Pink Floyd

ja mnogo volim pink floyd imaju specifican zvuk koji mi bas prija!!! koji vam je omiljeni album? meni je super dark side of a moon a od pesama volim hey you
 
I ja mislim da je Pink Floyd jedna od najpoznatijih grupa svih vremena, i ja smatram da je najbolji album Dark side of the moon... Spada u bendove kao Zeppelin, Stones, Black Sabbath, itd. :wink:
 
dragomir51:
NIKAD CULA ZA NJIH.

kad si glupaca:P

sto se tice pink floyd-a:)....ko nije cuo za njih bolje da se i ne javlja...
ja ih obozavam ....i jedna od omiljenih pesama mi je "wish you were here"...
i za one koji ih takodje vole preporucujem da pogledaju i fili "the wall"
 
ssss:
dragomir51:
NIKAD CULA ZA NJIH.

kad si glupaca:P

sto se tice pink floyd-a:)....ko nije cuo za njih bolje da se i ne javlja...
ja ih obozavam ....i jedna od omiljenih pesama mi je "wish you were here"...
i za one koji ih takodje vole preporucujem da pogledaju i fili "the wall"
ako moze bez vredjanja svoje frustracije negde drugde iskaljujte!! in the case you did not see, i was ironic :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Da li vam se svidjaju albumi More, Obscured by clouds, Ummagumma i Saucerful of secrets?
A (hip-hop) pesma Heart beat, pig meat sa Zabriskie point.Poslusajte je i videcete da su i Pink Floyd zasluzni za nastanak hip-hopa.
 
dragomir51:
ssss:
dragomir51:
NIKAD CULA ZA NJIH.

kad si glupaca:P

sto se tice pink floyd-a:)....ko nije cuo za njih bolje da se i ne javlja...
ja ih obozavam ....i jedna od omiljenih pesama mi je "wish you were here"...
i za one koji ih takodje vole preporucujem da pogledaju i fili "the wall"
ako moze bez vredjanja svoje frustracije negde drugde iskaljujte!! in the case you did not see, i was ironic :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

you were ironic :roll: :roll: :roll:
hmm it's not funny :roll: :roll: :roll:
so fuk off bitch :twisted: :twisted: :twisted:
 
IDIOT:
jel slusa neko Pink Floyd uopste?
Bravo IDIOTE, stvarno lepo pitanje. Danas zive samo klinci napaljeni na Najtvis ili Eminema i to je uzasno. Niko vise ne ceni pravu muziku- onu iskonsku. Floyd zaista zadire u najdublji mrak ljudskog uma. Ko njih nije slusao, kao da nije video plavo nebo ili cuo gragi glas.
Lepi su albumi koje ste pobrojali, meni je najdrazi The dark side of... i Animals.
P.S. PF je i zvanicni zacetnik tehna( cega se po malo stidim), pored nemackog Kraftwerka :wink:
 
Pink Floyd je zaista velika grupa i mnogo volem da ih slusam. Samo steta sto pojednici vredjaju one koji nisyu culi za njih . Bolje da im preporuce nesto nego sto im govore ono sto govore.
"Wish you were here" je najbolja 8)
 
. . .:
Pink Floyd je zaista velika grupa i mnogo volem da ih slusam. Samo steta sto pojednici vredjaju one koji nisyu culi za njih . Bolje da im preporuce nesto nego sto im govore ono sto govore.
"Wish you were here" je najbolja 8)
Ako si mislio na mene, pogresno si shvatio. Svarno nemam nameru da vredjam ikog, samo sam hteo da im ukazem na propustenu lepotu. :oops:
A sto se preporuke tice( oni koji misle da pocnu da slusaju), to su Hey you i Learning to fly.
Pozdrav ! :)
P.S. Wish you... jeste najbolja.
 
Sve je to lepo i ja slusam pink floyd izmedju ostalog ali se niko nije osvrnuo na njihov scenski nastup. Ko je imao prilike da to dozivi "live" pamtice do kraja zivota, za ove malo mladje poruka nadjite snimke koncerata i uzivajte u muzici svim culima.
 
Pink Floyd je za mene grupa nad grupama. ja njih ne smatram za ovozemaljski bend, njihova muzika je prosto vanvremenska, neunistiva. razmislite vi koji bolje slusate PF, koliko stvari o kojima su oni pevali moze i danas da se uoci? ceo "dark side of the moon", cela ta prica o tamnim stranama ljudi, o novcu, gubljenju vremena, o podelama, o je*enim politicarima, sve je to i danas slucaj, a to je opevano kada? pre 30 godina.
a tuzni su mi krelci koje pink floyd "smara" ..... zasto ih smara? zato sto ta muzika ide sporije od njihovog ubitacno sporog uma i tera ih da rade ono sto ne umeju, da misle, zato sto njihova muzika i sama atmosfera toliko uticu na psihu, jednostavno njih mozes shvatiti kao religiju.
kad bi ovi eminem i ostali mtv-koka kola klinci skontali sta je muzika, svet bi bio pametniji i lepsi
 
Daaa, zaista ste u pravu PF je bend sa velikim porukama i strasno inspirativnom muzikom. Stvarno mi je zao sto se nisam rodio pre 30 god. Svi moji omiljeni bendovi su se odavno ili raspali ili poumirali, a i ovi koji su zivi nece da dodju kod nas(Stounsi se za malo prevarise). Tako je i sa Floydom. Jos sam se ja "zakovao" za ovu nasu lepu zemlju pa ne mogu van... Bogu hvala, pa nam je kinematografija podarila video kasete- pa od mog vizuelnog dozivljaja toliko.
P.S. da njih vidim u BG-u pa da ne zalim da umrem.
 
sluzimo narodu:
. . .:
Pink Floyd je zaista velika grupa i mnogo volem da ih slusam. Samo steta sto pojednici vredjaju one koji nisyu culi za njih . Bolje da im preporuce nesto nego sto im govore ono sto govore.
"Wish you were here" je najbolja 8)
Ako si mislio na mene, pogresno si shvatio. Svarno nemam nameru da vredjam ikog, samo sam hteo da im ukazem na propustenu lepotu. :oops:
A sto se preporuke tice( oni koji misle da pocnu da slusaju), to su Hey you i Learning to fly.
Pozdrav ! :)
P.S. Wish you... jeste najbolja.
Ja obozavam "Hey you"!Volim i "Another brick in the wall" i stvarno ne znam kako neko moze da pljuje po njima!Jedno je ne voleti Pink Floyd (znaci ceniti njihov rad,ali ih ne slusati,mada iskreno ni to ne razumem!),a drugo pljuvati po njima!Pa to je ipak neko osnovno obrazovanje...
 

Back
Top