FIFA 2009 vs PES 2009

Koja je igra bolja?


  • Ukupno glasova
    29
  • Anketa je zatvorena .

teratino

Zainteresovan član
Poruka
142
Da jednom i za svagda rijeshimo...

Poshtujem svachije mishljenje, kako god da je glupo...

FIFA TRAILER

PES TRAILER


Molim vas da opshirnije objasnite zashto preferirate odredjenu igru...
 
Poslednja izmena:
Igrao sam i jednu i drugu igru, obadvije su mi se svidjele, ali ipak svako kome je stalo do pravog izbora trebalo bi da se opredeli za fifu. Mnogo bolja grafika, a i gameplay iz godine u godinu je sve bolji i bolji... EA bi mogli napraviti fifu mnogo bolju od pesa, samo kad bi htjeli...
 
Obozavam pes. 2008 sam propustio zbog loseg kompa (1.5 gb ddr 1, 7300gt 1.8ghz). Skinuo sam demo za 2009 koji mi, ne bas najbolje, radi. Sad se nadam da cu u punoj verziji moci da uklonim publiku, sudije(tm) i sve sto koci samo da mi proradi :)
 
Poslednja izmena:
Nemate vi pojma kad igrate fifu, to je igra za decu, iste fore ko na fifi sto sam igrao na segi pre 10 godina, samo bolja grafika, sutnes sa odredjenog mesta i das gol! Ma uzas!!!
PES je vrh, pogotovo ovaj 2009!!!!
 
cekaj da li ovde postoje ljudi koji igraju fifu ???

razumem da su tu deca koja kazu, ne pisu prava imena, ili navijaci k'o karton !!!

ALI NE VERUJEM DA IMA NEKO KO KAZE DA JE FIFA ZAKON !?
ne kazem da je ne igram, ali uzimam je samo da bi osvajao nesto, i to kad igram sam, fifa, je single player, a pes onaj pravi uzegli multy, kada se skupi ekipica pa po celu noc rokamo to i virtua tenis :D

LJUBITELJI FIFE, VI NISTE NORMALNI, POKRETI SE NISU MENJALI OD 2002
, evo sad na kompu igram fifu 1994, sve je isto :lol:
 
Fifa bolje izgleda od PES-a jer imaju licencu za skoro sve igrace i klubove, ljepsi su im menii (naravno,sad je PES 2008 i u tome bolji) ,ali Fifa je obicna arkada dok je PES prava sportska simulacija...

tako da...pro evolution soccer.
 
pre neki dan, dok sam razgledao neke diskove kod lokalnog "pirata", čovek mi je tri puta napomenuo kako je izašla nova fifa, a neki lik koji sedi iza njega kaže: " alo, ne smaraj dečka, ovo ti je deseti put da spominješ tu fifu, vidiš da niko neće da je kupi! " :lol:
pogledao sam par slika i istina je da fifa ima odličnu grafiku, ali to nije dovoljan razlog da je kupim...možda ako uništim pes 5 dvd, mada sumnjam da će se to desiti.
 

Back
Top