Evo malo posla !!!

KOOjOOT

Početnik
Poruka
32
Voleo bih da mi se jave ljudi koji su zainteresovani za otkup starog nameštaja ili polovnog nameštaja.Prodao bih po veoma povoljnoj ceni, prilično očuvani nameštaj i to:
- Dnevna soba, komplet ( dve fotelje, tabure, trosed, stolčić i četiri regala) puno drvo
- Stara vojvođanska soba sa velikim ormanom i bračnim krevetom, dve natkasne i natkasna sa ogledalom
- Dva troseda na rasklapanje
- Otoman rezbaren, puno drvo
- Garnitura ormana za dečiju sobu (garderober, orman sa stolom i plakar) sa stolicom za stolčić koji se uvlači u orman
- Dva trpezarijska stola od punog drveta, rezbareni

I sada nešto novijih proizvoda :
Da li neko može da me posavetuje kako da pronađem ljude u inostranstvu koji bi bili zainteresovani za kupovinu unikatnog i rezbarenog nameštaja, skoro ručne izrade, od punog drveta, koji se radi u mojoj radionici, pa čak bi mogla doći do izražaja i reparacija starog nameštaja. Radi se skoro sve od nameštaja i stolarije posebno ulazna masivna vrata !

Svima HVALA I POZDRAV !
 
evo ti predlog: pokusaj po muzejima...ozbiljna sam.
E, da si se javio pre 5 godina u Poljoprivredni muzej, sigurno bi nesto prodao..oni vape za starinskim namestajem ali ne znam da li sada imaju para za to, ali vredi pokusati...ajd, da sad ne objavljujem ljudima br. tel. nadi u tel. imeniku Vojvodine, Muzej se nalazi u Kulpinu (opstina Backi Petrovac).Srecno!
 
Kao prvo želim da pozdravim sve građane ove naše zemlje, a pogotovo one koji još uvek svojim zdravim razumom mogu da ponude makar NADU !!!
Ja tebe shvatam ozbiljno jer ja sam u ovom poslu već nekolicina godina i jedino što pokušavam je da ne zavrnem ljude. Verujte mi da mi se to dobrom vraća !
Hoću da probam sve jer radim jako interesantne stvari, ali neznam da li baš imam svaki komad nameštaja koji prodajem spreman za muzej
 

Back
Top