SONY LCD KDL-32P3000K,prijateljski savet....?

Billy The Kidd

Aktivan član
Poruka
1.230
POZDRAV NARODE!!:super:
Nešto sam se napržio da uzmem ovaj model,a da se ne lažemo odgovara mi i cena,tako
da bih zamolio drage forumaše i forumašice da mi daju neki savet........
Naime,voleo bih da čujem vaše cenjeno forumaško mišljenje,šta mislite generalno
o Sony-evim LCD televizorima,kakvi su u odnosu na druge marke,da li su bolji,kakav
im je kvalitet(obzirom da su svi ovi koji se kod nas prodaju pravljeni u Slovačkoj i Španiji),
i naravno da mi kažete baš o ovom modelu,t.j. kakav je u odnosu na druge marke koje su
u toj ceni i klasi?:klap:
Znači,da li da ga pazarim ili da možda kupim nešto drugo i šta?:bye:
Evo i fotke
110020898E.jpg

Pozdrav.........:bye:
 
A gde si to video u poslednje vreme sony iz Japana.
LCD kao i svaki drugi kod nas su da kazemo relativno mali vremenski period u upotrebi tako da jos uvek nema onog pravog iskustva o tome kako se ponasaju posle isteka garancije.
Po mom misljenju jos uvek ni jedan LCD panel ne moze se porediti sa CRT ekranom i da je kupovima LCD-a pitanje prestiza i furanje trenda.
Ako pogledamo njihov pad cena u poslednje 2 godine mozes i sam zakljuciti da ce za godinu do dve njima cena biti kao sada CRT- pa prema tome cemu zurba?
Tvoj izbor ali ja to ne bih kupovao bar ne jos izvesno vreme.
 
Vala baš štancaju ih ko eksere, najlevatskija firma ima petsto modela, a da se snađeš u oznakama nema šanse. Ja sam uzeo klasični tv pretprošle godine, ali sam pogriješio u izboru. međutim tih 280e ću lako da prežalim i vjerovatno kad nađem nešto solidno odvajam više novca. Razgovarao sam sa ljudima koji rade montažu tj. dugo pilje u monitore kažu da za isti kvalitet u lcd varijanti moraš dati 5 puta više para.
 

Back
Top