Kako ovo da uradim !?

KOOjOOT

Početnik
Poruka
32
- Kakve operacije obavljaju fajlovi koje mi registrujemo pod pojmom ili grupom Shell. Još jedno pitanje za sve koji budu ovo čitali,a to je: Čemu služi program Power Designer 7.5
- Kako napraviti gotov šablon za izradu i popunjavanje diploma, svedočanstava i sličnih dokumenata, gde su već predhodno odštampana zaglavlja i propratni izgled dokumenta, a u tom šablonu popunjavamo samo prazna polja koja su ostavljena i namenski se popunjavaju.
Da li neko za tako nešto ima ideju ili gotov program i svima koji budu ovo pročitali u napred hvala !
- Koje su to datoteke gde se upisuje virtuelna memorija, jer ona radi brže ako nije fragmentirana ?
- Naime, pošto sam snimio CD rečnika na RW i kopirao instalacionu disketu na drugu disketu, nešto me kopkalo da proverim da li to sad radi. Jednostavno CD nije hteo da prepozna kopiranu disketu, već je javljao dve greške iako je disketa identična do u bajt. Kakva je to zaštita u pitanju, jer se radi o domaćem softveru za rečnik.Da li neko zna da krekuje ovako kupljeni softver rečnika domaće proizvodnje, koji se može instalirati samo na jednom računaru kada se kupi, a ja bih hteo na više računara.

Svima koji budu čitali HVALA i POZDRAV !
 

Back
Top