fitilj...

Uopste se ne nerviram , iskreno receno ni ne secam se kad sam se poslednji put iznervirala:D
Mogu da me iznerviraju samo osobe koje se preterano nerviraju bez razloga:confused:
 
ranije sam imala jaaaaako dug fitilj, koji se godinama skracivao, skracivao :) a sada radim na tome da ga vratim u prvobitno stanje.
jednostavno vise ne dozvoljavam da me bilo sta iznervira i uopste nije tesko kako sam mislila da ce biti. :D
 
u principu imam kratak fitilj, sto je dobro jer ljudi samnom sustinski znaju na cemu su. Ne cutim, ne trpim, i zbog toga i nisam zlopamtilo....jer uvek nekako ta visoka tolerancija tudjih sr.anja dovodi negde coveka u situaciju da mora da vrati sa zakasnjenjem...pa onda reakcije budu gore (uglavnom).

Mene priroda smiruje, setnja, vazduh, sport - ne da gledam vec da treniram - i takooo
Bila sam sada na kalimegdanu, videli smo On i ja neke mladice i devojke kako trce oko Nebojsine kule, (ah ta Nebojsina kula obozavam je), kako sam ih videla da trce pomislila sam "jao blago njima nasli su vremena za ovo, divno kako im zavidim" znam da se osecaju rastereceno i slobodno kao ptice
 
Pa sad, jel to dugacak ili kratak kad ustvari popiz..., ali iskuliras. mislim, meni pukne fitilj vrlo lako, ali ne pokazujem to. Tako da me ljudi opusuju kao nejvecu 'ladovinu, a ja kad dodjem kuci lupam bokserski dzak, ili trcim ili odem na pusto mesto i izvristim se.
 
Fitilj? Nemam ga. Nema sta tu da dogoreva, ako me nesto nervira praskam odmah, tu se pitanje samokontrole ne postavlja. Cesto pozalim, pa se izvinjavam, pa obecavam sebi da necu nikad vise da se ne bih izvinjavala, ali ne vredi....

Izuzetak od trenutnog praskanja je kad me nervira pojava potpuno nepoznate osobe ili osobe koja mi bas nista u zivotu nije zgresila - znate ono, sedite u busu, preko puta vas osoba cija je sama fizionomija dovoljan razlog da pocnete da osecate kako vas preplavljuje agresija...da ne sirim dalje, mozda se vama to ne dogadja, onda imam problem identifikacije izvora besa, pa se nekako iskontrolisem.
 
Meni je najbolje da ne dolazim u situacije kada će mi pasti mrak na oči...e onda,
uopšte ne odgovaram ni sa ono što kažem niti uradim....to je jako retko...na svu
sreću...već sam rekla da mogu mnogo da pretrpim...ali kad ipak dođu ti dani,
e to je za horor......:evil:

Sva sreća, pa volim prirodu, a i postoje patike....tako da uglavnom kad vidim
da je došla krizna situacija, to mi je glavna garderoba i šetnja..verovatno tada
mnogi koji me vide misli da me neko juri...ali dobro je to izbaci se sve negativn
iz sebe...a i lepše se spava.....:think:
 
Имам стрпљења и подужи фитиљ али ако ме неко изнервира не личим на себе и могу да ископам некоме очи...
 
Koliko ste živčane?
Kolko vam treba vremena da puknete i saspete paljbu bilo rečima il tanjirima il nekim papirima il šta je pri ruci već...

Ja ne znam šta je meni...

... u stvari znam - mnogo sam umorna - 10 sati rada, dete, kuća, obaveze kojekakve, malo spavanja, dosta stresa..... : ((
Pogled, pokret, grimasa, glupo pitanje... samo pljas i eto moje paljbe... Ne iritira me dete, juče sam nju 3 sata nosila, pravila je kojekakve pizdarije i nije me iznervirala... Prosula je sve što se dalo prosuti od igračaka do večere, to je sad hit izgleda... to prosipanje; al te njene pizdarije me vazda nasmeju... nisam stroga prema njoj ni najmanje. Nedostaje mi mnogo..

I Žak isto, uopšte me ne nervira - al zato vazda nahebu ljudi koje uopšte ne poznajem nego eto... Prilika, situacija, nešto se desilo slučajno, nenamerno i ja već pravim dramu... A ranije uopšte nisam ni obraćala pažnju a kamoli da mi je nešto zasmetalo...

Pa eto, vas da pitam - šta vas izbaci iz takta i šta tad radite kad se to desi?
Samo da dodam... mogu ja da se iskontrolišem, da se nasmejem i da ne kažem ono što mi je na srcu u tom trenutku - al me užasava činjenica da me je nešto glupo i besmisleno isprovociralo... : (
Vec sam odavno ogooglo na okolinu i prolaznike pa uglavnom s osmehom i sarkazmom iskuliram lako..ono sto me nervira jako gde mi je kratak fitilj su zadrte..samozive matore osobe kao i iz blize okoline koje isto tako ponavljaju prazne price i teraju inat po cenu svoje shtete.
Ono sto je bitnije da sam svestan da u bilo kojim drugim okolnostima i okruzenju je totalno druga prica.
 
Poslednja izmena:
Joj pre neko veče sam se iznervirala ali to nije bilo baš pucanje nego sam "odbrusila" :lol: čisto da bi smanjila doživljaj. Nerviraju me ljudi koji paniče bez razloga i prave sranje od svake sitnice ne bi li bili u centru pažnje, još popuju ostalima što su pasivni :evil:
 
ogroman fitilj...kao i sfe ostalo...majka priroda i u toj prlici nije štedela...tjah,tjah....
Blesoo..:cmok::cmok::cmok:
@ tema:
Ne padam u vatru tako lako..mogu da tolerisem ..posebno ako mi nesto previse i nije stalo..par puta sam bila u situaciji da pokazem i onu drugu stranu mene..nije tako ni bilo lose..mislim nije strasno.ono jesam vikala i psovala..:D ali najcesce se okrenem i odem.Svako neka se sam sa sobom svadja..to mu dodje ..intimnije.. ja teram svoje..;)
 
samo sa izvesnim pojedincima imam kratak fitilj... i stvarno bih volela da pobacam neku grncariju u smeru tih individua ponekad :) cisto da vidim kako to izgleda...
 

Back
Top