Koliko..
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 94

Tema: Koliko..

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Koliko..

slobode dajete svom partneru u vezi ili neslobode? I koliko vezu smatrate "stegama" tj preprekom za flert? Da li ako vas momak se okrene na ulici za drugom devojkom dobijete nervni napad (ali kao ja to kulirate, dok kiptite u sebi) ili se ne uzbudjujete oko toga? Da li uopste imate neke granice koje postavljate sebi ili njemu/njoj?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Koliko..

Citat Original postavio Iron.lady Pogledaj poruku
    slobode dajete svom partneru u vezi ili neslobode? I koliko vezu smatrate "stegama" tj preprekom za flert? Da li ako vas momak se okrene na ulici za drugom devojkom dobijete nervni napad (ali kao ja to kulirate, dok kiptite u sebi) ili se ne uzbudjujete oko toga? Da li uopste imate neke granice koje postavljate sebi ili njemu/njoj?
    Chekaj prvo da dobijem vezu, pa cu da ti kazem Bezveze Ma ne, kakve granice. Sloboda. Turbo Injection. Freeeeeeeeeeedom! YEAH!

Iskusan PETAR PAN (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    95

nedaj boze da se okrene za drugim dok sam ja pored nje, mislim da bih je tog trenutka prebio ko macku

Iskusan Madona 6 (avatar)
    Učlanjen
    23.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    91

Dobra tema. Ja sam ranije bila ljubomorna, ali me to osećanje s vremenom prošlo pošto sam skapirala da tako samo škodim sebi i nikom drugom. A pošto mnogo volem sebe, ja sam si pomogla i prestala da otkidam na sitnice i gluposti.
    Ne može da ide gradom vezanih očiju, bwe, ima mnogo dobrih riba, a i ja zvernjam u frajere, što da ne?
    biću dobra, majke mi!

Obećava
    Učlanjen
    24.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

Shvatam da veza ne znaci i verovatno ne treba da znaci da su partneri slepi za druge osobe, pogotovo u mladjim godinama. Tu se pre radi o postovanju. Ako setam s deckom, a on se okrene za drugom devojkom, meni ce to zasmetati jer je to uradio preda mnom dok ostali gledaju. Isto tako bi se on neprijatno osecao da uradim nesto slicno. U svakom slucaju, pretpostavljam da svi volimo flert i da je on bezazlen u odsustvu partnera ukoliko nema pretenziju ka prerastanju u nesto vise...

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

pa kad se okrene za nekom,nije bas da kipim,ali nije mi najprijatnije(mada kada sam ja pored njega,ne okrece se vec gleda dok ta ide ka nama).....al sta ce,ima ochi,sta sad.....i ja tako ponekad bacim pogled
    ali flert i gledanje nekoga na ulici nisu isto.....

Primećen član Mr.Relaxed (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio dager Pogledaj poruku
    nedaj boze da se okrene za drugim dok sam ja pored nje, mislim da bih je tog trenutka prebio ko macku
    ti se smejes a nisi ni svestan koliko bolida i degenerika ima koji tuku i maltretiraju devojke zbog mnogo manjih 'prestupa'....nazalost......

Zainteresovan član Senka (avatar)
    Učlanjen
    29.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Moj mish i ja se okrecemo zajedno ali SAMO za bash dobrim ribama....a kad prodje neki frajer,glava mi se malo ukoci ali kad je otkocim....znam koju bombu imam pored sebe!!!!!lpS----------dA NEMA LJUBOMORE,NEBI BILO NI ISKRENE LJUBAVI(OSIM AKO SE NE RADI O BOLESNOJ LJUBOMORI.....ONDA JE VEC POTREBNA NEKA USTANOVA)

Buduća legenda Tsuymish (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    658

Citat Original postavio jelena_1 Pogledaj poruku
    Shvatam da veza ne znaci i verovatno ne treba da znaci da su partneri slepi za druge osobe, pogotovo u mladjim godinama. Tu se pre radi o postovanju. Ako setam s deckom, a on se okrene za drugom devojkom, meni ce to zasmetati jer je to uradio preda mnom dok ostali gledaju. Isto tako bi se on neprijatno osecao da uradim nesto slicno. U svakom slucaju, pretpostavljam da svi volimo flert i da je on bezazlen u odsustvu partnera ukoliko nema pretenziju ka prerastanju u nesto vise...
    e tako...

Iskusan PETAR PAN (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    95

Citat Original postavio Mr.Relaxed Pogledaj poruku
    ti se smejes a nisi ni svestan koliko bolida i degenerika ima koji tuku i maltretiraju devojke zbog mnogo manjih 'prestupa'....nazalost......
    svestan sam jer sam na takvog jednog majmuna naleteo jednom davno, samarao je svoju devojku na sred ulice pa sam morao malo da se umesam...

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Tako i treba. Poen odmah.... Poen za 24h

Primećen član Mr.Relaxed (avatar)
    Učlanjen
    25.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    115

Citat Original postavio dager Pogledaj poruku
    svestan sam jer sam na takvog jednog majmuna naleteo jednom davno, samarao je svoju devojku na sred ulice pa sam morao malo da se umesam...
    ja sam neko vreme radio na sos telefonu za zrtve nasilja....bolje da ne znas za kakve sam sve gadosti i nacine izivljavanja tamo imao prilike da cujem

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa nisu krive te siledzije toliko koliko devojke bolidi koje ostaju sa njima i pored batina. Na zalost, ima i glupacha koje se jednostavno primaju na to da ih mu$karac maltretira. De$avalo se da ljudi poku$aju da 'odbrane' ribu i da ih ona iznapu$ava $to se me$aju. Ma takve i treba da budu bivene kad su bezmozga$ice. Najgore prolaze one koje se lozhe na zhestoke momke i psihice sa oruzjem pa sutra kad pozele da raskinu neretko dobiju metak ili pretnje

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

pa normalno je da pogleda nekad nesto....pa ljudi smo...dobro bas ono okretanje to ne...to je cak sta vise nepristojno...izrazave nepostovanje...al moze da baci pogleda dok ide ka nama ta doticna fam fatal....

nisam dozivljavala da se u mom prisustvu bas okrece i zvernja...ali da ponekad baci pogled...pa sto da ne...pa i ja to radim...

e sad flettovanje je kako rece moja drugarica mica nesto tooootalno drugo....to kad bih videla letelo bi perje....al na srecu nisam videla....

kazem vam sve je do postovanja.....
    i do dobrog vida

kako ono: sta kaze zemunac kad nece da mu se upali auto...pa ispostuj me!!...ima istine...
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Elita
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa dajem joj da ode do prodavnice po pivo
    a od kusura nek si kupi zvaku

Stara legenda Metla na vestici (avatar)
    Učlanjen
    05.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1493

ja sam neko vreme radio na sos telefonu za zrtve nasilja....bolje da ne znas za kakve sam sve gadosti i nacine izivljavanja tamo imao prilike da cujem
    eee kakve ja gadosti slusam od drugarica...e ima curki pa to ti je....al to je druga tema
    If you are offended by the things I said, just imagine everything I hold back

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5974

Citat Original postavio jelena_1 Pogledaj poruku
    Dobro je da svako ima kocnicu..ali vrlo lako prokliza
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Zainteresovan član m.dusan (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Zasto ljudi u vezi vole da sami sebi postave okove i vrate se u vreme robovlasnickog drustva?Nije dobro preterivati ni u cemu-pa ni u ljubomori jer svako preterivanje predstavlja jedan vid patologije...A sloboda je kategorija koja nema cenu...Takodje,ako neko zeli da flertuje ili na taj nacin hrani svoj ego-slobodno,ali ako to radi prostacki onda podhitno menjajte pertnera,jer sve sto neko radi u zivotu trebalo bi da radi sa stilom i da ostane dosledan sebi

Buduća legenda Reckless (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    313

Ne znam, mislim da ne pravim ljuborne scene ili nesto slicno. Trenutno nemam partnera, ali kad sam sa istim, ne okrecem se za drugim djevojkama (izuzev ako je u pitanju nesvakidasnja bomba)

Buduća legenda baby jane (avatar)
    Učlanjen
    25.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    2988

Citat Original postavio Montenegrino Pogledaj poruku
    Ne znam, mislim da ne pravim ljuborne scene ili nesto slicno. Trenutno nemam partnera, ali kad sam sa istim, ne okrecem se za drugim djevojkama (izuzev ako je u pitanju nesvakidasnja bomba)
    posteno

Iskusan
    Učlanjen
    02.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    100

Nikoga ne ograničavam. Ali kako se ponaša prema meni tako ću i ja prema njemu. Ako me voli onda ne bi trebalo sam da želi da flertuje i ko zna šta radi. Ako ja vidim da flertuje ili se okreće, ne reagujem, ali ga u svojoj glavi i srcu spuštam na niži nivo od onog na kome je do tada bio. To tumačim kao nedostatak ljubavi. nisam do sada bila u decenijskim vezama, pa da "opraštam" takva neverstva. Možda se to može drugačije posmatrati kada su dvoje sto godina zajedno. Ali ako je reč o mesecima ili ispod osam godina (kažu da je 7-8 gdina neki period krize), onda je nedostatak ljubavi i ne tretiram drugačije.
    Dakle, kuliram spolja, ali u sebi pravim rezove. Ima granica naravno, ali mislim da one nisu konvencionalne, već stvorene emocijama - ljubav, poštovanje, odanost. Mislim da svi koji vole nekoga moraju da imaju kočnice koje im ta osećanja stvaraju. Takos e ja ponašam i tako i očekujem od onih koje volim.

Zainteresovan član Mr.D4sty (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2008.
    Pol
    muški
    U kartonskom naselju preko puta Sava centra.
    Reputaciona moć
    39

Drugi mushkarci ne smeju da vide lice moje zene i ne smeju da razgovaraju sa njom a ni ona sa njima.Njeno je mesto u kuci,pored dece.Njen je zadatak da gaji decu,sluzi mene i moje roditelje i da me seksualno zadovoljava.Ne sme se vidjati sa drugim zenama da ne bi potpala po losh uticaj.Ne sme da gleda Pink televiziju jer je tamo sve golotinja.ne sme da cita nikakve chasopise iz istih razloga i ne sme da se mesha u stvari koje nisu njen posao a to je sve sem spremanja ruchka i gajenja dece.
    Shto se ostalog tiche,veoma sam liberalan....

Buduća legenda
    Učlanjen
    19.05.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

on, ja i niko vishe.

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Уопште не размишљам о тим стварима и не оптерећујем се тиме.

Нисам ја ничији затворски кључар да му одређујем дозу слободе, а не бих волела ни да мене неко тако третира.

Границе су унутрашње, а њих чине наше међусобно поштовање, љубав, привлачење...

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.....mnogo sam tolerantan u zadnje vreme da mislim da mi to nije dobro ,jer se suprotna polovina uvek postavi tako da misli da mi je svejedno i da sam nezainteresovan za nju ako ne pravim scene ..............tja. zene ,ako pravish scene onda si problematichan ako ne pravish onda nisi zainteresovan ...............
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Slične teme

1. Odgovora: 175
    Poslednja poruka: 26.02.2009., 01:25
  2. Koliko je za prvi put igrala ljubav,koliko strast
    Autor anja-bi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 31.01.2004., 03:04
  3. Koliko imate fajlova, a koliko foldera na disku ?
    Autor turlingdrom u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.12.2003., 22:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •