NA PAROVE RAZBROJS!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Ovako...ovde ćemo da vidnemo koj je kome online muž, ko online švaler, koj se kome sviđa i takoc...:rumenko:

Možete čak i virtuelno da zaprosite forumaša ili forumašicu, a ondaK možda se vidite i u RL.
Aj srećno! :hahaha:


Btw, molim moderatore da dozvole malo muvanja. Borg, Pipi, ja vas volem...i tako...
 
Ovako...ovde ćemo da vidnemo koj je kome online muž, ko online švaler, koj se kome sviđa i takoc...:rumenko:

Možete čak i virtuelno da zaprosite forumaša ili forumašicu, a ondaK možda se vidite i u RL.
Aj srećno! :hahaha:


Btw, molim moderatore da dozvole malo muvanja. Borg, Pipi, ja vas volem...i tako...

:eek:..ne mogu da verujem....danas razmisljala da otvorim temu u kojoj ce da se pampraci ko kako oce sa kim oce da ne spamujemo teme okolo.....e citas mi misli....carice:worth::cmok:
 
Ovako...ovde ćemo da vidnemo koj je kome online muž, ko online švaler, koj se kome sviđa i takoc...:rumenko:

Možete čak i virtuelno da zaprosite forumaša ili forumašicu, a ondaK možda se vidite i u RL.
Aj srećno! :hahaha:


Btw, molim moderatore da dozvole malo muvanja. Borg, Pipi, ja vas volem...i tako...

a GAZDARICA :eek:

ja imam dve žene, moja prva žena ima nekoliko žena tako da su i moje žene.

ja sam njima veran i ne varam ih :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top