Podela Kosova

Moja je želja da podela bude ovakva :D:D:D:
64i8o3.jpg


Inače, ovakvo nešto bi bilo sasvim ok:
http://www.politicki.net/index.php?as=9y9z9mydo9pbw2navzqs0xelhuazyodk&tid=24
 
ja sam protiv, ovako necemo izgubiti nista. to je moglo biti davno uradjeno

Vidiš, ja sam mišljenja da mi ništa nećemo izgubiti ako Kosovo bude nezavisno, jer na Kosovu žive ljudi koji ne žele da žive sa ostatkom Srbije u istoj državi.
Isto tako, ni vi nećete izgubiti ništa ukoliko ljudi na severu Kosova, koji ne žele da žive s vama, nastave da žive u Srbiji (bez iseljavanja, naravno).
Suština je da ja podržavam svako rešenje koje za posledicu ima mir.
Ako podela Kosova donosi mir, a čini mi se, na dugi rok, da itekako donosi, onda podržavam podelu Kosova.
 
Ti si josh smeshniji sa ovom mapom.....ko ce da ti da deo albanije.....:hahaha::hahaha::hahaha:Deda mraz.....
Ti si očito ćorav, frustriran i glup.

Ja sam lepo napisao da bih voleo tako nešto da vidim i da je realnost drugačija, pa sam dao link ka realnom predlogu.
Žešće si ćorav.

Nego odgovori mi na one tačke iz prošlog posta.

Gleda te Natasa i čudi se kakvih idiota ima na forumu:
get_img
 
Poslednja izmena:
Kako si vaspitan....teshko da cu ti odgovoriti.....vodi Natashu kuci.....pa se....:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Kada Srbin hoce da se pokaze demokrata on se poistoveti sa svojim neprijateljema.

Poshto ti nisi Srbin ..to za tebe ne vazi.....:ok:
 
Nema podele kome da ostavimo srbe ispod Ibra vi zaboravljate da je i posle toliko godina nasilne prodaje jos uvek trecina zemlje kosova u vlasnistvu srba jos sa drzavnim delom to je preko 50%.
 

Back
Top