ŠIPTARE TREBA PRIKAZATI ONAKVIM KAKVI SU BILI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nesko101

Elita
Poruka
17.849
Ja mislim da Srbija ne sme propustiti priliku da Šiptare ne prikaže u pravom svetlu jer su to teroristi koji su planski uništavali jedan narod i Državu u koju su živeli,raznožavali se,koristili, a pljačkali je jer nisu plaćali poreze,struju,ubijali su Srpsku policiju u mestima gde im je odgovaralo kao i Srpski nemoćni narod gde im je smetao.Dokaze država ima da prikaže kako su Šiptari terorizmom oteli zemlju Državi Srbiji samo treba da ih iznese javno u međunarodnom sudu UN-a.
Jedini način vratiti Kosovo je dokazati da je Šiptarima glavno i jedino sredstvo bilo TERORIZAM.
 
Ja mislim da Srbija ne sme propustiti priliku da Šiptare ne prikaže u pravom svetlu jer su to teroristi koji su planski uništavali jedan narod i Državu u koju su živeli,raznožavali se,koristili, a pljačkali je jer nisu plaćali poreze,struju,ubijali su Srpsku policiju u mestima gde im je odgovaralo kao i Srpski nemoćni narod gde im je smetao.Dokaze država ima da prikaže kako su Šiptari terorizmom oteli zemlju Državi Srbiji samo treba da ih iznese javno u međunarodnom sudu UN-a.
Jedini način vratiti Kosovo je dokazati da je Šiptarima glavno i jedino sredstvo bilo TERORIZAM.
.......hajde onda da pocnemo polako,pasus po pasus..
"Narod koji Srbi nazivaju Arbanasima,stranci vecinom Albancima,a oni sami sebe Scipetarima,poreklom je sa Kavkaza.U antickom vremenu i u ranom srednjem veku poznata je zemlja na Kavkazu pod imenom Albanija.Tako su je nazivali stranci,ali ne i njeni stanovnici bas kako i danas zovu Albaniju u Evropi koju njeni stanovnici nazivaju Sciperija.Bilo je razlicitih pokusaja tumacenja tog imena.Djems Beker kaze:"Oni se zovu Scipetari sto znaci brdjani".Prema tome Sciperija je zemlja brdjana."............
 
Ja mislim da Srbija ne sme propustiti priliku da Šiptare ne prikaže u pravom svetlu jer su to teroristi koji su planski uništavali jedan narod i Državu u koju su živeli,raznožavali se,koristili, a pljačkali je jer nisu plaćali poreze,struju,ubijali su Srpsku policiju u mestima gde im je odgovaralo kao i Srpski nemoćni narod gde im je smetao.Dokaze država ima da prikaže kako su Šiptari terorizmom oteli zemlju Državi Srbiji samo treba da ih iznese javno u međunarodnom sudu UN-a.
Jedini način vratiti Kosovo je dokazati da je Šiptarima glavno i jedino sredstvo bilo TERORIZAM.

Oni jesu podmukli teroristi, a shvatice to svet uskoro, kad se okrenu protiv "mirovne misije" na Kosovu, jer su poznati po tome sto im das prst, a traze celu ruku!
 
Ja mislim da Srbija ne sme propustiti priliku da Šiptare ne prikaže u pravom svetlu jer su to teroristi koji su planski uništavali jedan narod i Državu u koju su živeli,raznožavali se,koristili, a pljačkali je jer nisu plaćali poreze,struju,ubijali su Srpsku policiju u mestima gde im je odgovaralo kao i Srpski nemoćni narod gde im je smetao.Dokaze država ima da prikaže kako su Šiptari terorizmom oteli zemlju Državi Srbiji samo treba da ih iznese javno u međunarodnom sudu UN-a.
Jedini način vratiti Kosovo je dokazati da je Šiptarima glavno i jedino sredstvo bilo TERORIZAM.

sve je u redu, ali sto pre postavljanja teme ne das nekom pismenom da ti pregleda tekst. time se izbegavaju nesporazumu oko toga sta je pisac hteo da kaze...
ps.inace se slazem da nas treba prikazati takvim kakvi smo... i ne samo nas:rtfm::rtfm::rtfm:
 
sve je u redu, ali sto pre postavljanja teme ne das nekom pismenom da ti pregleda tekst. time se izbegavaju nesporazumu oko toga sta je pisac hteo da kaze...
ps.inace se slazem da nas treba prikazati takvim kakvi smo... i ne samo nas:rtfm::rtfm::rtfm:


:hahaha: Svaka cast... Za ovaj komentar ti dugujem jednu malu reputacijicu...

Nesko je nas veseljak co´ek ne zamjeri mu... :ok:
 
"Arbanaski teror nad Srbima pocinje krajem 16.veka i trajace sve do1912.godine.Prvi napad vecih razmerana srpsko stanovnistvo zabelezen je 1574.godine,kada su pod vodjstvom Elasu pase pobili 2000 Srba oko Djakovice.Tada su bile velike sece Srba u Skadru,Peci,Prizrenu i Djakovici."

......."Racuna se da je uvremenu od prvog srpsko-turskog rata 1876 do 1912.iselilo u Srbiju preko 400.000 Starosrbijanaca.".......

........"Od kraja 16.veka do 1999.Arbanasi su porusili vise od 1.300 srpskih crkava i manastira "



Hvala bogu na necijoj obavestenosti:worth:....vecina ljudi misle da je tyo pocelo pre 20 godina....i da smo mi krivi!
svaka cast:ok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top