu"sem u ekstremnim slucajevima kada doticnog poznaje njena poznanica/poznanik pa moze dobiti vise informacija...
 
Па, добро, Лаве, где се ти пронашао у болдованом? ;)

Ја сам жена, и ако ми неко западне за око, приђем и разговарам.
Не знам шта значи ,,директно и конкретно''. :dontunderstand:
Као, приђеш и кажеш ( и то ту, пред ,,већом концентрацијом људи на одређеном месту''),као, хајде да се к.р.е.с.н.е.м.о....
Лепо, директно и конкретно!

Или, мислиш, приђеш и кажеш:,, Добро вече, ја сам.... и баш ми се свиђаш, а видим да и ти мене гледаш''?
Добро, може и то.

А ако не можеш из необјашњивог разлога, онда, чему питање?

Nisam se ja nasao u boldovanom vec me zanima stvar iz zenske retrospektive...Direktno i konkretno je imalo jedno znacenje , a poziv na t.u.c.a.n.j.e je nesto sasvim drugo-zato sam i stavio akcenat na "otvorene karte"... A ti mi zelis reci da si iskrena u ovom delu-"pridjem i razovaram" bez obzira na okolnosti...:cool:
 
Kakav je tu problem:???:

Ako se neko nekom sviđa...i primeti, oseti da se i on toj osobi takođe dopada
šta je prepreka.....:dontunderstand:

ili sam ja sa druge planete...ili se ovde od najobičnijih i najnormalnijih stvari
stvara...nekakav bauk...tipa...a kako ću ja to....:think:

nije strašno biti odbijen, bar znaš na čemu si....gore je ne probati da priđeš
i ostaneš u dilemi....bi li to moglo biti ostvareno.....:ok:
 
Kakav je tu problem:???:

Ako se neko nekom sviđa...i primeti, oseti da se i on toj osobi takođe dopada
šta je prepreka.....:dontunderstand:

ili sam ja sa druge planete...ili se ovde od najobičnijih i najnormalnijih stvari
stvara...nekakav bauk...tipa...a kako ću ja to....:think:

nije strašno biti odbijen, bar znaš na čemu si....gore je ne probati da priđeš
i ostaneš u dilemi....bi li to moglo biti ostvareno.....:ok:

Posle bitke svi su generali...Tako je sve sa devojkama u Americkim filmovima,a u Srbiji-na Balkanu...Napravi anketu koliko je devojaka prislo momku koji stoji sa 4-5 prijatelja i razgovara , upoznalo se onako u najopustenijoj varijanti i uklopilo se u "drugom poluvremenu" te konverzacije...
 
Nisam se ja nasao u boldovanom vec me zanima stvar iz zenske retrospektive...Direktno i konkretno je imalo jedno znacenje , a poziv na t.u.c.a.n.j.e je nesto sasvim drugo-zato sam i stavio akcenat na "otvorene karte"... A ti mi zelis reci da si iskrena u ovom delu-"pridjem i razovaram" bez obzira na okolnosti...:cool:

Из моје перспективе, а богами, и ретроспективе, ЈА никад нисам имала проблем да приђем и разговарам.
(Мада су углавном мени прилазили) Али је мени свеједно да ли ћу прићи мушкарцу или жени ако је у питању разговор који може бити пријатан.
Но, ја ти нисам прави егземплар жене, тако да бих волела да видим и друге одговоре.

Ако чекамо да неко погоди шта ми мислимо, а тај исто чека да ми погодимо шта он мисли, онда ће се свести на чекање и на ништа.
 

Back
Top