Utisak nedelje

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Gledam ovo i ne mogu da verujem da ova zemlja drzi ovu BiSerko na slobodi umesto da je baci u zatvor da je jedu pacovi. Nevidjeno nesto koliko ta zena mrzi sve sto bar trunku mirise na srpsko. Mada su je razvalili ovo dvoje gostiju plus Olja Beckovic ali opet neverovatno da takvo jedno smece i olos ovde egzistira i jos ga zovu na TV da ucestvuje u emisijama.
 
Gledam ovo i ne mogu da verujem da ova zemlja drzi ovu BiSerko na slobodi umesto da je baci u zatvor da je jedu pacovi. Nevidjeno nesto koliko ta zena mrzi sve sto bar trunku mirise na srpsko. Mada su je razvalili ovo dvoje gostiju plus Olja Beckovic ali opet neverovatno da takvo jedno smece i olos ovde egzistira i jos ga zovu na TV da ucestvuje u emisijama.

Torrente dragi, moraš da je saslušaš da bi znap zašto je mrziš, jel da?
A kod ovog gospodina sam prošle nedelje pala ispit, ali nema veze, svojom krivicom, dobar je lik :)
 
Gledam ovo i ne mogu da verujem da ova zemlja drzi ovu BiSerko na slobodi umesto da je baci u zatvor da je jedu pacovi. Nevidjeno nesto koliko ta zena mrzi sve sto bar trunku mirise na srpsko. Mada su je razvalili ovo dvoje gostiju plus Olja Beckovic ali opet neverovatno da takvo jedno smece i olos ovde egzistira i jos ga zovu na TV da ucestvuje u emisijama.

A vidim i da je pazljivo slushas, pocni i beleske da vatash :hahaha:
 
Sto, je l' srala nesto van redovnog repertoara pa si posebno ozlojedjen, ili je bila redovna playback verbalna dijareja?
Sto,jel ako uvek ponavlja staro sranje,jel to manje lose,i znaci treba na to da oguglamo,i svaki put prelazimo preko toga kao da se nista nije desilo,tipicno ispiranje mozga.Hiljadu puta ponovljena laz se na kraju realizuje kao istina
 
Nisu smeli predstaviti Srbiju bez Kosova na naslovnici svog izvestaja za 2008. godinu. Mislim da postoji zakonska regulativa da se krivicno gone pod optuzbom da podsticu separatizam.

Sto se same Biserko tice, ona je lajavac i nista vise. Svako sa iole malo mozga ne shvata ozbiljno njene pozive za, de fakto, desrbizaciju.
 
Je l' gleda neko sada Utisak i sta mislite o temi i o ovome sto su gosti veceras rekli? Da li im verujete? Zasto nece da kazu ni jedno ime? Ne guram teoriju zavere, samo me zanimaju misljenja.
 
Je l' gleda neko sada Utisak i sta mislite o temi i o ovome sto su gosti veceras rekli? Da li im verujete? Zasto nece da kazu ni jedno ime? Ne guram teoriju zavere, samo me zanimaju misljenja.

odlicna emislija, dosta zanimljivih podataka, koja se sredstva koriste, kako se ruse koalicije, kako su se posvadjali Djindjic i Kostunica, kako se dizu pobune u Centralnom zatvoru, kako se prisluskuju predsednik i premijer... izmedju ostalog, i gosti su dobri... interesantna je prica Covica koji je objasnio kako mu je DB namestio da napravi pogresan korak u UN, prilikom imenovanja onog siptara za predsednika vlade Kosova... a imena ne spominju jer se boje, svima je jasno koliko su ljudi iz sluzbi jaki i dan danas
 
Je l' gleda neko sada Utisak i sta mislite o temi i o ovome sto su gosti veceras rekli? Da li im verujete? Zasto nece da kazu ni jedno ime? Ne guram teoriju zavere, samo me zanimaju misljenja.

Neće ni reći imena. Ima tu dosta nagađanja. Tajne službe su tajne službe. Ne možeš baš lako prokljuviti šta je bilo i kako je bilo, a da ne prodje bar 20 godina. Uglavnom tu nema dokaza, obaveštajni rad i te fore. Nema tragova. Kad bi sve to bilo dostupno i lako dokučivo, onda služba ne bi bila tajna. Gosti samo iznose neke svoje utiske i govore o podacima koji su svima dostupni. To je sve.
 

Neće ni reći imena. Ima tu dosta nagađanja. Tajne službe su tajne službe. Ne možeš baš lako prokljuviti šta je bilo i kako je bilo, a da ne prodje bar 20 godina. Uglavnom tu nema dokaza, obaveštajni rad i te fore. Nema tragova. Kad bi sve to bilo dostupno i lako dokučivo, onda služba ne bi bila tajna. Gosti samo iznose neke svoje utiske i govore o podacima koji su svima dostupni. To je sve.

Cuj Srpska tajna sluzba :rotf::rotf::klap::hahaha::hahaha:
A sve informacije posle 5.10. se dostavljaju CIA i MI6 :klap::klap::klap:
P.S
Nemamo vi vise tajne sluzbe prijatelju,bilo je to pre a sada jad i beda :ok:
 
Nisu bash od '44 ;)
Isli su malo istok,malo zapad a pocetkom '60 su bili, cak i "samostalni" :ok:
Ма ја то онако логички...реко' Тиле био њихов, мада неки тврде да је био на две столице, али ми је ту нејасан онај део са слањем Русији окренутих на Голи оток...и тако...;)

Nisu lazi.Sve shranje od '91 na ovamo je njihovih ruku delo(vecinom;)) .
Људи нису свесни ко влада...одличан је Ковачевићев филм ''Професионалац''...снимљен је баш онако како и јесте...има и онај још бољи са Лазаром Ристовским, али му ниако упамтити име.
 
Ма ја то онако логички...реко' Тиле био њихов, мада неки тврде да је био на две столице, али ми је ту нејасан онај део са слањем Русији окренутих на Голи оток...и тако...;)


Људи нису свесни ко влада...одличан је Ковачевићев филм ''Професионалац''...снимљен је баш онако како и јесте...има и онај још бољи са Лазаром Ристовским, али му ниако упамтити име.

Balkanska pravila ili tako nesto :ok:
 
Radio sam nesto dok sam slusao emisiju, pa nisam siguran da je ovo sto cu reci tacno:
Prelević je rekao kako mu je jedan politicar pre prisao i rekao da ga je proverio u stranim sluzbama i da je ok. Na pitanje Beckovicke, ko je taj politicar, rekao je da je on sada lider jedne pozicione partije. Iz konteksta bih rekao da to jedino moze biti Tadic. Ko god da je, kako je moguce da moze da ga proverava u nekim stranim sluzbama?
 
Radio sam nesto dok sam slusao emisiju, pa nisam siguran da je ovo sto cu reci tacno:
Prelević je rekao kako mu je jedan politicar pre prisao i rekao da ga je proverio u stranim sluzbama i da je ok. Na pitanje Beckovicke, ko je taj politicar, rekao je da je on sada lider jedne pozicione partije. Iz konteksta bih rekao da to jedino moze biti Tadic. Ko god da je, kako je moguce da moze da ga proverava u nekim stranim sluzbama?

Zato sto mi posle 5.10. nase vise nemamo!!!!!!
 

Back
Top