spavate li vi...

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
spavate li vi sa nekim pre nego što saznate koji je horoskopski znak (makar i putem kad ti je rodjendan? ahaaa.. vodolija.. fore)?
ozbiljno pitam, pošto vidim da je to toliko bitno, da znak zna toliko da utiče (neko reče podznak, ok)... mislim, nije pitanje da li je to nužni uslov, pitanje je, može i izraženo u procentima=)

koliko puta ste znali, a koliko niste šta je on/ona u horoskopu pre prvog seksa, bez obzira da li vam je to bitno?


p.s. molim vas nemojte o tome kakav je ko, za to već postoje dve-tri teme. i nemoj da se muvate, za to postoje... pa.. sve ostale teme.
 
Svaki put sam znala...
pa parka, bre... kako u krevet sa nekim neodgovarajucim znakom... ako nema poklapanja, nista
bes ti to ako njegovo natalno sunce ne pravi trigon sa moijom venerom i jos necim, zaboravih cim, a koliko sinoc sam znala
vidi..
verovala ja ili ne... ako imam drugaicu koja mi kao prvu info o nekome kaže da je jarac u horoskopu ja ću onda znati da je on jarac...

za sve važi, nije pitanje koliko vam to znači, nego da li ste ili niste, namerno slučajno, sasvim nebitno znali.
 
spavate li vi sa nekim pre nego što saznate koji je horoskopski znak (makar i putem kad ti je rodjendan? ahaaa.. vodolija.. fore)?
ozbiljno pitam, pošto vidim da je to toliko bitno, da znak zna toliko da utiče (neko reče podznak, ok)... mislim, nije pitanje da li je to nužni uslov, pitanje je, može i izraženo u procentima=)

koliko puta ste znali, a koliko niste šta je on/ona u horoskopu pre prvog seksa, bez obzira da li vam je to bitno?


p.s. molim vas nemojte o tome kakav je ko, za to već postoje dve-tri teme. i nemoj da se muvate, za to postoje... pa.. sve ostale teme.

to ti je kao pregledanje lične karte kad nekog upoznaš...
ime, prezime, datum rođenja, mesto stanovanja... :neutral:
 
i sad će ispasti da niko poooojma nema kad je znao i kad nije znao.
i tako svaki put ispadne da niko pooooojma nema ni o čemu, pa jbmu sumce, ljudi ko da idu zatvorenih očiju i ušiju kroz život, a ako im nešto slučajno i procuri do mozga oni se odma potrude da to zaborave.
jeeee. ja se sećam i šta sam znala i šta nisam znala, sećam se mnogih posteljina, sećam se kako je ko mirisao. i nije me sramota, i ako hoćete, možete to da pripišete i mom ograničenom iskustvu, boli me uvce.
ebes ti taj život kad ti se sva iskustva na kraju svedu na "ko bi se toga još sećao"
tuga =I
 
spavate li vi sa nekim pre nego što saznate koji je horoskopski znak (makar i putem kad ti je rodjendan? ahaaa.. vodolija.. fore)?
ozbiljno pitam, pošto vidim da je to toliko bitno, da znak zna toliko da utiče (neko reče podznak, ok)... mislim, nije pitanje da li je to nužni uslov, pitanje je, može i izraženo u procentima=)

koliko puta ste znali, a koliko niste šta je on/ona u horoskopu pre prvog seksa, bez obzira da li vam je to bitno?


p.s. molim vas nemojte o tome kakav je ko, za to već postoje dve-tri teme. i nemoj da se muvate, za to postoje... pa.. sve ostale teme.

:lol::lol::lol:...
 
u sine.
kako si načitana.
kakve to sad veze ima sa bilo čim? sa ovom temom konkretno?
jeste, opsednuti smo, preračunavamo visine težine dužine obime rođendane. i šta?
svi ste neviđeni intelektualci, ložite se na horoskope, krivite zvezde što ste ovakvi i onakvi umesto da dignete dupe i promenite se, a niste u stanju da sagledate sebe i svoj život izvan nečega što vam je rekla sanja colja ili milan tarot, isti q, i odgovorite na prosto pitanje.
i mojne sad, ko sam ja da meni odgovarate, ako nisi htela, što si kog vraga ulazila na temu i pisala bilo šta?
 
u sine.
kako si načitana.
kakve to sad veze ima sa bilo čim? sa ovom temom konkretno?
jeste, opsednuti smo, preračunavamo visine težine dužine obime rođendane. i šta?
svi ste neviđeni intelektualci, ložite se na horoskope, krivite zvezde što ste ovakvi i onakvi umesto da dignete dupe i promenite se, a niste u stanju da sagledate sebe i svoj život izvan nečega što vam je rekla sanja colja ili milan tarot, isti q, i odgovorite na prosto pitanje.
i mojne sad, ko sam ja da meni odgovarate, ako nisi htela, što si kog vraga ulazila na temu i pisala bilo šta?

e, komantar ti je extra, 20 strana:rotf:
Parka, mani me se tvojih komentara i analiza, odmah bi da se svađaš!:otkacio:
 
Poslednja izmena od moderatora:
spavate li vi sa nekim pre nego što saznate koji je horoskopski znak (makar i putem kad ti je rodjendan? ahaaa.. vodolija.. fore)?
ozbiljno pitam, pošto vidim da je to toliko bitno, da znak zna toliko da utiče (neko reče podznak, ok)... mislim, nije pitanje da li je to nužni uslov, pitanje je, može i izraženo u procentima=)

koliko puta ste znali, a koliko niste šta je on/ona u horoskopu pre prvog seksa, bez obzira da li vam je to bitno?


p.s. molim vas nemojte o tome kakav je ko, za to već postoje dve-tri teme. i nemoj da se muvate, za to postoje... pa.. sve ostale teme.

:eek: jel ti to ozbiljno il' se sprdaš...:eek:
a050.gif

Kakav crni horoskop...
 

Back
Top