Vlada usvojila dokumenta o Fijatu

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Vlada je dokumenta usvojila na vanrednoj sednici, a potpisivanje ugovora sa "Fijatom" zakazano je za sutra u Beogradu. Ugovor Republike Srbije i italijanskog proizvodjača automobila o strateškoj saradnji i zajedničkim ulaganjima, biće potpisan u prisustvu najviših srpskih i italijanskih zvaničnika.

Taj ugovor, kao i Memorandum o razumevanju sa "Ivekom", potpisaće potpredsednik Vlade i ministar ekonomije i regionalnog razvoja Mlađan Dinkić i predsednik Fijat-grupe Serđo Markione, a prisustvovaće predsednik i premijer Srbije Boris Tadić i Mirko Cvetković i ministar spoljnih poslova Vuk Jeremić.

U ime Vlade Italije, svečanosti će prisustvovati ministar inostranih poslova Franko Fratini, saopštila je vladina Kancelarija za saradnju s medijima.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=09&dd=28&nav_category=9&nav_id=320893

Znaci sutra sporazum...A ispade da nije predizborni marketing....:mrgreen::lol:
 
Gubimo auto industriju ali ko zna zasto je to dobro.. Valjda nismo dovoljno pametni da sami upravljamo!

pazi dileju.......koju fckn auto industriju gubi srbija???:dash:

da pravi jos pedeset godina isti jugo kao predhodnih trideset???......jel se ti to zaebavas, ili si stvarno preispoljna budaletina???

znaci, i rumuni su trebali da liju suze za dacijom , ili mozda istocni nemci za trabantom??
kako bi se danas ta cuda auto industrije prodavala sirom sveta........kao alva......:hahaha:
 
U Kragujevcu se ubrzano uči italijanski. Koleginice bezkorisnickogimena evo prilike za vas. :lol:

Vest je odlična.

Misliš da i ja krenem na taj kurs...:???:.... nije to loša ideja :D

Pitam se kako će ovu vest da prokomentariše guverner Morrison, znan i pod nadimkom Tihi. Osećam da neće biti zadovoljan.... čovek je bio siguran da od svega neće biti ništa...kad ono...:mrgreen:
 
Misliš da i ja krenem na taj kurs...:???:.... nije to loša ideja :D

Pitam se kako će ovu vest da prokomentariše guverner Morrison, znan i pod nadimkom Tihi. Osećam da neće biti zadovoljan.... čovek je bio siguran da od svega neće biti ništa...kad ono...:mrgreen:

Pa sad... da li ćete da zgrćete lovu dajući časove italijanskog, ili ćete na kurs radi učenja jezika, u svakom slučaju, korist.:D

Guverner Morison, alias Jarry, izvinjavam se, mala ispravka.:D
 
Pa sad... da li ćete da zgrćete lovu dajući časove italijanskog, ili ćete na kurs radi učenja jezika, u svakom slučaju, korist.:D

Guverner Morison, alias Jarry, izvinjavam se, mala ispravka.:D

Noi parliamo solo inglese. Moj italijanski zasmejava :otkacio::otkacio:
Dakle, na kurs za učenje jezika. I guverner i ja... ništa od para za nas, ali zato Zastava može da profitira. Konačno :ok:
 
pazi dileju.......koju fckn auto industriju gubi srbija???:dash:

da pravi jos pedeset godina isti jugo kao predhodnih trideset???......jel se ti to zaebavas, ili si stvarno preispoljna budaletina???

znaci, i rumuni su trebali da liju suze za dacijom , ili mozda istocni nemci za trabantom??
kako bi se danas ta cuda auto industrije prodavala sirom sveta........kao alva......:hahaha:

Nisam znao da mi tata koristi i Phone!!;)
 
A jesi se tako raspitivao za gasovod i Ruse, sta dobijaju, koliko placaju, da nas nisu slucajno zahebali i slicno?
Ili je samo Fiat sumnjiv?
:mrgreen::mrgreen:

Za gasovod se znalo od prvog dana koliko ce Rusi platiti i koliko uloziti. Ali ovde nisam tema ja, vec vi koji ste vec poceli da tapsete kao pravi mali teletabisi, a ne znate ni sta se prodaje ni za koliko. Tuga.
 
Za gasovod se znalo od prvog dana koliko ce Rusi platiti i koliko uloziti. Ali ovde nisam tema ja, vec vi koji ste vec poceli da tapsete kao pravi mali teletabisi, a ne znate ni sta se prodaje ni za koliko. Tuga.

Pa nece italijani platiti nista........nije to prodaja , kao u slucaju nisa, vec dokapitalizacija podrzavljene Zastave, koju niko nije hteo da uzme, i da su je umotali u sto evra.......:roll:

ali, bajo..........okani se ti te price......idi kod mite na religiju, i moli boga za malo pameti , kada te vec ostetio kao malog:think:
 

Back
Top