kakvu gitaru mogu dobiti za 10000 din

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobra elektrichna gitara nema za 10000 do 13000,da kazes dobra.Ako ocjesh osrednju solidnu gitaru,potrazi Ibanez grg 170 ,koji je oko 200 evra , ''dobra'' gitara ispod 300 evra nema.

sve je ovde recheno...

ja posedujem tu gitaru... i prilichno sam zadovoljan... al ona koshta 18-18.500...
ako nemash vishe para od 13.000 onda nemoj nishta kupovati josh uvek... skupi bar 18-20.000 da bi kupio nehsto sto se mozhe retji da neshto valja...

j b g.. znash onu staru izreku "kol'ko para, tol'ko muzike" istina je :)

:bye:
 
Chessmaster ne lazi choveka za mayonez (ibanez) gitare!!! Ibanez ima najbezlichniji zvuk na planeti. Pazi uvek mozesh da postanesh prevarant i da nahvatash pritupog klinca koji ce ti dobru gitaru prodati i za manje pare ne znajuci shta ima!!! Ortak je nedavno zamenio svog KRAMER-a za RICHIE SAMBORA stratocaster tako da ono.... :D dok je ovaca bice i vune :D
 
Chessmaster ne lazi choveka za mayonez (ibanez) gitare!!! Ibanez ima najbezlichniji zvuk na planeti. Pazi uvek mozesh da postanesh prevarant i da nahvatash pritupog klinca koji ce ti dobru gitaru prodati i za manje pare ne znajuci shta ima!!! Ortak je nedavno zamenio svog KRAMER-a za RICHIE SAMBORA stratocaster tako da ono.... :D dok je ovaca bice i vune :D

DA,moj Ibanez je bas sranje i ima strasno bezlican zvuk :hahaha: :dash:
 
Chessmaster ne lazi choveka za mayonez (ibanez) gitare!!! Ibanez ima najbezlichniji zvuk na planeti. Pazi uvek mozesh da postanesh prevarant i da nahvatash pritupog klinca koji ce ti dobru gitaru prodati i za manje pare ne znajuci shta ima!!! Ortak je nedavno zamenio svog KRAMER-a za RICHIE SAMBORA stratocaster tako da ono.... :D dok je ovaca bice i vune :D

Ok,ljudi kao sto su Petrucci(ranije) ,Vai,Satriani su svirali i sviraju Ibanez zato sto ima najbezlicniji zvuk? Pa to je sama elita majstora na gitari,ne mozes me ubediti da su oni retardi sto sviraju te gitare.Ibanez je odlicna gitara ako imas od 400 evra pa navise,ispod toga je kocka,tachka.
 
Chessmastere ma pusti neka covek prica sta god zeli, samo opusteno,. Vruj mnogi su se grohotom nasmejali na komentar da je Ibanez shit :mrgreen: Mozda je covek i sam imao,ili zna nekoga ko ima, lose iskustvo sa nekim nazovi "Ibanezima" ili mahom kopijama i veslima iz koreje i njoj slicne banana republike, ili pak serijama restlova koje mozes ovde pazariti za 150-200 E? U zivotu sam imao prilike videti svasta,ljudi su spremni ici na sve,pa cak i da valjalju takav skarabudzeni skart pod parolom Ibaneza da se normalnome coveku naprosto najezi svaka dlacica na telu. Svako ima pravo na svoje misljenje i prihvatljivo mi je da ima ljudi koji ne gotive Ibaneze.Inace u potpunosti se slazem sa tobom da bez nekoliko stotina eura nema dobre djitre ma koje marke ona bila. Donja granica je 400-500 E pa posle moze samo ide na gore.Sa veslom se jednostavno ne moze dobiti zvuk nalik bilo kom profi muzicaru, a osim kupovine adekvatne gitare kasnije se nailazi i na problem odabira same pratece opreme, a to opet otvara sijaset novih poteskoca jer mnoge stvari koje bi covek ovde hteo kupiti jednostavno je nemoguce pribaviti ili dileri traze takve cifre da te spopadne muka, a to je uglavnom zbog toga sto se ugradjuju monstruozno u samu cenu proizvoda *****juci pritom takve gluposti da samo retard moze popusiti njihove baljezgarije.
 
Ok,ljudi kao sto su Petrucci(ranije) ,Vai,Satriani su svirali i sviraju Ibanez zato sto ima najbezlicniji zvuk? Pa to je sama elita majstora na gitari,ne mozes me ubediti da su oni retardi sto sviraju te gitare.Ibanez je odlicna gitara ako imas od 400 evra pa navise,ispod toga je kocka,tachka.

Da to su njihovi custom built modeli, Ibanezovi serijski modeli SU GO KRSH!!! Mozesh ti da kupish isti ibanez koji svira i Mohammed iz Necrophagista nije to problem, ali njegov SIGNATURE chija je cena na chetvorocifrenom broju! Sve ispod toga je golo djubre
 
Kolko para tolko muzike - uvek i zauvek.
Za 200 evra, novu, možeš samo neku tarabu da uzmeš. A ako ti treba 'za po kući' onda ti savetujem da odeš u 'SkyMusic' i da pogledaš Arie (Aria). Moj komša je uzeo super kopiju strata za 130 evra.

I njome da rushi zid, komshijinu kucu samo da je ne svira, uzmi i Stilandiu ako ikad hocesh se zaposlish u DEMOLITION odeljenju gradjevinske firme :). Gledaj neke kopije ESP-a (LTD) i neke squier modele ili jednostavno, nadji budalu koja je spremna za sica kintu da proda DOBRU gitaru jer uvek imash glupih i nakurchenih klinaca koji misle da znaju sve a nemaju pojma ni chemu sluzi ta gitara a ne shta imaju!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top