Poslovni muskarci u odelima ili nabildovani sportisti?

Jao prosto obozavam postove slince hellen-inim! Ako ti ne odgovara tema nemoj da odgovaras na nju. Ne razumem provokacije tipa "klinjo" "dete" i sl. Ili su to mozda kompleksi iz detinjstva. Bez ljutnje.

Аман, да ли ти је јасно да си поставио питање на које је немогуће озбиљно одговорити?
 
Bash me interesuje da li vas vise privlace poslovni obrazovani muskarci (odela itd) ili nabildovani srednje obrazovani sportisti. Mogao sam malo bolje da formulisem pitanje ali nema veze,razumecete me.

vrijedni i iskreni muskarci, misici ne igraju nikakvu ulogu, a ni stepen obrazovanja ne pokazuje koliko je neko inteligentan.:)
 
Poslednja izmena:
Bash me interesuje da li vas vise privlace poslovni obrazovani muskarci (odela itd) ili nabildovani srednje obrazovani sportisti. Mogao sam malo bolje da formulisem pitanje ali nema veze,razumecete me.

Не привлаче ме ни један, ни други тип мушкарца. Одела се ужасавам и тип јапија ми је тотално одбојан,
неинтересантан, непривлачан...а при том одело није никаква гаранција да је неко образован. А ни ови
набилдовани ми нешто нису занимљиви.

Волим уметнике, људе лежерно обучене, неформално, занимљиво, особено, са стилом, маштовито...

ev6x5z.jpg


2rm2wdx.jpg


2lnfujk.jpg



Одело може, али само у некој оваквој варијанти.

11769ea.jpg


2v3k11i.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top