Dileja Tijanić ponovo u akciji !

al bundy

Legenda
Poruka
63.998
ЛЕКСАНДАР ТИЈАНИЋ ТВРДИ ДА ГЛАВНИ МУФТИЈА НЕ ПОШТУЈЕ ПРАВНИ ПОРЕДАК СРБИЈЕ
Зукорлић крши закон
Не може свако чији се ставови размимоилазе са ставом РТС-а да позива на неплаћање претплате
Нисам се уморио да се сваки напад на РТС завршава причом да се не плаћа претплата. Грађани имају довољно развијену свест о томе

Генерални директор јавног сервиса Србије Александар Тијанић каже да је позив главног муфтије Исламске заједнице у Србији Муамера Зукорлића да муслимани не плаћају тв претплату, кршење закона.
Револтиран грешком када су у једној од централних информативних емисија РТС-а муслиманима уместо Рамазанског Бајрама честитали Курбан Бајрам, који је на пролеће, Зукорлић је позвао све муслимане у Србији да бојкотују РТС и не плаћају претплату назвавши јавни сервис - антимуслиманском телевизијом!
- РТС се због те грешке извинио припадницима муслиманске заједнице у Србији. Међутим, делим мишљење са својим колегом Ненадом Љ. Стефановићем да је недопустиво да се после сваког размимоилажења става са РТС-ом позива на неплаћање претплате што је кршење закона. На то нико нема права и то у једној цивилизованој земљи не може да прође - нагласио је Тијанић.
На питање да ли је уморан што се махом сви напади на РТС завршавају позивом да се не плаћа претплата јавном сервису, Тијанић каже:
- Не, нисам уморан од тих прича. То вам је као утакмица. Мало тренинг, па онда утакмица, па онда опет тренинг... Грађани Србије имају свест о плаћању претплате што показује проценат који сваког месеца расте. Примера ради прошлог месеца грађани су одвојили 5,4 милиона евра за претплату - нагласио је Тијанић.
К. Благовић
http://www.pravda.co.yu/srbija/3421/zukorli-krshi-zakon
Prosto je neverovatno da se ova neobrazovana budaletina jos uvek nalazi na celu Javnog Servisa :think: Iako Zukorlica smatram za blazu verziju talibana(posebno mi se smucio kada je trazio zabranu one knjige ) i izrazito mi je antipatican, u ovoj inicijativi je sasvim u pravu , pazi molim te za Svinjoglavog idiota je imbecilna greska njegovih novinara "razmimoilazenje stavova " :eek:Znaci ako sutra neka njegova retardirana spikerka na RTSu 7. januara cestita Uskrs to ce biti razmimoilazenje stavova RTSa i pravoslavnih vernika , jer valjda RTS misli da je Uskrs u januaru ,a Kurban Bajram na jesen pa se tu "stavovi razmimoilaze",mislim cemu ljutnja .Da ne pricamo ponovo o duzini reklama kao na komrecijalnim televizijama , svadbama ,sahranama , belim ladjama , babama sto se cesljaju i ostalim idiotlucima kojima nas Tijanic podyebava za nase sopstvene pare .
 
Poslednja izmena:
Pa siguran sam i ja u to ,posto sumnjam da je nas patrijarh u psihofizickom stanju da to uradi ,al mozda ce se naci neki dezurni vladika .Mada je po meni veci problem od neukosti Tijanicevih novinara njegova glupost jer je po njemu to "razmimoilazenje stavova" ,a da ne govorim o samoj njegovoj pojavi,licnoj kulturi ,vaspitanju i pedigreu.
 
Poslednja izmena:
ma aj sto maltertira njega , nego sto maltretira nas , mislim Zukorlic samo skuplja poene za internu upotrebu ,ja licno ne verujem da vecina muja( kao i madjara, albanaca , bugara ..)uopste i placa pretplatu za RTS i bez ovog poziva , nego oni koji placaju ispadaju najvece budale
 
I gde one vehabije nađoše baš njemu da prete, nije mi jasno?

Nego sreća da je čovek "lik" pa im je oprostio...:lol:

shteta sto se vishe ne oglashava onaj matori Jusuf Spahitj..odma posle 9/11 sav ozaren pocheo da lupeta kako Bin Laden ima blazenu facu i on ne veruje da je neko tako simpatichan mogao da bude terorista...pa ga onda valjda sklonili jer chak i za muje se prosuo
 
I ako sutra, kojim slučajajem, neka njegova retardirana spikerka na RTSu 7. januara cestita Uskrs to neć biti razlog da Patrijah Srpski pozove na bojkot plaćanja RTSa.

Siguran sam u to!

al bi pozvao da se to desi u hrvatskoj
ako ne on, artemije i anfilohije sigurno

ko beshe taj, matori s bradicom?

il on beshe jusufspahic?
meni taj bio kul lik, ranije, kad sam vidho po televiziji...
 
Zar ne seku struju ako se ne plaća pretplata?

pa ne , kod nas je fazon da struju mozes da platis koliko hoces u datom momentu bez obzira na tacan iznos na racunu(naravno ne mozes duplo manje i slicno ) , samo ispises na onom blokcetu koliko placas (recimo ja obicno po 5000) i ne iskljucuju ti struju ,sve dok dug ne prelazi neke vece sume ,tako da za Tijanicevih 300 dinara niko ni ne pita .
 

Back
Top