Tema,

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Taisa

Domaćin
Poruka
3.239
"Ja se odjavljujem", koja je zaključana me navodi da otvorim novu temu, koja se zove:

Samo je pamet pravo privatno vlasništvo, tako da vlasnici svoje privatne pameti koji su presudili u ovom slučaju, mogu samo svoju pamet da terorišu, a ne i Forum.

Više puta sam pokušavala da im ukažem na to da je njihova bahatost subjektivna i nepotkovana ni stručnošću ni iskustvom, i da prosto postaje ignorisana, sa moje strane odavno. Takođe mislim da se zbog njih ni slučajno ne treba odjavljivati.

Izvolite, zatvorite temu, dajte mi kaznu, baš me briga.
Već sam jednom kontaktirala glavnog, koji mi je veoma korektno i brzo odgovorio, tako da ću to ponovo uraditi, kad god za to budem imala razloga.

A vama vlasnici pameti poručujem da i vi otvorite već jednom neku interesantnu temu, da malo uživamo u diskusiji.
Vi mislite da vas je neko postavio da sankcionišete, NE, već da budete moderatori, da otvarate i na kulturan način vodite neku temu na korist svima.
 
Moderatori nisu kompjuterski programi, nego ljudi koji imaju pravo da procenjuju da li je tema glupa, besmislena i da li je neki korisnik lud, glup ili mu smrde noge.
Ponekad pogrese ali jedna zatvorena tema ili izbrisan post ne bi nikome trebali da budu tragedija globalnih razmera
 
Moderatori nisu kompjuterski programi, nego ljudi koji imaju pravo da procenjuju da li je tema glupa, besmislena i da li je neki korisnik lud, glup ili mu smrde noge.
Ponekad pogrese ali jedna zatvorena tema ili izbrisan post ne bi nikome trebali da budu tragedija globalnih razmera

Slažem se sa mačkom....:ok:
 
"Ja se odjavljujem", koja je zaključana me navodi da otvorim novu temu, koja se zove:

Samo je pamet pravo privatno vlasništvo, tako da vlasnici svoje privatne pameti koji su presudili u ovom slučaju, mogu samo svoju pamet da terorišu, a ne i Forum.

Više puta sam pokušavala da im ukažem na to da je njihova bahatost subjektivna i nepotkovana ni stručnošću ni iskustvom, i da prosto postaje ignorisana, sa moje strane odavno. Takođe mislim da se zbog njih ni slučajno ne treba odjavljivati.

Izvolite, zatvorite temu, dajte mi kaznu, baš me briga.
Već sam jednom kontaktirala glavnog, koji mi je veoma korektno i brzo odgovorio, tako da ću to ponovo uraditi, kad god za to budem imala razloga.

A vama vlasnici pameti poručujem da i vi otvorite već jednom neku interesantnu temu, da malo uživamo u diskusiji.
Vi mislite da vas je neko postavio da sankcionišete, NE, već da budete moderatori, da otvarate i na kulturan način vodite neku temu na korist svima.

De si, teta Tajso, alapačo neprevaziđena! :cmok:

Pazi da ne nazebeš. :)
 
Moram da se oglasim.
Tera me neki djavo.
Stičem utisak boraveći ovde, da naš voljeni forum lagano tome. :confused:
Ko je kriv?
Valjda mi sami , učesnici istog.
Stalno očekujemo da nas neko drugi zabavlja, da neko drugi pokrene nesto, da neko drugi nesto uradi da bi ovde bilo bolje. :roll:
Znam za bolje vreme ovog foruma, mnogi koje smo voleli vise nisu ovde.
Ne znam zasto, al znam da i sama nekad imam potrebu da ne dodjem.
A razlog...dosadno mi. :confused:

Valjda nema lokalnog zabavljaca da mi digne malo temperaturu.
I sama sam kriva za to, prestala sam da budem ucesnik, postala sam pasionirani posmatrac i kriticar.
Sa kojim pravom?

Ova tema treba valjda da nas dovede do srzi ...sta je forum, sta ga cini, ko je tu bitan , a ko je tu samo marioneta...Kome pripada ?

Kad bi se svi mi malo presabrali shvatili bi da forum zavisi od nas, ne od moderatora, administratora, ili nekog tamo.
Ako treba da se ljutimo , pre svega ljutimo se na sebe.

I kad bude svako radio svoj posao...korisnici forumasili smisleno i kulturno, moderatori radili po pravilniku ne bi nam smetalo kad nam neko zakljuca temu, proglasi je nesmislenom, i ne bi nam drugi bio kriv sto je dosadno..a ni sto je tema otisla pod kljuc!

I na kraju...
Buki, Juliane, Kojote, Hani , Neverovatni , Fibi, Mili, Mojra, Hanumice , Hellen, Koto,Rasto i ostali koji se osecate srcem ovog foruma ....gde ste?
 
Moderatori nisu kompjuterski programi, nego ljudi koji imaju pravo da procenjuju da li je tema glupa, besmislena i da li je neki korisnik lud, glup ili mu smrde noge.
Ponekad pogrese ali jedna zatvorena tema ili izbrisan post ne bi nikome trebali da budu tragedija globalnih razmera

To su subjektivne procene. Čast izuzecima, kao što je Borac.
 
Moderatori nisu kompjuterski programi, nego ljudi koji imaju pravo da procenjuju da li je tema glupa, besmislena i da li je neki korisnik lud, glup ili mu smrde noge.
Moderatori jesu tu da ocenjuju i procenjuju teme, ali ne i ljude koji ih otvaraju i ne bi trebali da terorišu individuu i sve njene teme zato što je to ona, baš ta osoba. A rade to.

I svakako su ljudi, ali sa jednom opservacijom se slažem, a vrlo često, ma u 100% slučajeva, neko samo ređe ume..... previđa se činjenica da su moderatori pre svega tu da moderiraju, a ne da kažnjavaju korisnike zato što su otvorili glupavu temu, niti da ih obasipaju sarkazmom pa potom brišu njihove komentare. Njihova primarna funkcije je baš taj dosadni posao..... moderacija tema, brisanje spama i sva ostala peezdarija koju bi najradije prepustili drugom, a sebi ostavili ono divno pravo, pravo da se qrče (uz, naravno, primedbu kako su "i oni samo ljudi") i banuju. Čast izuzecima, ali u najvećem broju slučajeva, taj deo oko moderacije se izbegava, pa se lepo banuje čovek koji se, eto, usudio malo da smara.
 
Moram da se oglasim.
Tera me neki djavo.
Stičem utisak boraveći ovde, da naš voljeni forum lagano tome. :confused:
Ko je kriv?
Valjda mi sami , učesnici istog.
Stalno očekujemo da nas neko drugi zabavlja, da neko drugi pokrene nesto, da neko drugi nesto uradi da bi ovde bilo bolje. :roll:
Znam za bolje vreme ovog foruma, mnogi koje smo voleli vise nisu ovde.
Ne znam zasto, al znam da i sama nekad imam potrebu da ne dodjem.
A razlog...dosadno mi. :confused:

Valjda nema lokalnog zabavljaca da mi digne malo temperaturu.
I sama sam kriva za to, prestala sam da budem ucesnik, postala sam pasionirani posmatrac i kriticar.
Sa kojim pravom?

Ova tema treba valjda da nas dovede do srzi ...sta je forum, sta ga cini, ko je tu bitan , a ko je tu samo marioneta...Kome pripada ?

Kad bi se svi mi malo presabrali shvatili bi da forum zavisi od nas, ne od moderatora, administratora, ili nekog tamo.
Ako treba da se ljutimo , pre svega ljutimo se na sebe.

I kad bude svako radio svoj posao...korisnici forumasili smisleno i kulturno, moderatori radili po pravilniku ne bi nam smetalo kad nam neko zakljuca temu, proglasi je nesmislenom, i ne bi nam drugi bio kriv sto je dosadno..a ni sto je tema otisla pod kljuc!

I na kraju...
Buki, Juliane, Kojote, Hani , Neverovatni , Fibi, Mili, Mojra, Hanumice , Hellen, Koto,Rasto i ostali koji se osecate srcem ovog foruma ....gde ste?

Potpuno se slažem, s tim što bih dodala još neka imena. :ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top