HITNO!!!
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: HITNO!!!

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano HITNO!!!

Treba mi neki "programcić" koji je rađen u access-u, ima li iko da mi pozajmi tako nešto?

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

A da ti to malo definises

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Treba mi nešto što radi u Access-u. Na primer program sportske kladionice urađen u Access-u, tabele, odigravanje tiketa, i slično. Treba mi nešto takvog tipa.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Opet ja...

Samo sekund prije frajer trazi program za to a mozda je isto nisam gledao.. Za licno tvoje stvari pokusaj sledece.. AKo volis da ganjas sportsku kladionicu i da imas neki pregled onda skini StaTfoot32 i to moze da pomogne tebi da imas neki pregled u vezi toga...a evo i adrese gdje se nalazi.. Poz...
    http://www.krstarica.com/lat/softver/index.php?kategorija=Miscellaneous

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Ne shvatate. Treća sam godina srednje škole i profesor mi traži da uradim, napravim (kako god hoćete) neki program (ako se tako u opšte može nazvati)u Access-u. Interesuje me da li neko ima nešto slično što bi mogla da dobijem preko mejla.

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

U Access-u mozes napraviti bazu podataka, a sa znanjem programiranja ih kasnije mozes povezivati i raditi s njima sta hoces.

Sta tebe konkretno interesuje?

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Interesuje me imali ko kakvu napravljenu bazu podataka u Access-u, što bi hteo da mi pozajmi da se poslužim. Treba mi bilo kakva baza podataka napravljena u Access-u.

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Pa imas wizard u access-u pa sklepaj nesto na brzinu, imas uputsva u samom udzbeniku (pa analogno)...

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Ako te interesuje najobicnija baza to je veoma lako uraditi.
    Kao sto sklipnot rece imas wizard, a imas i veoma mocan taster F1 koji ce ti resiti sve probleme ako malo poznajes engleski.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

http://www.vets.edu.yu/katedre/predmeti/baze/PREDUZECE.zip
    Evo ti ovo! Moras ipak da doradjujes, al tu imas materijala za rad puna kapa!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Ovde možeš naći kompletan primer sa objašnjenjima korak po korak kako bi trabalo da izgleda access aplikacija za biblioteku (ima sve elemente koje bi jedan početnik u access-u trebalo da savlada)

http://www.praktikum.co.yu/skola/access/index.htm

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Hvala stvarno ste mi pomogli ali ovo mi je malo kompikovano da ja sama to radim, ima li neko od vas gotovu bazu podataka, bilo kakvu.

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Imam nekoliko, ali su mnogo velike i ne verujem da ce ti bilo ko poverovati da si ti radila.
    Razlog, na svakoj strani se nalazi moje ime, ul. broj, broj tel.....
    Dakle ako ti i posaljem trebace ti mnogo preuredjivanja, tako da ti se vise isplati da sednes 1-2h naucis ono sto pise (kad je vec na srpskom i to za DZ), uradis neku malu bazicu i usput nesto naucis.
    Po meni je to najbolje resenje

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Nema veze, bolje da imam išta nego ništa, hoćeš da ti ostavim Email na koji mi to možeš poslati ukoliko želiš.

Domaćin
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Da ti posaljem malo dobro uputstvo...

S obzirom da si ucenica ne bi trebalo da radis kriminal te vrste jer ti to moze trebati nekad i licno.. Ako si zainteresovana mogu ti poslati uputstvo za pravljenje baze podataka kakve zelis i to od najjednostavnije do prilicno komplikovane. Dakle najbolje je da uradis sama. Ukoliko zelis da ti posaljem uputstvo javi se na asterix12342003@yahoo.com.. Poz.

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Ma kakav kriminal svi prepisuju u skoli, mogu valjda i ja da kopiram program.

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Ako iko može da mi pošalje kakvu bazu podataka ili upostvo molim vas da mi pošaljete na milica123456@yahoo.com

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Upustvo za pravljenje baza vec imas, al evo jos jednom
    http://www.praktikum.co.yu/skola/access/index.htm

Ili jednostavno pokreni Access, otvori wizard i ako znas malo engleski trebalo bi da se snadjes u njemu.
    A drugo stvarno ti ne bi falilo nista da naucis nesto oko tih stvari, bolje nego da vreme provedes blejeci po ulici

Toliko

Milica (početnica)
    Guest

Podrazumevano

Ali hitno mi je i nemam vremena da to uradim, nije baš da ne znam ništa da uradim, ali se ne snalazim u visual basicu, a bez njega baze i nemaju neku funkcionalnost. Naravno da želim da naučim što više u vezi rada na računaru, ali dok ne naučim hoćeš da mi pošalješ neku od tvojih baza podataka koju imaš? Najzad Access je prva stvar na koju sam naišla da se ne snalazim najbolje, sve ostalo mi veoma dobro ide. Aj pošalji mi nešto, a ja obećavam da ću ti za najkasnije mesec dana poslati bazu podataka koju sam napravila, da bi se uverio da sam naučila. Adresu imaš u prethodnoj poruci.

zemun 1977
    Guest

Podrazumevano xp pada na internetu

dali je neko imao slican problem.Neradi se o virusu sigurno. Cim sam na netu sa XP posle nekog vremena sistem pada i posle sve iznova formatiranje i instaliranje itd,dok mi 98 radi bez problema,imam modem intel(r) 537 v.92 i naj novije drajvere.internet na XP mi treba i zbog satelitske kartice>

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Kako nisi ukapirala niko ti nece dati tek tako jer nije blesav a ti izvoli sesti na stoplicu pa uradi ako znas da uradis a veovatno te iii mrzi ili ne umes

Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Da je mrzi ne verujem, mene bi vise mrzilo da moljakam ljude ovde ne bi li mi poslali neku bazicu nego da napravim istu.
    Uostalom, izracunaj koliko si vremena provela na forumu(ima) trazeci da ti neko posalje nesto uradjeno u Access-u i videla bi da bi za to vreme mogla nauciti i vise nego sto ti treba za taj program.
    No kako hoces :wink:

Slične teme

1. 90te upomoc hitno hitno
    Autor mare-91 u forumu Istorija
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 05.06.2007., 15:43
  2. HITNO HITNO Problem sa BIOS-om i maticnom
    Autor chichko u forumu Hardver
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 13.11.2006., 00:06
  3. HITNO!SIEMENS!JOIN MEDIA!HITNO :?
    Autor E537A6 u forumu Zanimljivi sajtovi