Nova generalna sekretarka SeReS-a

shooter_10

Primećen član
Poruka
654
Oralni seks je dobra stvar!
02. 10. 2008.

Vučićeva naslednica Elena Božić-Talijan srušila tabu seksa u SRS, poručujući Ljilji Smajlović da proba "oralni seks". U oralnom seksu nema ničeg lošeg, zastrašujućeg, prljavog, neprijatnog. Probajte, iznenadićete se



Piše: EKIPA GEZETE





Kada je Elena Božić-Talijan imenovana za novog generalnog sekretara Srpske radikalne stranke, mnogi su bili iznenađeni, budući da je ova mlada radikalka bila nepoznata širokim narodnim masama. U SRS-u, međutim, Elena je i te kako bila zapažena, posebno po svom britkom jeziku, a na njenu stranačku karijeru pažljivo je motrio Vojislav Šešelj lično koji ju je, kako saznajemo, i predložio za naslednicu Aleksandra Vučića.



Naime, Šešelju se Elena nametnula jer je prva srušila seks tabue u SRS-u pre dve godine, kada je u radikalskom glasilu "Velika Srbija" otvoreno pisala o ličnom doživljaju oralnog seksa, u poređenju s kojim je rasprava Tomislava Nikolića i Gordane Pop-Lazić o "ostvarenim i neostvarenim ljubavnicama" tek bledo ćakulanje za skupštinskom govornicom.



Ljiljo, lepo je



Žrtva Eleninog "napušavanja" bila je sada već bivša urednica "Politike" Ljiljana Smajlović, koja je tada Vojislavu Šešelju veoma zamerila zbog "vulgarnosti i seksualnih insinuacija" kada je u Tribunalu izrekao čuvenu rečenicu da "mogu svi da mu puše k... c", pa je je Elena Smajlovićevoj objasnila da u oralnom seksu nema ničeg lošeg i da će se iznenadi ako proba.



- Izgleda da su neki izrazi suviše zastrašujući za potresenu gospođu Smajlović pa nije mogla ni da ih citira... ali pretpostavljam da gospođa Smajlović misli na Šešeljev podnesak upućen sekretaru suda u kome mu on poručuje - "možete samo da mi pušite *****!".



- Zašto oralni seks toliko potresa i plaši gospođu Smajlović? U oralnom seksu, gospođo Smajlović, nema ničeg lošeg, zastrašujućeg, prljavog, neprijatnog. Naprotiv. Probajte, iznenadićete se - preporučila je tada Elena urednici "Politike".



Tekovina Zapada



Da bi ubedila Smajlovićevu da proba oralni seks, Elena je otišla i korak dalje, podsećajući je da je "promocija pušenja krenula od najveće svetske sile", te da je reč o "tekovini liberalnog Zapada".



- Čudi me da je Smajlovićeva tek od Vojislava Šešelja čula za pušenje, kada je glavni promoter istog bio bivši američki predsednik Bil Klinton. Moram da priznam da sam potpuno iznenađena da gospođa Smajlović sa takvim gnušanjem odbacuje ovu tekovinu liberalnog Zapada, kada se inače tako žestoko zalaže za primenu i afirmaciju zapadnih standarda u svim oblastima - napisala je Talijan, upozoravajući Smajlovićevu da će se svet, prema njenom viđenju, podeliti na "pušače i antipušače", te da su "šanse da se povede globalni rat protiv pušača nikakve".





antrfile

Talijan: Pušenje je prirodno



GAZETA je juče pozvala Elenu Božić-Talijan, koja nam je rekla da se seća teksta koji je napisala, ističući da se u međuvremenu ništa nije promenilo u njenom shvatanju iste teme:

- To je bio moj lični stav, koji važi i danas - da o prirodnim stvarima nije strašno govoriti, a oralni seks je prirodna stvar. Pa, ovo je 21. vek! Ako meni ne verujete, pitajte seksologe, terapeute. Ja zaista mislim da u oralnom seksu nema ničeg ni prljavog ni neprijatnog, to je najnormalnija stvar, ne vidim zašto bi nekome trebalo da bude nezgodno zbog toga - kaže Talijan.

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3072&Itemid=70


Definitivno je bolja od Vucica.
Samo sto i na nju prva asocijacija moraju biti usta,tj. usne.
 
Ovo je doticna
oralni seks je dobra stvarmala.jpg
 
Žrtva Eleninog "napušavanja" bila je sada već bivša urednica "Politike" Ljiljana Smajlović, koja je tada Vojislavu Šešelju veoma zamerila zbog "vulgarnosti i seksualnih insinuacija" kada je u Tribunalu izrekao čuvenu rečenicu da "mogu svi da mu puše k... c", pa je je Elena Smajlovićevoj objasnila da u oralnom seksu nema ničeg lošeg i da će se iznenadi ako proba.

ako je natpis istinit, cega sumnjam, ovarecenica je jedina inkriminacija, i postavljacu teme treba preporucti isti prirodni lek, biti ce mu bolje

nama mladima sve nesto brane i zameraju ovi matorci sto vise ne mogu

dodje pandur u trecu smenu u polis stanicu ali go, skoce na njega pa ko je pa sta je a on ce `bio sam na zurci, u neko dobe cujem skinite se, i ja se skinem , pa cujem a sad na posao, i ja dodjem na posao


nemo da si pandur
 
Oralni seks je dobra stvar!
02. 10. 2008.

Vučićeva naslednica Elena Božić-Talijan srušila tabu seksa u SRS, poručujući Ljilji Smajlović da proba "oralni seks". U oralnom seksu nema ničeg lošeg, zastrašujućeg, prljavog, neprijatnog. Probajte, iznenadićete se



Piše: EKIPA GEZETE





Kada je Elena Božić-Talijan imenovana za novog generalnog sekretara Srpske radikalne stranke, mnogi su bili iznenađeni, budući da je ova mlada radikalka bila nepoznata širokim narodnim masama. U SRS-u, međutim, Elena je i te kako bila zapažena, posebno po svom britkom jeziku, a na njenu stranačku karijeru pažljivo je motrio Vojislav Šešelj lično koji ju je, kako saznajemo, i predložio za naslednicu Aleksandra Vučića.



Naime, Šešelju se Elena nametnula jer je prva srušila seks tabue u SRS-u pre dve godine, kada je u radikalskom glasilu "Velika Srbija" otvoreno pisala o ličnom doživljaju oralnog seksa, u poređenju s kojim je rasprava Tomislava Nikolića i Gordane Pop-Lazić o "ostvarenim i neostvarenim ljubavnicama" tek bledo ćakulanje za skupštinskom govornicom.



Ljiljo, lepo je



Žrtva Eleninog "napušavanja" bila je sada već bivša urednica "Politike" Ljiljana Smajlović, koja je tada Vojislavu Šešelju veoma zamerila zbog "vulgarnosti i seksualnih insinuacija" kada je u Tribunalu izrekao čuvenu rečenicu da "mogu svi da mu puše k... c", pa je je Elena Smajlovićevoj objasnila da u oralnom seksu nema ničeg lošeg i da će se iznenadi ako proba.



- Izgleda da su neki izrazi suviše zastrašujući za potresenu gospođu Smajlović pa nije mogla ni da ih citira... ali pretpostavljam da gospođa Smajlović misli na Šešeljev podnesak upućen sekretaru suda u kome mu on poručuje - "možete samo da mi pušite *****!".



- Zašto oralni seks toliko potresa i plaši gospođu Smajlović? U oralnom seksu, gospođo Smajlović, nema ničeg lošeg, zastrašujućeg, prljavog, neprijatnog. Naprotiv. Probajte, iznenadićete se - preporučila je tada Elena urednici "Politike".



Tekovina Zapada



Da bi ubedila Smajlovićevu da proba oralni seks, Elena je otišla i korak dalje, podsećajući je da je "promocija pušenja krenula od najveće svetske sile", te da je reč o "tekovini liberalnog Zapada".



- Čudi me da je Smajlovićeva tek od Vojislava Šešelja čula za pušenje, kada je glavni promoter istog bio bivši američki predsednik Bil Klinton. Moram da priznam da sam potpuno iznenađena da gospođa Smajlović sa takvim gnušanjem odbacuje ovu tekovinu liberalnog Zapada, kada se inače tako žestoko zalaže za primenu i afirmaciju zapadnih standarda u svim oblastima - napisala je Talijan, upozoravajući Smajlovićevu da će se svet, prema njenom viđenju, podeliti na "pušače i antipušače", te da su "šanse da se povede globalni rat protiv pušača nikakve".





antrfile

Talijan: Pušenje je prirodno



GAZETA je juče pozvala Elenu Božić-Talijan, koja nam je rekla da se seća teksta koji je napisala, ističući da se u međuvremenu ništa nije promenilo u njenom shvatanju iste teme:

- To je bio moj lični stav, koji važi i danas - da o prirodnim stvarima nije strašno govoriti, a oralni seks je prirodna stvar. Pa, ovo je 21. vek! Ako meni ne verujete, pitajte seksologe, terapeute. Ja zaista mislim da u oralnom seksu nema ničeg ni prljavog ni neprijatnog, to je najnormalnija stvar, ne vidim zašto bi nekome trebalo da bude nezgodno zbog toga - kaže Talijan.

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3072&Itemid=70


Definitivno je bolja od Vucica.
Samo sto i na nju prva asocijacija moraju biti usta,tj. usne.

Sta reci? :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
 
Sad bi Gordana mogla malo da razmisli šta joj je Toma pre koji dan poručivao sa govornice (ko će joj biti šef). Znao je Toma za ovu izgleda pre nego vidovite Zorke u SRS (izem im vidovitost).

Očigledno da je Toma u SRS-u ostavio krticu, i to blisku izvoru događanja.
 
- Zašto oralni seks toliko potresa i plaši gospođu Smajlović? U oralnom seksu, gospođo Smajlović, nema ničeg lošeg, zastrašujućeg, prljavog, neprijatnog. Naprotiv. Probajte, iznenadićete se - preporučila je tada Elena urednici "Politike".



Tekovina Zapada



]Elena je otišla i korak dalje, podsećajući je da je "promocija pušenja krenula od najveće svetske sile", te da je reč o "tekovini liberalnog Zapada".



- Čudi me da je Smajlovićeva tek od Vojislava Šešelja čula za pušenje, kada je glavni promoter istog bio bivši američki predsednik Bil Klinton.





antrfile

Talijan: Pušenje je prirodno



GAZETA je juče pozvala Elenu Božić-Talijan, koja nam je rekla da se seća teksta koji je napisala, ističući da se u međuvremenu ništa nije promenilo u njenom shvatanju iste teme:

- To je bio moj lični stav, koji važi i danas - da o prirodnim stvarima nije strašno govoriti, a oralni seks je prirodna stvar. Pa, ovo je 21. vek! Ako meni ne verujete, pitajte seksologe, terapeute. Ja zaista mislim da u oralnom seksu nema ničeg ni prljavog ni neprijatnog, to je najnormalnija stvar, ne vidim zašto bi nekome trebalo da bude nezgodno zbog toga - kaže Talijan.

http://gazetaredakcija.com/index.php?option=com_content&task=view&id=3072&Itemid=70


Definitivno je bolja od Vucica.
Samo sto i na nju prva asocijacija moraju biti usta,tj. usne.
Mene ne cudi :think:
 
Ocigledno je u srs , u opisu radnog mesta generalnog sekretara,i pushenje debelom Voji, kao jedan od najvaznijih uslova koje kandidat za genseka ove satanisticko - homo - sado - mazo - debilne partije mora da ispunjava.........

Sada je jasnije , zasto je Aca, u narodu poznat kao pichkousti, uradio debreciner usne.....od tog momenta, njegova karijera vrtoglavo napreduje u radikalnoj stranci.......

Isto se moze ocekivati i od ove profuknjache, koja je , kako pise i sama u glasilu radikala, pushiqara na angro........sto je potpuno u redu, sto se mene tice......neka duva kome god hoce, ali je tuga da srbiju vodi onaj ko bolje sishe malu qitu debelog Voje .........:roll:

U normalnim drzavama, a srbija to , naravno nije..........pushenje je zabava miliona, a ne sredstvo dolaska na vlast...........:think:

BTW......kako li duvaju one tri nakaze , vjerica, goca i natasha, kada se toliko dugo drze u vrhu partije??.......:sad2:.....fuj.....prisede mi jutarnja kafa......:kafa:
 
Mogao si da sačekaš da doručkujemo pre postavljanja takvih retorskih pitanja. :mrgreen:
P.S. Meni Lidija Vukićević tu najsumnjivija. :think: Nataša mi deluje nekako čedno. :rumenko:

Lidija Violeta je poznata u Beogradu, a i sire, kao mala zaba sa velikim ustima, koja rado u svakoj prilici koristi.........:mrgreen:.....ne samo za jelo i lupetanje gluposti.......

Kao takva je i primecena u radikalnoj stranci, i vrbovana kao dobar, pushacki kadar.......:mrgreen:

Natasha, opet, nije cedna, ali se njoj jadnici, kako narod kaze........"zapeklo", pa ne moze da se reshi nevinosti vise ni hirurskim putem.......zato kod nje vidimo stalne napade histerije i loodila, uzrokovane hronicnim nedostatkom qite........:hahaha:
 
elena bozic levinski...sto mi je neukusan taj politicki egzibicionizam ko da me briga sta drugi ljudi vole,pa se onda jos i namecu u javnosti pokusavajuci da ostave ne-znam-ni-ja-kakav utisak.

nego inagaddadavida aj spusti taj status u sledeci red ili ga skrati malo pomera sve postove u stranu....
 
elena bozic levinski...sto mi je neukusan taj politicki egzibicionizam ko da me briga sta drugi ljudi vole,pa se onda jos i namecu u javnosti pokusavajuci da ostave ne-znam-ni-ja-kakav utisak.

nego inagaddadavida aj spusti taj status u sledeci red ili ga skrati malo pomera sve postove u stranu....


draga moja...........moji postovi i treba da su malo pomereni........takav im image;)
 
Da dama je vrlo britka..pogotovu sa jezikom...U SRS-u, međutim, Elena je i te kako bila zapažena, posebno po svom britkom jeziku,eto i Vjeko je to vrlo dobro zapazio.:whistling::whistling::whistling:

Samo cujem iz pouzdanih izvora da joj je ozbiljna konkurencija Lidija Vukicevic.:klap::klap::klap:

O ove tri ostale "dame"....puj,puj daleko bilo,ne bi ih covek stapom dirao ,a kamoli dao da mu p............:dash::dash::dash:
 

Back
Top