Kad nas momci/muzevi odbiju za seks

Нисам сигурна да је то право одбијање тебе, вероватно јесте уморан, дуго сте у вези, мисли да увек ,,може сутра'', а ако пуши превише траве, то је друга прича, ту престаје прича о сексу, почиње прича о превише траве...

pa ovo je realno, i kapiram da je to tako..
mada, tu ima nadoknadjivanja, u najvecim slucajevima - odma' sutradan :whistling:

ali opet, mozda ja previse na to mislim?.. :think:
 
a, pa dobro, ja vidim da ipak nisam jedina ovde.. :think:
i kao sto ste vec rekli, svako ima pravo da bude umoran ili sta vec.

cak i kad me odbije,a ni ja nisam za to.. ali u meni proradi neki inat, pa se durim :roll:

kako bre da se izborim protiv ovog inata? :mrgreen:

Хе, престани да се дуриш! :)
Покушај да разговараш озбиљно,кад нисте расположени за секс, кад пијете кафу и опуштени сте.
Реци му да то теби јесте проблем, да се осећаш лоше тада, питај га тад што му се то догађа.
Мада, не мислим да ћеш постићи нешто посебно, али можда му ипак ставиш до знања да ти је стало да функционишете.
Ако га окривљујеш, повући ће се још више, онда ће у њему радити инат, и тако унедоглед..
 
Ih, pa uvek ima recept, da hoće i kad mu se neće...:P
e sad ako se vama hoće, ali ne biste baš da se trudite :roll:... Druga priča.
Elem, ja sam to od njega i naučila. I meni kad se neće, on se potrudi i ne odustaje, pa da vi'š kako zna gde da takne :rumenko::lol:
Tako i meni nije teško da se potrudim ako mi se baš 'oće, a dovoljno ga poznajem da znam šta treba da uradim :whistling:

Bila ona tema na ljis, da l' ga je silovala, ako ga je napala dok je hrkao :mrgreen:
 
a, pa dobro, ja vidim da ipak nisam jedina ovde.. :think:
i kao sto ste vec rekli, svako ima pravo da bude umoran ili sta vec.

cak i kad me odbije,a ni ja nisam za to.. ali u meni proradi neki inat, pa se durim :roll:

kako bre da se izborim protiv ovog inata? :mrgreen:


Za pocetak treba da imas vise poverenja u njega i da shvatis da je to sasvim normalno i da nije smak sveta i da to nije jedina stvar koja vas povezuje.
I nema potrebe za inacenjem - to samo udaljava ljude.
Vi lepo zajedno lezite i gledajte film, pricajte, pa se polako priblizite i sa mazenjem i smejanjem pola posla je gotovo
Ili sto neko pametno napisa, vec znam sta da mu radim, a i on meni, da nema odbijanja:lol:
Ako je stvar opravdana, a ne vidim sto ne bi bila, osim ako se niste udaljili, sto je opet nesto drugo, onda nemas razloga za brigu, vec se opusti i pusti da vasa bliskost opet profunkcionise:D
 
Za pocetak treba da imas vise poverenja u njega i da shvatis da je to sasvim normalno i da nije smak sveta i da to nije jedina stvar koja vas povezuje.
I nema potrebe za inacenjem - to samo udaljava ljude.
Vi lepo zajedno lezite i gledajte film, pricajte, pa se polako priblizite i sa mazenjem i smejanjem pola posla je gotovo
Ili sto neko pametno napisa, vec znam sta da mu radim, a i on meni, da nema odbijanja:lol:
Ako je stvar opravdana, a ne vidim sto ne bi bila, osim ako se niste udaljili, sto je opet nesto drugo, onda nemas razloga za brigu, vec se opusti i pusti da vasa bliskost opet profunkcionise:D

:klap::klap:
 
Хе, престани да се дуриш! :)
Покушај да разговараш озбиљно,кад нисте расположени за секс, кад пијете кафу и опуштени сте.
Реци му да то теби јесте проблем, да се осећаш лоше тада, питај га тад што му се то догађа.
Мада, не мислим да ћеш постићи нешто посебно, али можда му ипак ставиш до знања да ти је стало да функционишете.
Ако га окривљујеш, повући ће се још више, онда ће у њему радити инат, и тако унедоглед..

znam, a i pricala sam s njim sasvim normalno o tome.. i nikad se ne durim otvoreno.
i njegovi razlozi su eto, prosto nije raspolozen u datom trenutku. :neutral:

a fora je sto sam pitala neke poznanice i drugarice o tome, i sve imaju isti odgovor: da ih njihovi momci/muzevi nikad ne odbiju. :roll:
meni se od toga smucilo, pa sam morala da pitam ovde :mrgreen:

zapravo, mi i funkcionisemo normalno, kad malo bolje pogledam.. :think:
 

Back
Top