Omiljeno TV lice i TV lice koje vas iritira...

K4lee:
Lilu:
K4lee:
Ognjen Amidzic sa Pinka :)


Sta? Iritira te? :)

Mene iritira Snezana Dakic...

Ne nego mi je bash super..Mnogo mu je dobar onaj kviz `Best Friends` a tek onaj Jutarnji program njammmm :)
A i Tanja Vojtehovska nije losha (i ona Ana Mihajlovska sto vodi Leteci start :)(jel se tako zove ?:)


Brate, znaci taj Ognjen, mozda je ovako cool lik, ali emisija mu je K A T A S T R O F A znaci preporucio bih jedino da se prikazuje negde u zavodu za retardirane osobe, mozda njima i bude zanimljivo... Po meni najmanje cega ima u tom programu su korisne i informacije vredne paznje.

Meni je super Voja voditelj sa 3. kanala, super su indeksovci, i ovi likovi sto vode fudbal na BK kad pocnu da se loze :) ehehehe, al zato onaj sto je ranije vodio NBA, kad dodje pa pocne da se dere BOMBAAA! njega bre u ludnicu treba...

E sad posebno mesto bih odvojio za... voditeljke tipa one sto vodi SVET PLUS, znaci DNO da ne moz nize... nebih da trosim energiju na nju, al eto mislim da joj treba dodeliti sve najlosije epitete, jer je njeno ponasanje na nivou petogodisnjeg deteta, a IQ joj tezi nuli, e posle nje ide cela ekipa GRAND SHOW i sve emisije tog tipa. Ma da se mene pita ja bih PINK izbrisao sa TV-a kod mene :)
Mmmmm...... mnogo mnogo losih ljudi ima na nasim televizijama, al za bolje i nismo.

Al eto hteo bih samo jos da pohvalim jednog fenomenalnog i po meni neprevazidjenog lika sa TV ekrana koji me uvek odusevi i nasmeje, a to je Lane Gutovic, covek je FACA!
 
Bozo bi ''ukino'' PINK, a koliko vidim zna ,kao iz taka programsku shemu:))Ne znam ko je odlican jer jako malo vremena provodim pred TV-om,al cu se sloziti s njim da onu(ne znam kako se zove)SVET +,voditeljku treba ukinuti,cak i sa birachkog spiska ...dakle...onako mali nos...a tako strasno zaboden u ''tudje gace i lonce''...zajebala bi PINOKIA...a kvalitet..DNO DNA
 
Ma boli Rusku uvce... to je njena motivacija... e sad, neko je pomenuo Dragana Bujosevica, on je jedan od najjacih nasih novinara... Voja Nedeljkovic je najsimpaticniji lik na TV-u (/me glasa za Voju...) ali zato, susta suprotnost njemu je Suzana Mancic... jos u kombinaciji sa Piletom ili kako vec bese...
 
klovnovi,beskarakteran i po dusevno zdravlje los posao. svi su isti .... lajavci,gnjavatori i smorovi. izdvojio bih muzicke emisije kao + (ako se klovn razume u muziku)....kvizovi,parade,multiveselja,estradna tracarenja,niskomoralne i bezvredne emisije...sljam. voditelji znatno unistavaju unistenu kulturolosku vrednost nacije.
 

Back
Top