Similarilion

kao jedno nezemaljsko ostrvo, a u sredini je uzvisenje i tu je grad sa prelepim kupolama sto se dizu u oblake. i sve je zlatno, prijatno plavicasto, srebrno, cvetno... neznam, jednostavno, to je neka vrsta raja... :roll:
 
Pravo da ti kazem nisam nikada o tome razmisljao!!! :(
Da znas da bih mogao da porazmislim...
U svakom slucaju mislim da kad bismo sabrali sva zemaljska dobra ne bismo bili ni blicu sjaju i raskosi Valinora!!!!! :D
 
Zeleno, ravnica, zvona, Ezelohar, tisina, odjeci Javanine pesme moci i suze, zlatne kapije, tuzno secanje srebrnih i zeleno-zlatnih svetlucanja dva sveta drveta...
Mirno, sveto i savrseno.
 
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
 
Feanor the elf king:
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
HVALA :D :D :D
 
tirionelf:
Feanor the elf king:
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
HVALA :D :D :D
U SVAKO DOBA!!! :D
 
Feanor the elf king:
tirionelf:
Feanor the elf king:
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
HVALA :D :D :D
U SVAKO DOBA!!! :D
Hvala jos jednom, ali cini mi se da zaboravih u opisu pomenuti kristalno stepeniste, to te mora izgledati fenomenalno na svetlosti dva drveta...
 
tirionelf:
Feanor the elf king:
tirionelf:
Feanor the elf king:
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
HVALA :D :D :D
U SVAKO DOBA!!! :D
Halas jednom, ali cini mi se da zaboravih u opisu pomenuti kristalno stepeniste, to te mora izgledati fenomenalno na svetlosti dva drveta...
Ahhhhhhh
 
Feanor the elf king:
tirionelf:
Feanor the elf king:
tirionelf:
Feanor the elf king:
Obala posuta draguljima, galebovi nadletaju ostrvo, u daljini uzdize se velika sveta planina. Tirion blista poput dragulja. Zlatne sume, pevajuci potoci, veselje, smeh, dva drveta, mrtva, kapljice vode tuzno klize obrusavajuci se u vecnost bola. Secanja, oprostaj, velika tuga, a opet, velika radost. Lepota, neopisiva. Sta vise reci, osim da bih voleo da posetim to mesto. Raj!
HVALA :D :D :D
U SVAKO DOBA!!! :D
Halas jednom, ali cini mi se da zaboravih u opisu pomenuti kristalno stepeniste, to te mora izgledati fenomenalno na svetlosti dva drveta...
Ahhhhhhh
Da, vredelo bi to slikati, kada se vec ne moze gledati... :cry:
 
tirionelf:
Zeleno, ravnica, zvona, Ezelohar, tisina, odjeci Javanine pesme moci i suze, zlatne kapije, tuzno secanje srebrnih i zeleno-zlatnih svetlucanja dva sveta drveta...
Mirno, sveto i savrseno.
:D Mislim da si u pravu sto se tice izgleda a jos je interesantnije sto smo iz istog grada koji po meni lici na sam Mordor :!:
 
Pa tesko je vlenjaku koji nije nikada ugledao tu divotu (mada se ja ne ubrajam u te, ali sam je ipak lisen, ali u redu, barem mi ostaje secanje na to divno mesto, i imam o cemu da razmisljam dok camim sam u mandosovim dvorima :) ) da je zamisli. Pa makar bio potomak i visokorodnih vilenjaka... :lol:
 
Feanor the elf king:
Pa tesko je vlenjaku koji nije nikada ugledao tu divotu (mada se ja ne ubrajam u te, ali sam je ipak lisen, ali u redu, barem mi ostaje secanje na to divno mesto, i imam o cemu da razmisljam dok camim sam u mandosovim dvorima :) ) da je zamisli. Pa makar bio potomak i visokorodnih vilenjaka... :lol:
Da, da...I ovom Noldoru Tiriona je zal u srcu...ali to je i druga i duga prica...
 
tirionelf:
tingol:
Ima li ovde mesta za jednog usamljenika koji nedavno napusti dvore Nienine? :(
Tancave! Samo pazi da odmah ne predjes u susedne, Mandosove, dvore... :wink:
Tenn' enomentielva.
P. S. Kakav je pogled izvan zidina sveta? :shock:
Ne boj se,kod Mandosa je suvise crno,bar tako kazu,a ja volim sivo.
A,mnogi na recima vestiji od mene pokusali su da
opisu Aman,pa nisu uspeli.
Lepotu koju tamo videh mogu samo da zalim,sto najbolje i znam. :(
 

Back
Top