Program za pravljenje tema za XP?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Program za pravljenje tema za XP?

Početnik
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Program za pravljenje tema za XP?

Da li postoji program preko kojeg mogu da pravim teme za XP?

Zainteresovan član teratino (avatar)
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Podrazumevano Re: Da li postoji program preko kojeg mogu da pravim teme za XP?

Windows Blinds, ja mislim... Ali ce ti performance znatno pasti...

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Konkretno za pravljenje tema služe programi StyleBuilder (TGTSoft) i SkinStudio (Stardock), a WindowBlinds i StyleXP su samo programi za 'skinning' odnosno 'styling' XP-a.

Početnik
    Učlanjen
    01.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

hvala na pomoci!

Primećen član ban'ellY (avatar)
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    38

Wink Re: Da li postoji program preko kojeg mogu da pravim teme za XP?

Citat Original postavio GostM Pogledaj poruku
    Konkretno za pravljenje tema služe programi StyleBuilder (TGTSoft) i SkinStudio (Stardock), a WindowBlinds i StyleXP su samo programi za 'skinning' odnosno 'styling' XP-a.
    ja sam pocetnik!instalirao sam sve ove programe i sve ok!ali neznam kako se koriste!plzzzzz HELP

Domaćin luckywin (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    224

Citat Original postavio brankos46 Pogledaj poruku
    ja sam pocetnik!instalirao sam sve ove programe i sve ok!ali neznam kako se koriste!plzzzzz HELP
    Samo da ti napomen nešto, program Stardock WindowsBlind nije besplatan i nemoj da tražiš crack za njega na internetu jer kada skineš crack imaćeš u okviru tog cracka program za promenu SIDa na kompu koji će ti pri promeni SIDa ubaciti jednu vrstu sality virusa koji je veoma opasan. Ako hoćeš da ga koristiš ili ga kupi ili koristi probnu verziju 30 dana. Što se tiče njegovog korišćenja vrlo je jednostavan imaš već ponuđenih nekoliko skinova za taskbar u donjem delu programa pa klikneš na recimo jedan od ponuđenih i ako ti se svidi klikneš na apply my changes i on automatski odradi posao, da povratiš na staro klikneš na default skin i opet na apply my changes.Imaš u gornjem delu programa ponudu menjanja boje, fonta,animacija itd. sa strane programa imaš add visual style klikneš izbaci će ti ponudu da skidaš sa sajta ili sa sa svog kompa ako si već nešto skidao, kada skineš sa nekog sajta skin snimiš ga na komp u neki folder i pokreneš windowsblind klikneš na add visual style opciju I wont installthe skin from file on my computer pronađeš gde si snimio klikneš open i automatski će ti biti dodat skin u donjem delu programa Imaš ponudu skinova na ovom sajtu http://www.wincustomize.com/skins.aspx?libid=1, SkinStudio je dosta komplikovaniji jer je on program za pravljenje skinova a pošto si početnik trebalo bi mi dosta vremena da ti objasnim kako to sve funkcioniše a i iskreno da ti kažem mrzelo bi me. Ostale programe nisam koristio.
    Poslednji put ažurirao/la luckywin : 25.08.2009. u 09:28

Slične teme

1. Program za pravljenje matrica
    Autor Tabakovic u forumu Video igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.03.2009., 05:08
  2. Program za pravljenje postera
    Autor srbamanNIS u forumu Softver
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.12.2008., 23:10
  3. Program za pravljenje tema za mobilne telefone
    Autor duka94 u forumu Softver