EVIL ANAL

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ludi lik iz priče

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
257
e...ima neki nićpor EVIL ANAL :lol:

nego...jel se yebete u dupe?
icon10.gif


pitanje je za dame.. :lol:
 
i?
sve jebene teme se ponavljaju,tako da...to je to..
inace pitanje je za dame,tako da ne kapiram ovu dvojicu sa komentarima,jel ste fegeti pa ovako saljete tajne signale ili..??
znaci yebe mi se za vase nepotrebne i smarajuce komentare,zanima me samo da li se yebete u dupe ili ne :confused:
 
i?
sve jebene teme se ponavljaju,tako da...to je to..
inace pitanje je za dame,tako da ne kapiram ovu dvojicu sa komentarima,jel ste fegeti pa ovako saljete tajne signale ili..??
znaci yebe mi se za vase nepotrebne i smarajuce komentare,zanima me samo da li se yebete u dupe ili ne :confused:

da ***** se u "ljubicu" i kad mi decko svrsi ja to pokupim....javi mi adresu da ti donesem sok....:otkacio:
esi ti retardiran ? koji moj prozivas....sta je ovo tvoja privatna tema ?


ajde upristoji se mani me sa tim "macho trip"- fazonima
 
neverovatno...mene zaista ne zanima da li se likovi tovare u drugu ligu,vec dame..
lepo pise u uvodnom postu
i sta vama dvojici psihofizicki zakrzljalih internet mongoloida tu nije jasno?
jebeni degeni...nekakav krompiroglavi pajser i neki shatro olinjali vuk,poyebite se medjusobno,skocite sa mosta ili sta vec...stvarno me ne zanima,samo odjebite sa teme
i ti budjava olja...sta smaras koji kuratz?
napisi jel se yebes u dupe ili sikter sa teme!
i posle ja ovakav i onakav...jeebem vam bas mater,mis'im stvarno...
 
neverovatno...mene zaista ne zanima da li se likovi tovare u drugu ligu,vec dame..
lepo pise u uvodnom postu
i sta vama dvojici psihofizicki zakrzljalih internet mongoloida tu nije jasno?
jebeni degeni...nekakav krompiroglavi pajser i neki shatro olinjali vuk,poyebite se medjusobno,skocite sa mosta ili sta vec...stvarno me ne zanima,samo odjebite sa teme
i ti budjava olja...sta smaras koji kuratz?
napisi jel se yebes u dupe ili sikter sa teme!i posle ja ovakav i onakav...jeebem vam bas mater,mis'im stvarno...


sta si ti novi serif u gradu....napases mi se mooda bre maloumnice....sad cu sa ti spamujem temu da kljuca.

verujem da je tebi lepo kad stavis prstic sam sebi i pritom imas hemoroide....
a za mamu treba da te je sramota nemoj da glumis mangupa makar ne ovde....asi ti pacenik ima nas koji to nismo....SHABANE
 
sta si ti novi serif u gradu....napases mi se mooda bre maloumnice....sad cu sa ti spamujem temu da kljuca.

verujem da je tebi lepo kad stavis prstic sam sebi i pritom imas hemoroide....
a za mamu treba da te je sramota nemoj da glumis mangupa makar ne ovde....asi ti pacenik ima nas koji to nismo....SHABANE

:rotf:reci mu kume
 
pa da ja sam siroce koji ga drka na bednu mastu jer nikad nisam imao pare za casopis i uvek sam gledao one brkate cike koji ga maze i dirkaju se sa drugim cikama....
sine mali si ti za ovaj krompir....veruj mi....

ajde budi pristojan da ne bi ja padao na tvoje grane i bio tuzibaba kod teta moderatorke.

ok?
 
pa da ja sam siroce koji ga drka na bednu mastu jer nikad nisam imao pare za casopis i uvek sam gledao one brkate cike koji ga maze i dirkaju se sa drugim cikama....
sine mali si ti za ovaj krompir....veruj mi....

ajde budi pristojan da ne bi ja padao na tvoje grane i bio tuzibaba kod teta moderatorke.

ok?
e...prijavio sam te za spam
icon10.gif

ti mene ne mozes,mene moderatori obozavaju :lol:
 
neverovatno...mene zaista ne zanima da li se likovi tovare u drugu ligu,vec dame..
lepo pise u uvodnom postu
i sta vama dvojici psihofizicki zakrzljalih internet mongoloida tu nije jasno?
jebeni degeni...nekakav krompiroglavi pajser i neki shatro olinjali vuk,poyebite se medjusobno,skocite sa mosta ili sta vec...stvarno me ne zanima,samo odjebite sa teme
i ti budjava olja...sta smaras koji kuratz?
napisi jel se yebes u dupe ili sikter sa teme!
i posle ja ovakav i onakav...jeebem vam bas mater,mis'im stvarno...

vazno da si nam ti svez....za lupetanje gluposti....:hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top