Konkurs

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lav8

Poznat
Poruka
8.133
MI6 traži agente preko Fejsbuka
28. septembar 2008. | 15:23 | Izvor: Beta
London -- Britanske obaveštajne službe počele su da koriste veb-sajt Fejsbuk u potrazi za potencijalnim agentima, saopštilo je britansko ministarstvo inostranih poslova.

Britanska spoljnoobaveštajna služba MI6 već nekoliko nedelja objavljuje oglase na Fejsbuku u okviru kampanje regrutovanja novih agenata. "Kampanja za regrutovanje agenata tajne obaveštajne službe nastavlja se u cilju pronalaženja rezervoara talenata koji predstavljaju današnje britansko društvo", objasnio je jedan portaprol Forin ofisa.

Taj portparol ukazuje da se koristi "više kanala kako bi se predstavile profesionalne mogućnosti u organizaciji". "Fejsbuk je jedan od poslednjih primera", naveo je taj portparol.

MI6 je u aprilu 2006. počeo sa otvorenim regrutacijama agenata, uz korišćenje promotivnih kampanja na radiju ili u novinama.

Služba regrutuje agente i preko svog veb-sajta na kojem kandidati direktno mogu da ispune formular.


'Ajmo navali narode,stize sveza konkurencija Biserko,Kandicki,Maticu i ostaloj boraniji.

Evo prilike da se nesto zaradi!!!:mrgreen::whistling:
 
Koja je plata ?
Treba pitati,ove nase ''bisere'',ljudi su vec odavno u poslu
Mislim da moras biti drzavljanin da bi bio u obavestajnoj sluzbi te drzave.
Ne mora,zato postoji MI5 i MI6,postoji mala razlika
Da li treba znanje nemackog...
Dovoljno je srpski,jer te ceo svet razume:mrgreen:
Da, tako je komplikovan taj fejsbuk da niti jedan radikal ne moze da se registruje i truje :(
A josh je i na nekom stranom jeziku...
Pa sto se zalis,smanjena ti konkurencija:whistling:
ti si pripadnik siptarske obavestajne sluzbe pa nece moci dva posla ***
To mu bolja preporuka,nego da je pravi Englez
Plata je odlična nego traže pametne pa ti je zalud da se prijavljuješ.

Pametne:hahaha::hahaha:
E,kad bi se pamet merila tvojim merilima:mrgreen::hahaha:
 
MI6 traži agente preko Fejsbuka
28. septembar 2008. | 15:23 | Izvor: Beta
London -- Britanske obaveštajne službe počele su da koriste veb-sajt Fejsbuk u potrazi za potencijalnim agentima, saopštilo je britansko ministarstvo inostranih poslova.

Britanska spoljnoobaveštajna služba MI6 već nekoliko nedelja objavljuje oglase na Fejsbuku u okviru kampanje regrutovanja novih agenata. "Kampanja za regrutovanje agenata tajne obaveštajne službe nastavlja se u cilju pronalaženja rezervoara talenata koji predstavljaju današnje britansko društvo", objasnio je jedan portaprol Forin ofisa.

Taj portparol ukazuje da se koristi "više kanala kako bi se predstavile profesionalne mogućnosti u organizaciji". "Fejsbuk je jedan od poslednjih primera", naveo je taj portparol.

MI6 je u aprilu 2006. počeo sa otvorenim regrutacijama agenata, uz korišćenje promotivnih kampanja na radiju ili u novinama.

Služba regrutuje agente i preko svog veb-sajta na kojem kandidati direktno mogu da ispune formular.


'Ajmo navali narode,stize sveza konkurencija Biserko,Kandicki,Maticu i ostaloj boraniji.

Evo prilike da se nesto zaradi!!!:mrgreen::whistling:

Slicno je radila i Hrvatska tajna sluzba pre 2 meseca, javno, preko neta regrutovala, to mi je krajnje smesno.:rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top