Moja kancelarija...

Ja nemam kancelariju...:(
Imam nesto kao back office i ta prostorija se recima ne moze opisati...na sve strane kutije sa cipelama,radni sto,komp,stampac,telefon,fax,zvucnici,biljke,slike na zidovima,police sa fasciklama i registratorima...Slikacu i slika ce reci vise od hiljadu reci...
 
Moja kancelarija je od stakla... Zapravo jedna velika prostorija podeljenja staklenim pregradama u kancelarije. Ima nas 6, kolega i 5 koleginica - blazen medju zenama, ne znam koliko bi se on slozio:lol:, medjuljudski odnosi su ok, ali svi smo mladi... Doduse i firma mi je takva da sve sto se radi, radi se u svilenim rukavicama i veoma ljubazno :)
 
...Је топла и невелика. Изгледом ништа посебно, али ја највише волим друштво са којим делим један од четири велика стола. То је моје друштво за кафу: углавном неколико старијих колега, матораца пред пензијом. Са свима њима сам на ВИ, али то нас не спречава да за време одмора причамо масне вицеве и да се зезамо до суза.:D
Кад се мало боље погледа: цела зборница је једна галерија врло необичних ликова (често кажем како смо живописнији од оних из ''Ко то тамо пева'' :lol:).... Помислим понекад како ли је тој деци са нама! :cool::lol:

Uvek zamišljam zbornice, i likove u istim kao iz ''Lajanja na zvezde'' :super:
 
moj office je na galeriji.

jedan zid je u staklu i gleda na gym (da otkrijem cime se bavim:) ) tako da imam kompletan pregled na desavanja u svakom trenutku..
poluzid ispred mog stola popunjen je fotkama moje devojcice iz razlicitih perioda..zid pored popunjen je fotografijama najlepsih riba iz crvenog mora..i fotkom krupnog plana otvorenih celjusti jedne gladne ajkule..

na policama registratori sa obaveznom i dosadnom arhivom..gomila strucne literature..i detalji sa putovanja..cisto da me pune pozitivnom energijom..

volim svoj office..volim svoj posao..ja sam jedna srecna osoba..
 
Imam office gde drzim Tarantivnov plakat (da nekom ne padne na pamet da se za.jebava sa mnom :D), knjiige, komp (mada vucaram svoj), gomilu papira i svega sto dovucem na predavanje - to je samo moje (moje!!!) tako da tu nema druzenja. Ali zato imam ucionicu punu crnaca. :D
Delom me gledaju kao da sam pala s Marsa a delom me vole i postuju (deficit profesora po geto-ima).
A i ne dam se uplasiti ili isprovocirati (ima i toga, dosta), mislim da sam se postavila od pocetka kako treba. Sve je prilicno dronjavo, fakultet je ogradjen zicom (ja mislila da je zatvor za mentalno obolele prvi put kad sam dosla :D), nema ovo veze sa nasim fakultetima.
Ali za prvi posao ovde (NYC) je super, ne bunim se (neki dodju pa peru sudove, je l da).
Kolege - razne. Ali stvarno svakakvi, ne druzim se preterano, jedva cekam da pobegnem iz tog kraja kuci. :I
Gledam da se prebacim negde drugde, ali to mi je sad, nemam mnogo izbora trenutno.

sad te definitivno zamišljam kao Mišel Fajfer:D

moja kancelarija je lepa, prostrana, lep nameštaj, udobna fotelja, ogroman sto. Direktorska:mrgreen:
 
Polazeci od toga da je vecina nas zaposlena ili je nekada to bila, a inspirisana desavanjima u “ nasem rudniku “, zvanom kancelarija, interesuje me kakvi medjuljudski odnosi vladaju u vasim…? Kakve su vam kolega, mozete li da se oslonite na njih, da li se sa njima druzite I van radnog vremena ili se svodi na cisto poslovan odnos…da li ste slozni kad dodje do nekog problema…? Ima li onih sitnih smicalica ( bez kojih posao ne bi bio zanimljiv…)…? O cemu pricate..? Razmenjujete li samo recepte ili ogovarate koleginu zenu ili mozete sa njima da razgovarate I na druge teme…?

Da li ste zapravo srecni I zadovoljni u svom radnom okruzenju…?
Kako ste uredili/le svoj radni prostor...? Patite li od kojekakvih figurica polepljenih na monitoru...?

Ne morate navoditi gde radite i cime se bavite...svako po svom izboru...
Симпатична темица.:D

Мој простор МОРА бити уређен онако како мени одговара, не битно је да ли је у питању стан, радна соба, канцеларија на послу.:lol:
Веома ми је битно да окружење у коме боравим буде по мом укусу.
Зашто?
Зато што много времена проводим у том простору, изолована .

Волим дрво, тако да свуда качим полице, углавном од тамног дрвета...на њима је пуно књига, морам имати велико огледало :rumenko: , пуно фотки по зидовима, чак имам и пано са тачно 16 фотки из разних периода живота... имам на том паноу закачену и картицу коју сам некад давно добила у име помирења од дечка са којим сам била у вези у току студија- жаба расточена од алкохола која пева ''пијем да те преболим, ал' жеља се већа ствара''. :lol:
Тај момак је био неко најдуховитији с ким сам провела 4 супер занимљиве године свог живота...песничка душица, за трен ока смисли стих...после њега ми више нико није доносио доручак у кревет.:( :lol:

Беше то мала дигресија...онда, имам велико сто, архитектонски, и ако људи тврде да ми је непотребан..у левом углу стола је монитор по коме лепим картице за подсећање на обавезе...јако ми је битно и Сунце, и на срећу окренута сам на југо-запад, тако да га увек има.

Иначе, сама сам немам цимера нити цимерку.
Али ту су они, у близини...радо пијемо кафу заједно.

Иначе, мој радни простор мора да личи на моју кућу...једноставно, такав амбијент ми највише прија.
 
sofija, dosta licimo... mora dap odseca na kucu... ne znam da li je to dobro, jer nekako onda ne pravis granicu posao kuca... ali da je prijatnije - jeste


@kvinsi - joj, kako radis iz fotelje... meni su one ko neke biljke-mesozderke, upadnem i ne mogu se pomerim... mislim da kucam i radim uopste...
 
Ја мислим да су у реалности ликови много живописнији! :mrgreen::lol:

Јеесу!
Памти се моја реченица упућена колегама :,, Није ни чудо каква нам је држава кад погледам ко је васпитао оне који је воде!'' :dash:

Ја немам никакву канцеларију, у зборницу слабо улазим, ми пушачи смо на неком другом месту, које нема зидове, а ни плафон...
Тако да смо то место уредили слатко, школске клупе, столице, пепељаре...
 

Back
Top