Ko je najveći neprijatelj Srbije?

Ko je najveci neprijatelj Srbije i srpskog naroda uopste?


  • Ukupno glasova
    91
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

vladimir_s

Zainteresovan član
Poruka
303
Sta mislite ko je najveci neprijatelj Srbije i srpskog naroda? Racunam vanjske neprijatelje, tako da bi izbjegli svadje izmedju patriJota i "izdajnika" koje ima na svakoj temi....Stavio sam najraznovrsnije odgovore jer jedino tako svako moze reci svoje misljenje.....
 
Poslednja izmena:
Najveci neprijatelji srbije su glupost, bezobrazluk , nevaspitanje, i zatucanost........ciji reprezenti su prisutni i na ovom forumu..........evo , npr, postavljac teme.........:think:

koliko zaista mora da ima covek problema sa malim mozgom u metastazi, da sastavi ovako idiotsku anketu, na nivou predskolske ustanove, ali za decu zaostalu u razvoju???:???:
 
razlog opravdan, postoje samo deset opcija ankete, a domacih ima makar stotinak vsti

Ma anketa bez crnogoraca i nije anketa. Mi smo ti koji su potkopali temelje srpske drzave i dezurni krivci sva sranja koja se desavaju Srbiji... :hahaha:
Cek polako, tek smo poceli, stvari se manjaju, bolje se ti spremaj dole


Kad Ponos kaze da vojska Srbije moze da zauzme Kosmet, to stvarno znaci da se usrani DS menja...

Ma Ponos da je mogao odbranio bi svoje rodno mjesto a nebi ka baljov sad iz dijaspore djelovao. Nema vise JNA druze, to je bila sila a ovo VS, KZK, HV, VCG, :cry: tuga burazeru.
 
Ma anketa bez crnogoraca i nije anketa. Mi smo ti koji su potkopali temelje srpske drzave i dezurni krivci sva sranja koja se desavaju Srbiji... :hahaha:


.

moram da priznam da cenim tvoje postove, ali ovo je bas bezveze post.
pa gde mozete vi da nam preuzmete prvo mesto breee??? pa znas li ti da im mi zagorcavamo zivot vec hiljadama godina, ili priblizno, pogledaj samo jednu cinjenicu, ja sam video da covek zivi sa jednim okom i nema velikih poteskoca, ali da neko zivi bez srca, e to je vec....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top