Grudi

gost133745

Aktivan član
Poruka
1.330
Zasto su zenske grudi seksi?

kakve veze imaju grudi sa seksualnoscu? Kako vi kao zene dozivljavate svoje grudi?

Zasto muskarce privlace sise :mrgreen: ?

evo i ja da odgovorim:
Nekada sam shvatala to sve vrlo vrlo drugacije. Danas... nikako mi ne uspeva da dozivim svoje grudi u bilo kom seksualnom kontekstu i smesno mi kada se ljudi loze u tom pravcu. Takodje, ako vidim da neko bulji u moj dekolte smatram ga za pateticnu budalu.
Primarna funkcija grudi je da nahrani vasu bebu. Kako je to seksi meni nikako ne ide u glavu! Meni je to sve samo ne seksi. Sada vise uopste ne mogu da se setim zasto sam ja ikada posmatrala grudi u tom misticno seksualnom kontekstu i lici mi ni na neki nametnuti obrazac. Da mi je neko od malena skrivao prste na rukama mislim da bih vrlo lako prihvatila da su prsti seksi i da ih treba pokazati samo u specijalnim okolnostima... jer i onako svoje ruke obozavam i smatram ih produzetkom svoje kreativnosti, ponekad pametnije od glave i senzualnije od bilo koje misli u mojoj prometnoj mentalnoj stanici.

molim vas, zasto?
 
Ja nemam pojma sta je fora sa grudima?
Mozda zato sto i nisam nesto obdarena :mrgreen:
I nemam zelju za vecim grudima,sta ce mi?
Sportski sam tip,pa bi mi samo smetale vece.
Inace moje 2 najbolje drugarice imaju peticu,ceo zivot ih gledam kako kukaju,
niko ih ne gleda u oci kad prica sa njima,tesko im je da nadju odgovarajuci brus,
majice im skacu,sve su im kratke...
neka hvala
 
e etotako - sad ću ti iščupam nešto na ovu temu, samo da pretražim po googlu mora da ima... znam šta tražim... u pravu si potpuno... daj mi malo vremena i prepravljam ovu poruku : ))
 
Zasto su zenske grudi seksi?

kakve veze imaju grudi sa seksualnoscu? Kako vi kao zene dozivljavate svoje grudi?

Zasto muskarce privlace sise :mrgreen: ?

evo i ja da odgovorim:
Nekada sam shvatala to sve vrlo vrlo drugacije. Danas... nikako mi ne uspeva da dozivim svoje grudi u bilo kom seksualnom kontekstu i smesno mi kada se ljudi loze u tom pravcu. Takodje, ako vidim da neko bulji u moj dekolte smatram ga za pateticnu budalu.
Primarna funkcija grudi je da nahrani vasu bebu. Kako je to seksi meni nikako ne ide u glavu! Meni je to sve samo ne seksi. Sada vise uopste ne mogu da se setim zasto sam ja ikada posmatrala grudi u tom misticno seksualnom kontekstu i lici mi ni na neki nametnuti obrazac. Da mi je neko od malena skrivao prste na rukama mislim da bih vrlo lako prihvatila da su prsti seksi i da ih treba pokazati samo u specijalnim okolnostima... jer i onako svoje ruke obozavam i smatram ih produzetkom svoje kreativnosti, ponekad pametnije od glave i senzualnije od bilo koje misli u mojoj prometnoj mentalnoj stanici.

molim vas, zasto?

bilo bi dosadno da je svima isti deo ili ista situacija sexi....razliciti smo i u tome je lepota....meni su moje grudi izvor velikog zadovoljstva i bitan su mi deo sexualnog odnosa....ne vole kad su zanemarene :whistling:....a muskarci su daleko od pateticnog sto vole grudi kod zene..pa oni ih nemaju....a i mi volimo tuki jer ga nemamo.....;)
 
Ja nemam pojma sta je fora sa grudima?
Mozda zato sto i nisam nesto obdarena :mrgreen:
I nemam zelju za vecim grudima,sta ce mi?
Sportski sam tip,pa bi mi samo smetale vece.
Inace moje 2 najbolje drugarice imaju peticu,ceo zivot ih gledam kako kukaju,
niko ih ne gleda u oci kad prica sa njima,tesko im je da nadju odgovarajuci brus,
majice im skacu,sve su im kratke...
neka hvala
nije stvar u velicini, velike ili male... ili taman, svejedno je!
ljudi u nasoj kulturi povezuju grudi sa seksom

ja sam se udaljila od tog svatanja i zaista bih volela da cujem zasto su grudi seksi, mozda da se podsetim ili jos vise udaljim
 
Ako nemas odgovor, ne znaci da odgovor ne postoji. To samo znaci da ti ne znas... mozda nisi svesna, mozda ne razmisljas, mozda ne dovodis u pitanje, mozda ne preispitujes... mozda previse forumasis pa mislis da ssvaka tema mora biti i tvoja tema.

Vidi...niti je svaka tema moja, niti na ovu ne bi imala šta da kažem...samo
ne mislim da je veličina sisa najbitnija stvar u životu žene i muškarca.....te
tako nemam poima zašto bismo traćili vreme pričajući jesu li sise za njih
seksi ili nisu......:think:

Toliko žena znam, među kojima sam i ja lično....koje imaju neku normalnu
veličinu grudi...i tačno možda bi svaka od nas htela malo veće, malo jedrije
i tome slično....ali da je to prioritet u sexipilnosti jedne žene...nije :heart:

Ako si raspoložena za svađu, i prepucavanje stvarno nađi nekog drugog,
ja ti nisam za to.....mene zaobiđi...ne zato što ne umem već jednosavno
ne želim, ni da se prepucavam ni da glumim ludilo...a to koliko ja forumašim
to smatram ipak nije tvoj problem....ili sam se nešto prevarila.........:dontunderstand:
 
Zene kazu muskarcu sta je seksi, pa se onda on lozi na to... svaka zena koja radi drugacije je devojcica.

dakle... na tinejdzere

Bog-me ja mom ne kažem ništa.
Odavno volE sise i ja tu ništa ne mogu, em ih nemam em mi svejedno...:mrgreen:
To je kao da si pitala što je kyta sexi a služi samo za pravljenje dece... ne znam...:confused:
 
Vidi...niti je svaka tema moja, niti na ovu ne bi imala šta da kažem...samo
ne mislim da je veličina sisa najbitnija stvar u životu žene i muškarca.....te
tako nemam poima zašto bismo traćili vreme pričajući jesu li sise za njih
seksi ili nisu......:think:

Toliko žena znam, među kojima sam i ja lično....koje imaju neku normalnu
veličinu grudi...i tačno možda bi svaka od nas htela malo veće, malo jedrije
i tome slično....ali da je to prioritet u sexipilnosti jedne žene...nije :heart:

Ako si raspoložena za svađu, i prepucavanje stvarno nađi nekog drugog,
ja ti nisam za to.....mene zaobiđi...ne zato što ne umem već jednosavno
ne želim, ni da se prepucavam ni da glumim ludilo...a to koliko ja forumašim
to smatram ipak nije tvoj problem....ili sam se nešto prevarila.........:dontunderstand:
super si!
a i tvoje sise

ali to nije tema!!!
 
pa i meni je izuzetno seksi onaj deo misica na muskom stomaku sa obe strane kad se oseti na dodir i ne mogu da prestanem da pipkam pa isto tako ima funkciju...sta ja znam...da drzi kicmu valjda.
tom logikom svaki deo tela ima svoju primarnu funkciju i ne treba da bude seksi :)

a oni valjda imaju dobar razlog sto ih vole...

ko sto mi volimo sise,ono pleme u africi voli dugacke vratove itd i to su neke razlike u kulturi,civilizaciji...svako ima nesto svoje...
 
ljudi u nasoj kulturi povezuju grudi sa seksom

Mislim da ljudi u svakoj kulturi povezuju grudi sa seksom
Razlog 1. - to je tipicno zenski deo tela, a muskarci vole zene i ono sto nas cini zenama.
Razlog 2. - svrha grudi u sustini jeste na nahrani bebu, a kompletnog seksa da se napravi beba (bez obzira sto mi uzivamo u tome i kad nemamo nameru da je pravimo), znaci i jedno i drugo sluze za produzenje vrste i povezani su u nasim glavama. Nekako sam se cim sam procitala temu setila onih praistorijskih figura za plodnost, sa veeeelikim grudima i sirokim kukovima.
 
Zasto su zenske grudi seksi?

kakve veze imaju grudi sa seksualnoscu? Kako vi kao zene dozivljavate svoje grudi?

Zasto muskarce privlace sise :mrgreen: ?

evo i ja da odgovorim:
Nekada sam shvatala to sve vrlo vrlo drugacije. Danas... nikako mi ne uspeva da dozivim svoje grudi u bilo kom seksualnom kontekstu i smesno mi kada se ljudi loze u tom pravcu. Takodje, ako vidim da neko bulji u moj dekolte smatram ga za pateticnu budalu.
Primarna funkcija grudi je da nahrani vasu bebu. Kako je to seksi meni nikako ne ide u glavu! Meni je to sve samo ne seksi. Sada vise uopste ne mogu da se setim zasto sam ja ikada posmatrala grudi u tom misticno seksualnom kontekstu i lici mi ni na neki nametnuti obrazac. Da mi je neko od malena skrivao prste na rukama mislim da bih vrlo lako prihvatila da su prsti seksi i da ih treba pokazati samo u specijalnim okolnostima... jer i onako svoje ruke obozavam i smatram ih produzetkom svoje kreativnosti, ponekad pametnije od glave i senzualnije od bilo koje misli u mojoj prometnoj mentalnoj stanici.

molim vas, zasto?

pa cilj sexa i jeste > napraviti bebu. Valjda se zato muskarcima vise svidjaju zene sa vecim grudima jer one ce one kao bolje da podoje bebu kao imace vise mleka...Tako isto im se vise svidjaju zene sa vecim, tj malo sirim kukovima jer ce one kao lakse da rode bebu. Mislim da je to podsvesno i sa stvarnosti nema mnogo veze osim simbolicne,m,ozda
a cula sam i tumacenje da navodno svaki muskarac pamti, u podsvesti period kad je sikio i onda mu zenske grudi pruzaju prijatnu asocijaciju na najraniji perid detinjstva. Doduse po tome i zene bi trebalo da vole zenske grudi jer i zenkske bebe sisaju. Valjda je zbog toga, izmedju ostalog, lezbejstvo drustveno prihvatljivija pojava od homosexualizma medju muskarcima........ma ko ce ga znati....
 
Poslednja izmena:
....Ovo novo shvatanje, gde se fetišizam malte ne prihvata kao potreba svakog pojedinca da poseduje neku stvar osobe koju voli ili ga seksualno jako privlači, sve je rasprostranjenije. To se može pripisati i Haveloku Elisu, seksualnom psihologu, koji je izneo revolucionarnu ideju da se već od najranijeg detinjstva pojavljuju erotski osećaji i da je prvo iskustvo s vlastitim telom ono koje određuje detetovu seksualnu
orijentaciju. Njegova teorija o erotskim simbolima prema kojoj seksualne neobičnosti simbolički zamenjuju seksualni odnos, i njegova razmišljanja o erotskim mislima kod dece, postavila su temelje za kasnije psihoanalize Sigmunda Frojda.
Frojd je 1927. objavio kako je fetišizam posledica psihološke traume. Primera radi, kaže on, kada dečak spozna da njegova majka nema penis poput njega, to u njegovim očima predstavlja traumatsko iskustvo. Kako bi ga prevladao, on pronalazi fetiš koji treba da mu nadoknadi nepostojeću genitaliju majke, poput
veša sa kojim će se zadovoljavati.
Ovakvo razumevanje vremenom je postalo još tolerantnije. Sredinom 20. veka seksualna revolucija koja je preplavila svet iz Amerike, priznale su slobodu čoveka da mašta. Danas se zato fetišizam često obeležava kao vrsta parafilije, stanja kada seksualno uzbuđenje i zadovoljstvo osobe zavise od fantazije. Dakle fetišizam se u knjigama naučnika sve više udaljava od
bolesti i širi se u normalnu pojavu.
Tako psihoanalitičari ovaj termin koriste i za pojavu u polnom životu kada neko pridaje naročitu vrednost pojedinoj fizičkoj ili psihičkoj osobini voljene osobe, pa onda baš ta osobina voljene osobe izaziva seksualno uzbuđenje zaljubljenog čoveka. “Muškarce u spoljašnosti neke žene i inače posebno zanimaju bar neki delovi njenog izgleda. On može biti dakle zaljubljen u njenu kosu, oči, grudi, noge, guzu. I kod mnogih žena sve se češće susreće oduševljenje pojedinim fizičkim ili psihičkim osobinama muškarca, kao što su guza, nabildovani mišići, ili inteligencija, preduzimljivost, društvenost i slično. Dakle teško je odvojiti to parcijalno osećanje od onog konzervativnog “priznanja”, gde se navodno čovek u normalnom polnom životu, uvek zanima za čitavu ličnost i figuru suprotnog pola”, objašnjavaju psiholozi.


http://www.revija92.rs/code/navigate.php?Id=562
 
Zene kazu muskarcu sta je seksi, pa se onda on lozi na to... svaka zena koja radi drugacije je devojcica.

dakle... na tinejdzere

:hahaha:

Muskarac zna na sta se lozi, ali ne moze da objasni tacno zasto.
Kako i bi kad je to je negde tamo u nasem mozgu, kodirano pre mnogo desetina hiljada godina.
Imidz-impuls-akcija....
Pored toga....muskarac se ili lozi na neku zenu ili ne.
Sto bi prost svet rekao, ili mu se dize ili ne ili ga nesto na njoj lozi ili ne.
Ne mozes ti da kazes muskarcu da je nesto seksi, jer se muskarac ne lozi racionalno, nego prvenstveno vizuelno. Dakle, ako mu se nesto na tvom telu ili nesto sto si stavila na sebe ne svidja, dzaba prica da je to hot.

Nisam poseban obozavalac grudi, ne buljim u njih kao opchinjen i sto se mene tice, ne moraju biti ne znam kako velike i istaknute.
Nikad nisam razumeo drugove i poznanike koji su na zenske grudi reagovali kao kad jelena obasjash farovima. Volim ih i privlace me naravno, ali ne u tolikoj meri.
Mene su uvek vise privlacine noge, guze, lica...
 
iwcfrckmmquzvqua1.jpg



i040.gif
 

Back
Top