Opera Mini 4.1

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Instalirao sam Operu Mini na mobilni telefon, ali nece da mi radi, koliko sam utvrdio treba mi java da bi mi radila, jeli to tacno ? Ako je tako gde mogu das skinem javu za mobilni telefon ? Ne ovu za windows, nego za fonove pa da je bacim na telefon da bi opera radila, ako neko zna nesto u vezi ovoga i ima bilo kakva iskustva molim ga za pomoc. :worth:
 
idi na kompu na adresu sun-java.com. ili je sa crticom ili sa tackom nisam siguran...probaj i jedno i drugo pa vidi koji radi...i onda tu na tom sajtu nadji javu za mob skini na komp i prebaci na fontele...ali mi reci koji fon imas???
 
pa getjar.com nije za to...ja lepo kazem da ode na neki sajt da skine javu za svoj fon..a i realno koji ce ti djavo opera kad mozes na kompu da gledas sve :D

Koji ce mi djavo, skini operu pa probaj kako ucitava, gledao sam kod drugara znaci ne da ucitava brze nego KIDA, a ja povremeno gledam rezultate i postu na fonu kada nisam kuci a desi se nekada da nisam i po petnaest dana pa mi treba. :D:D:D Jer ovako nemam sanse da gledam postu na yahoo-u jer mu treba desetak minuta da ucita, samo mogu na krstarici, posto tamo nema raznih cuda i brze ucitava. Tako da mi treba ta JAVA za fon. :worth:
 
Koji ce mi djavo, skini operu pa probaj kako ucitava, gledao sam kod drugara znaci ne da ucitava brze nego KIDA, a ja povremeno gledam rezultate i postu na fonu kada nisam kuci a desi se nekada da nisam i po petnaest dana pa mi treba. :D:D:D Jer ovako nemam sanse da gledam postu na yahoo-u jer mu treba desetak minuta da ucita, samo mogu na krstarici, posto tamo nema raznih cuda i brze ucitava. Tako da mi treba ta JAVA za fon. :worth:

brate minli uzmi ti lepo napravi mail na google-u i idi preko moba na njihov sajt i skini aplikaciju...to ti je najjednostavnije resenje...bolje nego da se mucis sa javom ili tako nekim sranjima :)
 
Instalirao sam Operu Mini na mobilni telefon, ali nece da mi radi, koliko sam utvrdio treba mi java da bi mi radila, jeli to tacno ? Ako je tako gde mogu das skinem javu za mobilni telefon ? Ne ovu za windows, nego za fonove pa da je bacim na telefon da bi opera radila, ako neko zna nesto u vezi ovoga i ima bilo kakva iskustva molim ga za pomoc. :worth:

Trebalo bi da imas instaliranu javu na telefonu,specifiakcije telefona navode da Nokia 6101 ima javu.
http://www.gsmarena.com/nokia_6101-1044.php
Jesi li probao da reinstaliras mini operu?
Instaliraj je odavde http://www.operamini.com/download/pc/nokia/nokia_6101/
Sama opera mini je super browser za mobilne telefone,ona kompresuje stranice i ucitava mnogo manje podataka i tako stedi kredit.
 
Trebalo bi da imas instaliranu javu na telefonu,specifiakcije telefona navode da Nokia 6101 ima javu.
http://www.gsmarena.com/nokia_6101-1044.php
Jesi li probao da reinstaliras mini operu?
Instaliraj je odavde http://www.operamini.com/download/pc/nokia/nokia_6101/
Sama opera mini je super browser za mobilne telefone,ona kompresuje stranice i ucitava mnogo manje podataka i tako stedi kredit.

haha smanjuje potrosnju kredita...mora da se salis...pa ja potrosim 500 dinara na dan kad idem na net preko opere :dash:
 
Cek, cek...da resimo famu.

@MetalBoy94, www.getjar.com je sajt za download java aplikacija za mobilne telefone.


A koliko ja znam, svaki mobilni telefon koji podrzava Javu ima u sebi Java softver!

Da trebalo bi da ima, koliko ja znam moj telefon podrzava javu ali je nema u sebi, zato trazim da je skinem i instaliram.

Trebalo bi da imas instaliranu javu na telefonu,specifiakcije telefona navode da Nokia 6101 ima javu.
http://www.gsmarena.com/nokia_6101-1044.php
Jesi li probao da reinstaliras mini operu?
Instaliraj je odavde http://www.operamini.com/download/pc/nokia/nokia_6101/
Sama opera mini je super browser za mobilne telefone,ona kompresuje stranice i ucitava mnogo manje podataka i tako stedi kredit.

Nemam pojma kako je nema na telefonu, zato je trazim da je skinem, mozda nije fabricki instalirana. Probao sam da reinstaliram operu i nije uspelo. Skidao sam je sa vise sajtova i sa officijalnog, ali uvek istu gresku izbacuje, to je do jave 100 %, znam jer sam skinuo jednu java igricu, i prijavilo mi opet problem da nemam javu na fonu i nemogu da je igram. Opera nije super nego FENOMENALAN browser i ucitava ne brze nego EXPRESNO !!! Zato molim vas ako neko zna gde mogu da skinem javu za ovaj moj fon neka kaze. :worth:

ma verujem ti da smanjije...xaxaxa..decko ti si smesan :D

Prvo i prvo netreba se svadjati. Cinjenica je da ucitava mnogo brze jer sam to video par puta uzivo, i odusevio se zato hocu da imam mini operu, to jest nju imam ali fali mi gore pomenuto.
 
Ljudi, od macke pravite lava...

1.)Opera ne stedi kredit, ali brze ucitava stranice od wap pretrazivaca koji je ugradjen u vas mobilni telefon i minimizuje velike slike (tacnije prilagodjava rendering stranice) i onda skidate manje KB podataka..
2.)Svaki mobilni koji podrzava Javu mora da ima Java softver
 
Ljudi, od macke pravite lava...

1.)Opera ne stedi kredit, ali brze ucitava stranice od wap pretrazivaca koji je ugradjen u vas mobilni telefon i minimizuje velike slike (tacnije prilagodjava rendering stranice) i onda skidate manje KB podataka..
2.)Svaki mobilni koji podrzava Javu mora da ima Java softver

e mojne da mi se pravis pametan :hahaha: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf: :rotf:
 
Ljudi, od macke pravite lava...

1.)Opera ne stedi kredit, ali brze ucitava stranice od wap pretrazivaca koji je ugradjen u vas mobilni telefon i minimizuje velike slike (tacnije prilagodjava rendering stranice) i onda skidate manje KB podataka..
2.)Svaki mobilni koji podrzava Javu mora da ima Java softver

To pod 1. se slazem, da brze ucitava, mnogo brze zato je i hocu, ali si ispao smesan i sam sebe zeznuo. Rekao si da nestedi kredit, a posle si rekao da skidate MANJE KB. A kredit se naplacuje po preuzetim KB to jest podatcima u KB. Sad razmisli sta si napisao.

Pod 2. E moj fon podrzava javu a kako nema java softver ??? Objasni mi kada si siguran?!
 
To pod 1. se slazem, da brze ucitava, mnogo brze zato je i hocu, ali si ispao smesan i sam sebe zeznuo. Rekao si da nestedi kredit, a posle si rekao da skidate MANJE KB. A kredit se naplacuje po preuzetim KB to jest podatcima u KB. Sad razmisli sta si napisao.

Pod 2. E moj fon podrzava javu a kako nema java softver ??? Objasni mi kada si siguran?!

decko ja skidam po 50 do 100MB DNEVNO...pa ti razmisli kolika ti cifra kredita treba da bi skinuo toliko megabajta :rtfm:
 
decko ja skidam po 50 do 100MB DNEVNO...pa ti razmisli kolika ti cifra kredita treba da bi skinuo toliko megabajta :rtfm:

Ja neznam sto si napisao ovo kada je moj komentar bio upucen @NG Junior, a sto se tice skidanja decko ti mora da bas imas love da se razbacujes kada skidas toliko preko fona, nije moja stvar da se mesam ali to je za MENE cista ludost opet kazem za mene. I necu da se raspravljam stoji da je OPERA mnogo brzi, bolji i kompaktniji browser, a moje pitanje je bilo vezano za JAVU a ne za skidanje i kredit, stoga ako neko zna kako da pomogne neka to uradi to jest kaze, ili ako nastavimo polemiku i raspravu oko gluposti, moderatori ce zatvoriti temu. Jasno. :D
 
Ja neznam sto si napisao ovo kada je moj komentar bio upucen @NG Junior, a sto se tice skidanja decko ti mora da bas imas love da se razbacujes kada skidas toliko preko fona, nije moja stvar da se mesam ali to je za MENE cista ludost opet kazem za mene. I necu da se raspravljam stoji da je OPERA mnogo brzi, bolji i kompaktniji browser, a moje pitanje je bilo vezano za JAVU a ne za skidanje i kredit, stoga ako neko zna kako da pomogne neka to uradi to jest kaze, ili ako nastavimo polemiku i raspravu oko gluposti, moderatori ce zatvoriti temu. Jasno. :D

nije jasno :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
Ti onda mora da si nekakav saljivdzija, ako ti nije jasno mozda da probam da ti nacrtam, ali to ce da traje zato nemam vremena da se smaram oko toga, a ponasas se kao dete, samo provociras i stavljas te glupe smajlije u nenormalnim kolicinama, ako nemozes da pomognes nemoj se mesati. :evil:

xaxaxa pa sta ako necu da pomognem..mislim mogu da ti pomognem ali za to nema resenja :(
 

Back
Top