Kometa ili.....

Harry_Potter

Primećen član
Poruka
596
Naime pre oko sat vramena video sam "objekat" leteo je dva puta brze od aviona.Leteo,leteo ali se samo odjednom ugasi......


I drug mi javlja da se neka svetlost kretala ka Karadjordjevom brdu tju. kao blic sada sta je to, videcemo u novinama sutra........
 
Kometa nije, kometa "stoji" na nebu i njeno kretanje se moze uociti u periodu od par dana.
Moze biti:
1) helikopter ili laki avion
2) meteor
3) Internacionalna svemirska stanica
4) neki od Iridium satelita

Da li si to video u Paracinu? Da pokusam da proverim da li je Iridium.
 
ma deee bre... mozda :S ko zna.. ja sam protiv toga.. imam neki osecaj da ce biti slicno kao sa cernobilom... he he.. mislim ne znaju kakve to posledice moze da izazove.. sta ako se sve zivo promeni ? i sta ako sve ode u ku*ac kao sto su rekle maje ha ha.
 
Na razdaljini nešto manjoj od poluprečnika Zemlje proći će asteroid (8TA9D69) 3-4metara u prečniku . Podaci za 1h40m UT ( SEV 3h40m ) : RA 02h56m, Dec +22°22m , mag11.1.

Pratiti trajektoriju Pegaz ( 23h56m UT , blizu Gama Pegaza) - Ribe - Ovan ( maksimum 1h40m UT u neposrednoj blizini Epsilon Bika ).

Ima vremena da se pogleda karta neba, pripremiti fotoaparat i stativ, podesiti osetljivost 800ASA, exp. od 30sec do 3min.

Cisto ako neko nocas slucajno vidi fireball, da ne misli da su vanzemaljci, masoni, reptilijanci ili nesto drugo.
 
Cisto ako neko nocas slucajno vidi fireball, da ne misli da su vanzemaljci, masoni, reptilijanci ili nesto drugo.

Na razdaljini nešto manjoj od poluprečnika Zemlje proći će asteroid (8TA9D69) 3-4metara u prečniku . Podaci za 1h40m UT ( SEV 3h40m ) : RA 02h56m, Dec +22°22m , mag11.1.

Pratiti trajektoriju Pegaz ( 23h56m UT , blizu Gama Pegaza) - Ribe - Ovan ( maksimum 1h40m UT u neposrednoj blizini Epsilon Bika ).

Ima vremena da se pogleda karta neba, pripremiti fotoaparat i stativ, podesiti osetljivost 800ASA, exp. od 30sec do 3min.

u koliko sati to? u 1h40 ili u 23h56 ?
 

Back
Top