Pusacice-higijena,zadovoljstvo...

m.dusan

Zainteresovan član
Poruka
185
Nesto mi pade na pamet...:think:razmisljaju li one koje vole"pusenje"da li je njegov polni organ cist.Situacija,on nju pokupi iz diskoteke i ona mu popusi u autu,a on je pio pivo pa 100 puta vrsio nuzdu i nije ga oprao,njoj ne smeta?Razumem da to uradis svom decku,ali sta je sa pomenutom situacijom,razmisljate li devojke ili se prepustate tom"zadovoljstvu"?Koje je zadovoljstvo devojci sto popusi"strancu",voli to...ili sta?:bye:
 
Nesto mi pade na pamet...:think:razmisljaju li one koje vole"pusenje"da li je njegov polni organ cist.Situacija,on nju pokupi iz diskoteke i ona mu popusi u autu,a on je pio pivo pa 100 puta vrsio nuzdu i nije ga oprao,njoj ne smeta?Razumem da to uradis svom decku,ali sta je sa pomenutom situacijom,razmisljate li devojke ili se prepustate tom"zadovoljstvu"?Koje je zadovoljstvo devojci sto popusi"strancu",voli to...ili sta?:bye:

a jel si lizao nekad devojci koju si pokupio u diskoteci?
 
Ne verujem da ce ijedan muskarac odgovoriti nesto negativno na ovu temu,njima je bitno da im popusi a za ostalo treba ona da misli,zar ne?Mislim da je ovo jos jedan primer koliko zena moze da bude glupa!:sad2:

:rotf: moze al nece da ne bi navuko mrznju "promiskuitetnih individua"
sem toga...lepo...pa bi licemerno bilo reci sta drugo
i da zene su glupe i sisate al ne i dordzi...on je samo sisat :hahaha: :hahaha: :hahaha: joj ubi me :rotf:
 
Hahaha citaj izmedju redova :rtfm:

Ontopic: Koristi intimni "shower gel" ja to koristim od malena, krao sam od keve zenski, cisto zato sto osvezuje i sto je higijenicno. A drugo... koristi WC solju u Diskotekama i ako hoces samo da pisas... pa onda obrises toilet papirom ona kap sto ti je ostala na gl**** i voila... nema sta da brines ;)
 
Poslednja izmena:

Back
Top