Kad nas momci/muzevi odbiju za seks

:hahaha::hahaha:

Sad misle sta li su sve pisale na drugim temama, pa da se ne ispale.
Ne ide ono strong woman, karijera, karakter, seche ko machem, a ovamo...prtz :mrgreen:

ma de bre smesh da ih odbijesh 'oma radi krivi nozh.... :lol: al' ih zamishljam te udate forumske karijeristkinje kako skidaju muzhu smrdljive charape kad dodje kuci sa posla, zapiraju mu noge u lavorchetu, spremaju vecheru, raspremaju sto, peru sudove, stavljaju decu na nina nana, tusiraju se i izazovno oblache dok on zvera u champion ligue i kad dodju u spavacu 'nako snoshajno treperave a on ih samo ovlash pogleda i kazhe mrsh bre q.... ti mislish da je meni samo do toga :lol:

e onda dodju na forum i pishu kako su imale nezaboravan sex :lol:
 
Da me odbije za seks - u što bi se obradovalaaa mogla bi na spavanje bez straha da će da me progoni :lol:

Stvarno bi se obradovala, marlo više odmora i sna i možda neka serija ili film... hebemti taj sex što mora da bude u prvom planu - apsolutno nikakve veze nema s mojim samopouzdanjem, znam da sam zgodna i lepa :P
 
Da me odbije za seks - u što bi se obradovalaaa mogla bi na spavanje bez straha da će da me progoni :lol:

Stvarno bi se obradovala, marlo više odmora i sna i možda neka serija ili film... hebemti taj sex što mora da bude u prvom planu - apsolutno nikakve veze nema s mojim samopouzdanjem, znam da sam zgodna i lepa :P

marlo? :lol:

e ovu koj odbije taj moze se pozdravi sa zhivotom odgovorno tvrdim :)
 
pa, bez imalo lazne skromnosti mogu svecano da izjavim da se to retko desava ( posebno u zadnjih dve i po godina) nit on mene nit ja njega ........


aj da se dopunim pre nego sto me ujedu :) ....bilo je ranije tu i tamo ( incidentno :mrgreen: ) ali se on vise duri od mene ..........tolko o mom sexualnom zivotu
 
Poslednja izmena:
Desavalo se i ja njega i on mene
Pa 10 godina smo u braku
I nista strasno
Obicno je to zato sto smo ili preumorni ili bolesni
I niko od nas se ne uvredi
Vec sutra ili za koji dan nadoknadimo propusteno
Nije sex glavna stvar u zivotu
Na moje samopouzdanje to ne utice, ne zato sto mislim ili ne mislim da sam lepa, vec zato sto je normalno i da se nekad nekom nece
Pa kad bismo padali na tim forama oko sujete gde bismo danas bili?!
 
:ljutko:
..i kako se osecate povodom toga?
koliko vam se to cesto desava?

i da li to utice na vase samopouzdanje? :confused:

ajde, dame moje, da vas cujem.

za sada mi se nije desilo... ali mi smo mlad par, nemamo ni cetiri godine zajedno... kako bih reagovala... hm... izolovana odbijanja su okej... ali ako bi to preraslo u nedelje, mesece bez seksa... to ne bi bilo dobro i verovatno bi razlog bio izvan seksa... i morao da se resava...

sam izostanak seksa mi ne narusava samopouzdanje... ali ako ne bi bilo dodira, zagrljaja, poljubaca... ono sto mi je potrebno da ga osetim bliskim... narusilo bi mi se sampopuzdanje itekako...
 
Desavalo se i ja njega i on mene
Pa 10 godina smo u braku
I nista strasno
Obicno je to zato sto smo ili preumorni ili bolesni
I niko od nas se ne uvredi
Vec sutra ili za koji dan nadoknadimo propusteno
Nije sex glavna stvar u zivotu
Na moje samopouzdanje to ne utice, ne zato sto mislim ili ne mislim da sam lepa, vec zato sto je normalno i da se nekad nekom nece
Pa kad bismo padali na tim forama oko sujete gde bismo danas bili?!

Bravo, slazem se sa tobom potpuno.
U braku sam 12 godina i bilo bi krajnje nenormalno da se nekad nece bilo meni bilo njoj iz razloga koje si navela.
 

Back
Top