Operacija Trijumf vs Zvezde Granda

Operacija Trijumf vs Zvezde Granda????

  • Operacija Trijumf

  • Zvezde Granda


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zvezde Granda su jednostavnije a Operacija Trijumf je glamuroznija...
S druge strane, u ZG su neuporedivo talentovaniji kandidati a u OT ocekujem vise uzbudjenja...
Sve u svemu, ja sam glasao za Zvezde Granda zato sto taj sou vec jako dobro poznajem i bila mi je omiljena emisija u prethodnoj sezoni dok sam od Operacije Trijumf video citava tri sata. Ali licno vise volim muziku koja se potencira u Trijumfu pa ne sumnjam da cu vrlo uskoro promeniti misljenje u korist B 92.
 
o glasovnim mogucnostima ucesnika i da ne govorimo...

U Trijumfu nemaju pojma sa pevanjem u poredjenju sa ZG, to da znas...
Pretpostavljam da Zvezde Granda nisi nikada gledao pa pricas napamet!!!
Jer da si pogledao makar 5 minuta i cuo bar jednog kandidata kako peva shvatio bi neke stvari...Jos jednom podvlacim - u OT ne pevaju nista specijalno u poredjenju sa ZG...
Moram samo da kazem da takodje vise volim POP muziku (tacnije obozavam je) ali sto se glasovnih mogucnosti tice neke stvari su neminovne!
 
Ne mogu da verujem da sam ali glasao sam za ZG, iz prostog razloga sto su talenti za pevanje mnogo veci u ZG nego u OT, tj mnogo bolje pevaju nego trijumfasi... pozz

Edit: da dodam da ja takodje ne slusam narodnu muziku ali ZG prosle godine [kad sam poceo da gledam] imao je vise POP pevaca nego Folk ili Narodnih kako god...
 
Poslednja izmena:
U Trijumfu nemaju pojma sa pevanjem u poredjenju sa ZG, to da znas...Pretpostavljam da Zvezde Granda nisi nikada gledao pa pricas napamet!!!
Jer da si pogledao makar 5 minuta i cuo bar jednog kandidata kako peva shvatio bi neke stvari...Jos jednom podvlacim - u OT ne pevaju nista specijalno u poredjenju sa ZG...
Moram samo da kazem da takodje vise volim POP muziku (tacnije obozavam je) ali sto se glasovnih mogucnosti tice neke stvari su neminovne!

Ja sam gledao ZG i ovo što pričaš je smešno... Sem one žene (44) i one devojke pod rednim brojem 1 tamo nema ništa... Ako gledamo predhodna 3 serijala možemo izvući možda 5-6 stvaaarno dobrih.... Ostalo je solidno
OT je dosta jača(vokalno), ljudi mnogo bolje prihvataju to jer mnogi kad čuju reč "grand" se zgroze i prebace...
U OT loši su bili : one 2 što su pevale "molitvu" onaj makedonac,... ali oni su ispali . Ostao je"krem" :lol:
 
Ja sam gledao ZG i ovo što pričaš je smešno... Sem one žene (44) i one devojke pod rednim brojem 1 tamo nema ništa... Ako gledamo predhodna 3 serijala možemo izvući možda 5-6 stvaaarno dobrih.... Ostalo je solidno
OT je dosta jača(vokalno), ljudi mnogo bolje prihvataju to jer mnogi kad čuju reč "grand" se zgroze i prebace...
U OT loši su bili : one 2 što su pevale "molitvu" onaj makedonac,... ali oni su ispali . Ostao je"krem" :lol:
Devojka koja je pevala sa Jelenom Rozgom mi je totalni prosek, nasla sam na YT brata Marije Serifovic kako peva Toseta i u odnosu na primer na Dusana Svilara isto je prosek, ali veliki plus OT je taj sto pevaju uz bend, a ne na matricu i sto imaju profesora pevanja, pa mogu da poboljsaju tehniku. U OT je samo sestoro ucesnika iz Srbije, i moja procena je da ce maksimalno njih tri nakon OT ostati u estradnim vodama :)
 
U Trijumfu nemaju pojma sa pevanjem u poredjenju sa ZG, to da znas...
Pretpostavljam da Zvezde Granda nisi nikada gledao pa pricas napamet!!!
Jer da si pogledao makar 5 minuta i cuo bar jednog kandidata kako peva shvatio bi neke stvari...Jos jednom podvlacim - u OT ne pevaju nista specijalno u poredjenju sa ZG...
Moram samo da kazem da takodje vise volim POP muziku (tacnije obozavam je) ali sto se glasovnih mogucnosti tice neke stvari su neminovne!

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top