Savjet?

RadeS

Zainteresovan član
Poruka
141
Da li je u redu,i da li biste se ljutili da vam djevojka kaze kada izadjete da cete kratko biti zajedno i da ce ona posle sa drugaricom do diskoteke gdje ce se zadrzati do pola noci?! Kao eto pita vas da li moze iako je sve dogovorila. Nije u pitanju prevara i sl. nego prosto nekakav gorak osjecaj da joj nije stalo da bude sa mnom.Inace obukla se onako da gori i nervira me sto to uvijek radi kada ide u tu diskoteku, mene izludi i onda ostavi da me boli glava... Vise se osjecaj da sve sto radi sa mnom, radi cisto forme radi:(

Kako prepoznati da veza ide u k...rac

Molim da me ne pljujete jer prosto trazim neko misljenje.
 
Da li je u redu,i da li biste se ljutili da vam djevojka kaze kada izadjete da cete kratko biti zajedno i da ce ona posle sa drugaricom do diskoteke gdje ce se zadrzati do pola noci?! Kao eto pita vas da li moze iako je sve dogovorila. Nije u pitanju prevara i sl. nego prosto nekakav gorak osjecaj da joj nije stalo da bude sa mnom.Inace obukla se onako da gori i nervira me sto to uvijek radi kada ide u tu diskoteku, mene izludi i onda ostavi da me boli glava... Vise se osjecaj da sve sto radi sa mnom, radi cisto forme radi:(

Kako prepoznati da veza ide u k...rac

Molim da me ne pljujete jer prosto trazim neko misljenje.

e, Rade 'el to ona ista il' si nafato neku novu koja te tretira...po starom? :)
 
Da li je u redu,i da li biste se ljutili da vam djevojka kaze kada izadjete da cete kratko biti zajedno i da ce ona posle sa drugaricom do diskoteke gdje ce se zadrzati do pola noci?! Kao eto pita vas da li moze iako je sve dogovorila. Nije u pitanju prevara i sl. nego prosto nekakav gorak osjecaj da joj nije stalo da bude sa mnom.Inace obukla se onako da gori i nervira me sto to uvijek radi kada ide u tu diskoteku, mene izludi i onda ostavi da me boli glava... Vise se osjecaj da sve sto radi sa mnom, radi cisto forme radi:(

Kako prepoznati da veza ide u k...rac

Molim da me ne pljujete jer prosto trazim neko misljenje.

Nije zainteresovana za tebe, nisi joj neki izazov, dosadno joj je i traži dalje.
Treba da izlazi i sama, ali ne na takav način. Treba da promeniš odnos prema
njoj, pa da vidiš da li će se izmeniti, ako ne, nije za tebe, vuče je da i dalje traži.:)
 
To ja prijatelju zovem dresura... Iskušavanje, blago podyebavanje...
Da sam na tvom mestu, odyebo bi ja to, pa neka izlazi sa drugaricama...no problemo... Ili eventualno mera reciprociteta ali sa rezultatom, na njene oči...:lol:
 
Znaciiiiiiii

I ne treba da budete stalno zajedno.... Zasto si tako posesivan???

Pa i nismo stalno zajedno. Ja jesam posesivan ali ne na nacin da pretjerujem ali kontam kada izlazi sa mnom onda izlazi sa mnom jer vala ni drugarice nije napustala kada je meni trebala.

Ma *** upao sam u krug, gdje se osjecam nevoljenim a nemam izlaza jer ne mogu da je ostavim posto ne znam kako bih bez nje jer je volim i obozavam vjerovatno i previse.

I da-nije mi rekla da ce izaci sa drugaricom vec tek kada smo izasli. U tome je i citav problem. Ispade da je sa mnom cisto forme radi:( U smislu-Eto vidjamo se i tako...
 
Pa i nismo stalno zajedno. Ja jesam posesivan ali ne na nacin da pretjerujem ali kontam kada izlazi sa mnom onda izlazi sa mnom jer vala ni drugarice nije napustala kada je meni trebala.

Ma *** upao sam u krug, gdje se osjecam nevoljenim a nemam izlaza jer ne mogu da je ostavim posto ne znam kako bih bez nje jer je volim i obozavam vjerovatno i previse.

I da-nije mi rekla da ce izaci sa drugaricom vec tek kada smo izasli. U tome je i citav problem. Ispade da je sa mnom cisto forme radi:( U smislu-Eto vidjamo se i tako...

najgore od svega je sto si usao u trip ili krug kako ga ti zoves...A ovo boldovano je jako lose sa njene strane...nemam pravi savet da ti dam, jer kako kazes ne mozes bez nje. Ne znam. A zajebava te...to je sigurno, jer ne bi ovo radila da je drugacije.
 
Da li je u redu,i da li biste se ljutili da vam djevojka kaze kada izadjete da cete kratko biti zajedno i da ce ona posle sa drugaricom do diskoteke gdje ce se zadrzati do pola noci?! Kao eto pita vas da li moze iako je sve dogovorila. Nije u pitanju prevara i sl. nego prosto nekakav gorak osjecaj da joj nije stalo da bude sa mnom.Inace obukla se onako da gori i nervira me sto to uvijek radi kada ide u tu diskoteku, mene izludi i onda ostavi da me boli glava... Vise se osjecaj da sve sto radi sa mnom, radi cisto forme radi:(

Kako prepoznati da veza ide u k...rac

Molim da me ne pljujete jer prosto trazim neko misljenje.

:rotf::rotf::rotf:
dr. olja se usudila da izadje bez tebe... :eek: i jos se nije zakopcala do grla...oma ti to u podrum da vezes moj prijatelju si cuo
 
stali rade rade ovo moderatori....ja bi ovo zakljucala:banovati:...dokle bre vise mi da vam "resavamo" ljubavne probleme:dash:

mada moze kosto rece dark...ako moderatori nece ovo da zakljucaju.... onda treba nju, a vala i njega, u podrum....al odvojeno...dalji scenario je manje vise isti ko u austriji:cool:
 
Poslednja izmena:
Iskreno, žao mi je takvih momaka... Upadnu u emotivno blato, pa nikako da se iskobeljaju... nemaju rešenje...

***.:dash::dash::sad2::sad2:

Znam ja kada nesto ne ide... *** ne znam kako da to rijesim sa samim sobom jer sa njom je tesko posto sta god ja kazem, kako god da se osjecam njoj je svejedno, ako ja insistiram da kod mene nesto nije u redu onda sam sebican, pa i to kada joj prigovorim da nije u redu da me tako ispali... Vidjelo se po njenom ponasanju da je malo grize savjest, ali samo malo... Sinoc je otisla i ja sam je malo smarao porukama, *** najkrivlje mi je sto me uopste nije pitala gdje sam, sta radim, kako sam... NIsta, kao i uvijek...

U blatu do grla, a da se izvucem ne mogu jer izgleda da ne mogu ni sa njom ni bez nje...:sad2::sad2: Ali bas ne mogu bez nje... NIje klasicna prica, tesko mi je i to, vec bukvalno ludim, ne mogu da spavam i sl.

Najgore je sto njoj uzasno smetaju neke sitnice, recimo ako ja srdacno pozdravim neku djevojku, ako me neko cimne, jednom se naljutila na mene do neba jer sam njenoj drugarici procjenjivao neki mp4 koji je dobila u zamjenu, ili kada sam jednoj prokomentarisao siske (nije htjela da prica sa mnom cijeli dan).

*** ona moze da s igra, da bude ljuta, povrijedjena i ja cu reagovati na to, a kada sam ja povrijedjen ili ljut onda otprilike dodjemo-"ko te **** i sebican si jer pricas o svojim problemima".

Da li je normalno da djevojka posle 1.5 godinu ne zeli da vam upozna roditelje ili da ja upoznam njene?!

Nesto mi se sve vise cini da sam joj ja forma i nista vise. Mozda ja imam pogresnu svijest da zelis sto vise vremena provoditi sa osobom koju volis, da ti za nju/njega nije nista problem, da se zrtvujes, budes kada ti treba, budes najbolji prijatelj, pricas o zajednickoj buducnosti...
 

Back
Top