Seks i religija

pa znas kako ono ispade da sve sto radis i uzivas u tome da je to greh...:dash:

e pa mislim da je fora kod orgazma sto je zenski valjda greh (opet eva zas.rala:roll:, ebem je radoznalu:rotf:)...znate da postoje plemena u africi de se zenama odfikari klitoris....e sad sto je to tako KOD NJIH ne znam...mada ni za ovo prvo nisam sigurna...tako sam cula, ne znaci da je istina....
 
Da bi nastalo potomstvo... muskarac mora da uziva, jedno bez drugog ne ide. Bog je, nas zene, pogledao i zakljucio da uzivanje pripada muskarcima a nama porodjaj u mukama...:rtfm:
to je zato sto je ona riba pritrcala s druge strane crkve da doceka bebu u narucje:mrgreen:
trebalo je da ostavi da se razbije,jer poverenje u boga mora biti vece od majcinske ljubavi(je l samo meni deda pricao tu pricu?)
 
e imam jedno pitanjce...evo sad mi se javilo...vise je za evol. vs. krec. mislim mogu ja i tamo da ga ponovim nije frka...
dakle pitanje je...znamo svi da jedino ljudi imaju himen (tj zenke ljutske rase) e sad da li jedino ljudi imaju klitoris (tj opet zenke ljudske rase)?...ovo je pitanje za nauku ne za bibliju...ocu cinjenice...:evil::mrgreen:
 
Sex nije gresan po nekim religijskim normama, no mnogi religijski ljudi pokusavaju nametnuti misljnje da je sex gresan, pa i zabraniti ga, da bi sex na kraju postalo stvar komercijale, gde sve mora da se kupuje, pa i oprostaj sa nedozvoljen snosaj.

:)
 
Nije gresan.Kada je Bog stvorio Adama i Evu rekao im je da se mnoze..Koliko ja znam da bi se ljudi mnozili mora da ima sexa,samim tim znaci da je to odobreno sa vrha :mrgreen:

pa ja reko da je orgazam kod zena gresan ne sex...al niko ne aje za moj post da mi kaze jel to istina ili sam ja to cula iz nekog pogresnog i neupucenog izvora...moje pitanje i dalje stoji a oce li neki vernik, ili poznavalac biblije i vere, da mi odgovori:evil:
 
Najbolja je bila Samanta kad je pitala kaludjericu, kad vec ne mogu da imaju sex, dal smeju da se zadovoljavaju... :lol:

Ja nikad nisam chula da je sex zabranjen, jer su ipak svi bili svesni da je sex, polni odnos, opshtenje i sl zapravo nachin reprodukcije. E sad, da li je uzivanje u sexu i orgazam greshan...
 
e imam jedno pitanjce...evo sad mi se javilo...vise je za evol. vs. krec. mislim mogu ja i tamo da ga ponovim nije frka...
dakle pitanje je...znamo svi da jedino ljudi imaju himen (tj zenke ljutske rase) e sad da li jedino ljudi imaju klitoris (tj opet zenke ljudske rase)?...ovo je pitanje za nauku ne za bibliju...ocu cinjenice...:evil::mrgreen:

Klitoris ženke kita ima cca 8 cm. :neutral:

pa ja reko da je orgazam kod zena gresan ne sex...al niko ne aje za moj post da mi kaze jel to istina ili sam ja to cula iz nekog pogresnog i neupucenog izvora...moje pitanje i dalje stoji a oce li neki vernik, ili poznavalac biblije i vere, da mi odgovori:evil:

Neće ni jedan od njih. Samo ja. :mrgreen:

U staro doba, kad su hrišćani bili u malim grupama, po katakombama i te stvari, oslovljavali su se i o sebi mislili kao o braći i sestrama.. E, a ako su hteli seks, uglavnom nisu mogli da zaređaju po ostatku čovečanstva sa kojim su prekinuli veze.
Mislim da se tada prvi put pojavio ovaj smajli :rumenko:, a bruka ih nije prošla do današnjeg dana.
 
Klitoris ženke kita ima cca 8 cm. :neutral:



Neće ni jedan od njih. Samo ja. :mrgreen:

U staro doba, kad su hrišćani bili u malim grupama, po katakombama i te stvari, oslovljavali su se i o sebi mislili kao o braći i sestrama.. E, a ako su hteli seks, uglavnom nisu mogli da zaređaju po ostatku čovečanstva sa kojim su prekinuli veze.
Mislim da se tada prvi put pojavio ovaj smajli :rumenko:, a bruka ih nije prošla do današnjeg dana.

:eek:...ovo za kita....vauu...e sramota da to ne znam...:rumenko:...da ja malo bolje obnovim gradivo:rumenko:
eh negde sam procitala...ispravite me ako gresim al kao samo mi i delfini uzivamo u sexu....

a ovo je za drugi deo:rotf:
 
:eek:...ovo za kita....vauu...e sramota da to ne znam...:rumenko:...da ja malo bolje obnovim gradivo:rumenko:
eh negde sam procitala...ispravite me ako gresim al kao samo mi i delfini uzivamo u sexu....

Koliko ja znam, jedine životinje koje ne uživaju u seksu, odnosno nemaju polni nagon su ženke morža. Razlog zašto su mužjaci mnogo veći od ženki je da mogu da ih prisile na ... zabavu.

Nego, što ti ja pišem ovakve stvari. Pokvario ti se browser? :mrgreen:
 
U vecini religija sex je nesto gresno i prljavo.

Zasto je to tako ako je tako ugodan i iz njega se radja zivot?:dontunderstand:

Vidi prvo si pogresno postavio temu... i krajnje neozbiljno pitanje.....
al nebitno... shvaceno je ...

pa jos zelis da ti vernici odgovore... tesko ces to doziveti...:)

a i pravi vernici zive moralno... al izgleda da ih je takvih malo :mrgreen:
I corav bi zakljucio na primer da je seks u braku normalan... znaci ne radi se o tome jel seks gresan, vec kakvi su okviri i da li je u pitanju nesto sto je normalno ili protivprirodno...

Jer greh je promasiti cilj... znaci nesto samo po sebi mozda nije greh al u drugacijim okvirima jeste... e sad jos ako shvatis sta sam htela al nebitno....

nego da ja tebe pitam ovako? Jel sve sto je ugodno dobro samo po sebi? Jel ugodno imati seks stalno sa razlicitim osobama i pisati recke? jel i to ugodno i moralno :think:

I sta je nemoral??? Sta je blud???
I sta je moralno??? i gde su tu granice po kojima je neko moralan a neko ne :think: :mrgreen:

aj sad
treptrep2-1.gif


pozz
 

Back
Top