Mesanje roditelja u vezu

Muzicka Vila

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Kao sto vidite dosla sam svojoj kucici slobodici. Bila sam u dobrovoljnom ignanstvu u Austro Ugarsku, jer sam htela malo da sredim emocije. Sinoc posle koncerta dosla sam u svoj stan, svoju sobicu i kod moje Mame. Upoznala sam decka sa njom i ona kaze da joj deluje fino i pametno, iako je fudbaler. Pitala sam je sta misli o mojoj vezi sa njim. Mama mi je rekla: "Vilo, on je ozenjen covek, ali to je tvoj problem". Figu se moja Mama dopala, jer je video da je ljubazna i da me je lepo vaspitala.
Da li se savetujete sa roditeljima u izboru partnera? Da li slusate njihove savete o vezama? Da li ih upoznajete sa svojim izabranicima/ama? Da li im dozvaoljavate da se mesaju u vasu vezu? Da li im se poveravate?
 
Svakom mladom čoveku bi drugarski preporučio da i ne pomišlja da dovodi momka/devojku kod roditelja, ako ne misli da je ženi/udaje... To je tako nepotrebno...

A mešanje roditelja oženjenih ljudi sam lično iskusio i srećom na vreme saseko... To je tek katastrofa...
 
Poslednja izmena:
Kao sto vidite dosla sam svojoj kucici slobodici. Bila sam u dobrovoljnom ignanstvu u Austro Ugarsku, jer sam htela malo da sredim emocije. Sinoc posle koncerta dosla sam u svoj stan, svoju sobicu i kod moje Mame. Upoznala sam decka sa njom i ona kaze da joj deluje fino i pametno, iako je fudbaler. Pitala sam je sta misli o mojoj vezi sa njim. Mama mi je rekla: "Vilo, on je ozenjen covek, ali to je tvoj problem". Figu se moja Mama dopala, jer je video da je ljubazna i da me je lepo vaspitala.
Da li se savetujete sa roditeljima u izboru partnera? Da li slusate njihove savete o vezama? Da li ih upoznajete sa svojim izabranicima/ama? Da li im dozvaoljavate da se mesaju u vasu vezu? Da li im se poveravate?

Odrasla sam osoba, zasto bih trazila savjet od roditelja:?::dontunderstand:
Mog bivseg su naravno upoznali, a bolje bi bilo da nisu.:roll:
Nikome ne dozvoljavam da mi se mijesa u vezu, kako s moje , tako ni s njegove strane.:evil:
Povjeravam se roditeljima, ali u granicama, samo onoliko koliko ja mislim da treba da znaju.:neutral:
 
Kao sto vidite dosla sam svojoj kucici slobodici. Bila sam u dobrovoljnom ignanstvu u Austro Ugarsku, jer sam htela malo da sredim emocije. Sinoc posle koncerta dosla sam u svoj stan, svoju sobicu i kod moje Mame. Upoznala sam decka sa njom i ona kaze da joj deluje fino i pametno, iako je fudbaler. Pitala sam je sta misli o mojoj vezi sa njim. Mama mi je rekla: "Vilo, on je ozenjen covek, ali to je tvoj problem". Figu se moja Mama dopala, jer je video da je ljubazna i da me je lepo vaspitala.
Da li se savetujete sa roditeljima u izboru partnera? Da li slusate njihove savete o vezama? Da li ih upoznajete sa svojim izabranicima/ama? Da li im dozvaoljavate da se mesaju u vasu vezu? Da li im se poveravate?
Deluje...:rotf::rotf::rotf:
Vilo najbolja si
 
ja sam vrlo otvorena sa svojom mamom....

al naravno svi mi imamo razlicite odnose sa roditeljima...mislim da treba biti otvoren...pogotovo sto sam ja josuvek mlada i nije naodmet cuti neke stvari od roditelja...imaju svasta pametno da kazu...kad oce;)

ja shvatila ozbiljno vilinu temu:eek:...treba da se lecim:dash:
 
ja sam vrlo otvorena sa svojom mamom....

ja shvatila ozbiljno vilinu temu:eek:...treba da se lecim:dash:

Lepo je sto si otvorena.

Ova tema i jeste ozbiljna. Ona je zivotna, a ne bezlicna tipa prevrni me zavrni me, kako je vecina ovih tema. Ne treba da se lecis.

@georgej...kako vec ide: Taj decko je proslost. Moze da me zove koliko hoce, jer sam ja sada zaljubljena u samo jednog.
 
Lepo je sto si otvorena.

Ova tema i jeste ozbiljna. Ona je zivotna, a ne bezlicna tipa prevrni me zavrni me, kako je vecina ovih tema. Ne treba da se lecis.

@georgej...kako vec ide: Taj decko je proslost. Moze da me zove koliko hoce, jer sam ja sada zaljubljena u samo jednog.

hvala...bas si zlatna.....:rotf:

jeli a sta bi sa j, h, b, k, ....ima li nekoh novina...ko tu koga...:rotf:
 
Kao sto vidite dosla sam svojoj kucici slobodici. Bila sam u dobrovoljnom ignanstvu u Austro Ugarsku, jer sam htela malo da sredim emocije. Sinoc posle koncerta dosla sam u svoj stan, svoju sobicu i kod moje Mame. Upoznala sam decka sa njom i ona kaze da joj deluje fino i pametno, iako je fudbaler. Pitala sam je sta misli o mojoj vezi sa njim. Mama mi je rekla: "Vilo, on je ozenjen covek, ali to je tvoj problem". Figu se moja Mama dopala, jer je video da je ljubazna i da me je lepo vaspitala.
Da li se savetujete sa roditeljima u izboru partnera? Da li slusate njihove savete o vezama? Da li ih upoznajete sa svojim izabranicima/ama? Da li im dozvaoljavate da se mesaju u vasu vezu? Da li im se poveravate?

prvo, to izgnanstvo...si sigurna da nisi belo roblje?
drugo, Austro Ugarska ne postoji, chini mi se..mada, shta ja znam, OTR sve dozvoli patloshkim sluchajevima..
trece, i mama ti je vilinskog roda, chim ti se obraca sa "Vilo"? :O
to je nekako bash super duper sjajno.
chetvrto, tvoja mama vila ima predrasude prema fudbalerima? :sad2:
peto, kao odgovor na tvoje pitanje - NE.
 

Back
Top