Kako je ubijen Đinđić
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 217

Tema: Kako je ubijen Đinđić

Ističe se
    Učlanjen
    05.10.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kako je ubijen Đinđić

http://www.kurir-info.rs/clanak/vesti/kurir-26-09-2008/kako-je-ubijen-dindjic

čitajući ovaj članak počinjem se pitat ko je ode lud. osuđen legija na 40 drugi na 35 godina a po ovome ispada da nisu uopće ubice. na osnovu čega su osuđeni ?

Buduća legenda
    Učlanjen
    25.08.2007.
    Pol
    muški
    Je otišao sa foruma...osim ako jedna osoba to ne promeni!
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    536

Podrazumevano Re: kako je ubijen đinđiž

Kako je ubijen Đinđić
    U avionu koji je 11. marta uveče sleteo na surčinski aerodrom nalazio se ubica Zorana Đinđića. Čovek srednjeg rasta i krhke građe, prodornih plavih očiju. On i njegova podrška napustili su pistu u vozilima s rotacionim svetlima

BEOGRAD - Uveče 11. marta 2003. godine u 19.55 časova na surčinski aerodrom sleteo je avion bez oznaka, čiji let nije registrovan u kontroli. U avionu se nalazilo 12 muškaraca u civilnim odelima i s torbama u kojima je bio lični prtljag, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima.

Putnike iz ovog aviona na aerodromu je sačekalo šest zatamnjenih vozila i nekoliko operativaca koji su bili pod kontrolom Entonija Monktona i Dejvida Bleka.

Bez pasoške kontrole ili bilo kakve provere pristigli putnici su se ukrcali u automobile i uz pratnju vozila pod rotacionim svetlima napustili aerodromsku pistu i zaputili se prema obližnjem prigradskom naselju Surčin. Službenicima aerodroma i pripadnicima policije koji su se nalazili u blizini nije bilo dozvoljeno da, u vreme kada se avion nalazio na pisti, prilaze blizu.

- Svi muškarci koji su pristigli na aerodrom bili su snažne fizičke konstitucije, osim jednog. Reč je o ekipi specijalaca koja je bila određena da pruži logističku podršku za predstojeći atentat i da u slučaju eventualnih problema strelca izvuče na bezbedno. Čovek koji je određen kao neposredni izvršilac je posebna priča - kaže naš sagovornik.

Prema njegovim rečima, fizičkim izgledom atentator je u potpunosti odudarao od ljudi sa kojima je doputovao.

- U pitanju je bio tridesetogodišnjak, srednje visine i krhkije građe. Bio je kratko podšišan i ono što je na njemu bilo upadljivo bile su izrazito plave i prodorne oči. Prema informacijama do kojih su došle i neke strane obaveštajne službe, reč je o jednom od najboljih snajperista koji je s vremena na vreme radio za neke zapadne službe. Prezime tog čoveka je Hil i njegov zadatak bio je da likvidira srpskog premijera Zorana Đinđića - kaže naš izvor.

Kolona vozila je oko 20.20 časova pristigla do izolovane kuće na samom rubu prigradskog naselja Surčin. Lokaciju su obezbeđivali naoružani ljudi. Putnici iz aviona su se uputili u kuću, dok se atentator Hil sa još jednim operativcem zaputio u kuću saradnika britanske obaveštajne službe “Marka”.

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Kurir su shit novine, zuta stampa... Ne uzimaj za ozbiljno

Elita
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa valjda na osnovu nekih dokaza, ovo sve je "rekla-kazala"....

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: kako je ubijen Đinđić

za 6 meseci ce reci da je djindju ubio dusko dugousko i glupi narod ce poceti da veruje
    tako da petre ne veruj nikom
    sve to razne mutivode podmecu jedni drugim
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio petar krešimir IV Pogledaj poruku

čitajući ovaj članak počinjem se pitat ko je ode lud. osuđen legija na 40 drugi na 35 godina a po ovome ispada da nisu uopće ubice. na osnovu čega su osuđeni ?
    На основу тога да им је требао жртвени јарац.Као и Ли Харви Освалд.

gost 67981 nije na forumu
    ...Men should never marry their muse. It ruins the illusion.
    Veoma poznat gost 67981 (avatar)
    Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tu tu tu Pogledaj poruku
    Kako je ubijen Đinđić
    U avionu koji je 11. marta uveče sleteo na surčinski aerodrom nalazio se ubica Zorana Đinđića. Čovek srednjeg rasta i krhke građe, prodornih plavih očiju. On i njegova podrška napustili su pistu u vozilima s rotacionim svetlima

BEOGRAD - Uveče 11. marta 2003. godine u 19.55 časova na surčinski aerodrom sleteo je avion bez oznaka, čiji let nije registrovan u kontroli. U avionu se nalazilo 12 muškaraca u civilnim odelima i s torbama u kojima je bio lični prtljag, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima.

Putnike iz ovog aviona na aerodromu je sačekalo šest zatamnjenih vozila i nekoliko operativaca koji su bili pod kontrolom Entonija Monktona i Dejvida Bleka.

Bez pasoške kontrole ili bilo kakve provere pristigli putnici su se ukrcali u automobile i uz pratnju vozila pod rotacionim svetlima napustili aerodromsku pistu i zaputili se prema obližnjem prigradskom naselju Surčin. Službenicima aerodroma i pripadnicima policije koji su se nalazili u blizini nije bilo dozvoljeno da, u vreme kada se avion nalazio na pisti, prilaze blizu.

- Svi muškarci koji su pristigli na aerodrom bili su snažne fizičke konstitucije, osim jednog. Reč je o ekipi specijalaca koja je bila određena da pruži logističku podršku za predstojeći atentat i da u slučaju eventualnih problema strelca izvuče na bezbedno. Čovek koji je određen kao neposredni izvršilac je posebna priča - kaže naš sagovornik.

Prema njegovim rečima, fizičkim izgledom atentator je u potpunosti odudarao od ljudi sa kojima je doputovao.

- U pitanju je bio tridesetogodišnjak, srednje visine i krhkije građe. Bio je kratko podšišan i ono što je na njemu bilo upadljivo bile su izrazito plave i prodorne oči. Prema informacijama do kojih su došle i neke strane obaveštajne službe, reč je o jednom od najboljih snajperista koji je s vremena na vreme radio za neke zapadne službe. Prezime tog čoveka je Hil i njegov zadatak bio je da likvidira srpskog premijera Zorana Đinđića - kaže naš izvor.

Kolona vozila je oko 20.20 časova pristigla do izolovane kuće na samom rubu prigradskog naselja Surčin. Lokaciju su obezbeđivali naoružani ljudi. Putnici iz aviona su se uputili u kuću, dok se atentator Hil sa još jednim operativcem zaputio u kuću saradnika britanske obaveštajne službe “Marka”.

Kurir objavio text...koji je u jednom (mesechniku) objavljen daleke 2003. i to kompletan...

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Bez obzira na ismejavanje doticnog lista,informacija je u potpunosti tacna!!!
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Ističe se yugo 45 (avatar)
    Učlanjen
    09.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    74

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Bez obzira na ismejavanje doticnog lista,informacija je u potpunosti tacna!!!
    sta ti si bio tamo i sve video ili si cuo od prijatelja koji cuo od prijatelja.................
    Sirotan misli da vazduh nema ni masu ni težinu, i ne shvata da se kreće zajedno sa Zemljom, zato je zbunjen kao položajnik pred električnim šporetom.

Iskusan systemofadown (avatar)
    Učlanjen
    13.01.2006.
    Pol
    muški
    У Пријепољу смо прошли цензус резултати нису тачни.
    Reputaciona moć
    104

Citat Original postavio petar krešimir IV Pogledaj poruku

Znaci da procitas u Trecem Oku da je smak sveta za tri godine, ti bi poverovao?
    Always forgive your enemies; nothing annoys them so much.

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Citat Original postavio yugo 45 Pogledaj poruku
    sta ti si bio tamo i sve video ili si cuo od prijatelja koji cuo od prijatelja.................
    Uzivaj u svojoj istini?!

Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kako...pa ON zna...chuo razgovor Wien-skom "rest room"...

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Citat Original postavio El Muerte II Pogledaj poruku
    Kako...pa ON zna...chuo razgovor Wien-skom "rest room"...
    Ti bi baki mogao malo da se smiris i da komentarises teme a ko sta radi i kako radi,ostavi za svoju mamu i tatu?????????

Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ti bi baki mogao malo da se smiris i da komentarises teme a ko sta radi i kako radi,ostavi za svoju mamu i tatu?????????
    Baki...ako nemash shta drugo da kazhesh...nemoj onda vishe da pokazujesh svoj "dobro obaveshteni" primitivizam...tj., nemo' da vredjash druge...tu sam ti ja...pa mi "pokazhi"...

Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Baki...ako nemash shta drugo da kazhesh...nemoj onda vishe da pokazujesh svoj "dobro obaveshteni" primitivizam...tj., nemo' da vredjash druge...tu sam ti ja...pa mi "pokazhi"...
    Apropo "primitivizam".
    Redovno se kacis za mene i pises gluposti,dok ja (do sada) uopste nisam ni citao ni komentarisao sta pises..................prema tome, odlepi se vise od mene??????????tkacio:

Aktivan član Bzuva (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Zanimljiva ideja je sve ovo, toliko zanimljiva da ne mogu da poverujem u nju.

Domaćin
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

cu kako je ubijen.. sabljom..

Učlanjen
    06.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Apropo "primitivizam".
    Redovno se kacis za mene i pises gluposti,dok ja (do sada) uopste nisam ni citao ni komentarisao sta pises..................prema tome, odlepi se vise od mene??????????tkacio:

Ispravka...kachim se na tvoje dobro proverene informacije...

Ističe se
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tu tu tu Pogledaj poruku
    Kako je ubijen Đinđić
    ovo ko da je pisao onaj pisac nindza petparackog casopisa koji sam citao kao klinac

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Citat Original postavio Dača Niš Pogledaj poruku
    Pa valjda na osnovu nekih dokaza, ovo sve je "rekla-kazala"....

Procitala sam malopre i u hrvatskim novinama,nemam pojma vise gde,nisam obracala paznju,posto sam mislila da je opste poznato

Buduća legenda 27E (avatar)
    Učlanjen
    09.02.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    661

javlja mi se da zanimljiv nastavak sledi ili slede
    dokle god pucaju puske na ljubinom grobu nemci nece proci,
    a kad prestanu znajte da na ljubinom gobu nema vise zivih proletera

Buduća legenda
    Učlanjen
    07.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

za 6 meseci ce reci da je djindju ubio dusko dugousko i glupi narod ce poceti da veruje
    tako da petre ne veruj nikom
    sve to razne mutivode podmecu jedni drugim
    Nije bre, Dule je moj ortak, ima alibi, u to vreme smo zajedno snimali neki crtać, nemoj da te čujem da mi pljuješ po ortaku Šabane jedan, Dule je pošten zec, nije ubica, tu i tamo pomalo dune koji list šargarepe, ali je sasvim OK, je faca, i klinci ga gotive...

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Ispravka...kachim se na tvoje dobro proverene informacije...

Citat Original postavio mariobre Pogledaj poruku
    ovo ko da je pisao onaj pisac nindza petparackog casopisa koji sam citao kao klinac

Dobro onda,kakvi su dokazi bili protiv Legije,koloko znam nikakvi.Covek se namerno nije branio kako treba,zato sto mu je cuza sigurnija nego ulica.Da se kladimo kad biga pustili da bi ga preostali mafijasi koji jos sede na vlasti istog momenta ukokali.Koliko znam da su svi ostali "svedoci"u toj sablji poubijani.

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

a zasto onda zvezdan robija???

Zainteresovan član
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio jevropa Pogledaj poruku

Dobro onda,kakvi su dokazi bili protiv Legije,koloko znam nikakvi.Covek se namerno nije branio kako treba,zato sto mu je cuza sigurnija nego ulica.Da se kladimo kad biga pustili da bi ga preostali mafijasi koji jos sede na vlasti istog momenta ukokali.Koliko znam da su svi ostali "svedoci"u toj sablji poubijani.
    Da li se ti zezas?

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Deset godina od kako je ubijen Slavko Ćuruvija
    Autor tu tu tu u forumu Politika
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 12.04.2009., 20:40
  2. Đinđić o Kosovu
    Autor Groucho Marx u forumu Politika
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.02.2008., 17:22