Ljubavna paranoja...

Chovechuljak

Iskusan
Poruka
5.466
Ok...imali ste momka/devojku...duga veza, a i ne mora da je duga...jaka ljubav...pa i ne mora da je bila tolio jaka.

Posle svega dolazi raskid...rastajete se.

Da li vam se, ponekad, nekad, a mozda i uvek javljaju grozne slike...grozni filmovi...strasne stvari...o tome da ustvari vas bivsi/bivsa sada uziva/stenje uz nekog/neku drugu/drugog?

Da li mucite sebe tim slikama, kako ih neko drugi uzima, kako rade sve ono sto su radili sa vama ali samo sa drugom osobom? Kako se smeju, dahcu, vriste i govore sve one nezne reci koje su pricali vama.

Da li?
 
Nisam bila ljubomorna dok nisam upoznala sadašnjeg muža. On je imao problema sa mnom, ali samo u početku...otkud znam, valjda sam našla nešto što je vredno pa sam se plašila da ga ne izgubim...

Do tada, nikada nisam o bivšima razmišljala s kim su, šta rade, ali mislim da nikoga nisam ni volela tako jako da bih uopšte imala ta osećanja...
 
Ok...imali ste momka/devojku...duga veza, a i ne mora da je duga...jaka ljubav...pa i ne mora da je bila tolio jaka.

Posle svega dolazi raskid...rastajete se.

Da li vam se, ponekad, nekad, a mozda i uvek javljaju grozne slike...grozni filmovi...strasne stvari...o tome da ustvari vas bivsi/bivsa sada uziva/stenje uz nekog/neku drugu/drugog?

Da li mucite sebe tim slikama, kako ih neko drugi uzima, kako rade sve ono sto su radili sa vama ali samo sa drugom osobom? Kako se smeju, dahcu, vriste i govore sve one nezne reci koje su pricali vama.

Da li?

i drkam pun snage dapace :hahaha:
 
Ok...imali ste momka/devojku...duga veza, a i ne mora da je duga...jaka ljubav...pa i ne mora da je bila tolio jaka.

Posle svega dolazi raskid...rastajete se.

Da li vam se, ponekad, nekad, a mozda i uvek javljaju grozne slike...grozni filmovi...strasne stvari...o tome da ustvari vas bivsi/bivsa sada uziva/stenje uz nekog/neku drugu/drugog?

Da li mucite sebe tim slikama, kako ih neko drugi uzima, kako rade sve ono sto su radili sa vama ali samo sa drugom osobom? Kako se smeju, dahcu, vriste i govore sve one nezne reci koje su pricali vama.

Da li?

Da, desavalo mi se, ali sad me bas briga s kim je i sta radi.:)
 

Back
Top