F.C. Werder

gica

Legenda
Poruka
54.803
Werder je jedan carski tim koji igra za sto vise lopata u mrezi protivnika, a ne sto manje u svojoj. Steta je samo sto se ne dave u parama kao neki pa moraju da prodaju svoje igrace kad belosvetski bogatuni provale koliko su ovi (igraci) dobri postali.

Werder je dobar i zato sto stalno dolazi 4+ i 7+

Sada je u Werderu glavni Diego, a na pozajmici je i Pizzaro (cini mi se da je na pozajmici, nisam siguran). Kapiten ekipe ist Torsten Frings i on je car.

Ja sam nekada navijao za Partizan ali me je smorilo ovo sto kod nas predstavlja fudbal, pa sam potpisao ugovor sa Werderom. Od tada moj tim redovno igra u LSh.
 
Da su dobar tim...jesu!
Mislim da je Ozil jos jedan od igraca koji ce biti zvijezda evropskog fudbala...Diego je posebna prica...Naldo, igrac koji ima osjecaj(to mnogi nemaju) i kontinuitet odlicnih igara...Rozenberg veoma dobar a mlad igrac...i pomenuo bih Hunta jer me uvijek odusevljavao njegovim golovima...
Ja sam gotivio Borovskog ali on je presao u Bajern...od ostalih veoma gotivim Mertezakera...
 
nervira me samo sto frings nikako da udje u formu. i sto je otisao klose, al sta ces...
simpatican mi je ovaj pizaro, i mali turcin. bice verder opet pravi.
ajde torstene, ajde!
 
Lijepi komentari, steta sto ih je ovako malo... Sinoc sam gledao polufinale CUP-UEFA bila je vrhunska utakmica, Werder je odigrao kako nebi ni neki mnogo veci klub, stvarno im svaka cast... Izbacili su HSV i iz Njemackog kupa i iz Evropskog kupa. zelim im mnogo srece u oba finalna meca... ;)
 
сад онај озил, езил како ли му је већ име
треба да постане мику, диего...а нешто нисам оптимиста по том питању:confused:
 

Back
Top