SVAĐATE LI SE NA JAVNOM MESTU?

Madona 6

Iskusan
Poruka
5.696
Danas sam videla mlad bračni par kako se svađa u supermarketu. Dok sam kupovala hobotnicu za ručak (da se tako duhovito izrazim :rumenko:) njih dvoje su pričali o analnom sexu. Ona je viknula usred marketa "Sve dam, guzu ne dam!" na šta se on brecnuo, prekrstio ruke u znak neodobravanja i okrenuo glavu od nje.

Šta vi mislite o tome? (naravno, mislila sam na svađu na javnom mestu :hahaha::rotf:)

El to lepo? El to kulturno? El ste se vi nekad svađali nasred ulice, u javnom toaletu, u avionu, kamionu i kod kolima? Kako ste se osećali i el vam to podiglo adrenalin? :hahaha:
 
Nisam kod kolima, ali u kolima nebrojano puta...a iako vam se cini da vas drugi ljudi ne vide i cuju, oni i te kako to primete. Ne znam, ne volim se svadjati na javnom mestu, pred drugim ljudima...sve sto imam sacuvacu za 4 uha. A i prodje me dosta kasnije pa nije tako dramaticno. ma ne vlim se svadjati.
 
eto zakoci mi se krsta kad otvorih tvoju temu....mislim da mi sveta veverica salje znake upozorenja....;):rotf::rotf:

samo sa mamom... jadna mama sta joj radim...ponekd mi je zao...al ne i sad:mrgreen:

ok ovo je ljs...ne treba da se spominju mame jel....:rotf:

sad ozbiljno: ovo ostalo jok....nisam po prirodi takva....:mrgreen:...


a sta bi sa hobotnicom...jesi je dala muzu .....(inspirisana jednom temom...):rumenko:
 
eto zakoci mi se krsta kad otvorih tvoju temu....mislim da mi sveta veverica salje znake upozorenja....;):rotf::rotf:

samo sa mamom... jadna mama sta joj radim...ponekd mi je zao...al ne i sad:mrgreen:

ok ovo je ljs...ne treba da se spominju mame jel....:rotf:

sad ozbiljno: ovo ostalo jok....nisam po prirodi takva....:mrgreen:...


a sta bi sa hobotnicom...jesi je dala muzu .....(inspirisana jednom temom...):rumenko:

Mama, drži se, metla poleće :lol:

Da, dobio je hobotnicu iako je ne voli. Mrzi one ružičaste tačkice na repićima što vire iz šerpe.
Koj ga šiša kad je oženio Dalmatinku! :lol:
 
Danas sam videla mlad bračni par kako se svađa u supermarketu. Dok sam kupovala hobotnicu za ručak (da se tako duhovito izrazim :rumenko:) njih dvoje su pričali o analnom sexu. Ona je viknula usred marketa "Sve dam, guzu ne dam!" na šta se on brecnuo, prekrstio ruke u znak neodobravanja i okrenuo glavu od nje.

Šta vi mislite o tome? (naravno, mislila sam na svađu na javnom mestu :hahaha::rotf:)

El to lepo? El to kulturno? El ste se vi nekad svađali nasred ulice, u javnom toaletu, u avionu, kamionu i kod kolima? Kako ste se osećali i el vam to podiglo adrenalin? :hahaha:

jesam, svadjala sam se na javnom mjestu, tj., na ulici, ali ipak mislim da je to ruzno.
 
Danas sam videla mlad bračni par kako se svađa u supermarketu. Dok sam kupovala hobotnicu za ručak (da se tako duhovito izrazim :rumenko:) njih dvoje su pričali o analnom sexu. Ona je viknula usred marketa "Sve dam, guzu ne dam!" na šta se on brecnuo, prekrstio ruke u znak neodobravanja i okrenuo glavu od nje.

Šta vi mislite o tome? (naravno, mislila sam na svađu na javnom mestu :hahaha::rotf:)

El to lepo? El to kulturno? El ste se vi nekad svađali nasred ulice, u javnom toaletu, u avionu, kamionu i kod kolima? Kako ste se osećali i el vam to podiglo adrenalin? :hahaha:

nikada....mene to odmah asocira na cigane....bez uvrede za njih ali oni su obavezno veoma bucni na javnim mestima jer veruju da ce ih ljudi vise postovati ako budu u centru paznje...kakva glupa zabluda....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 

Back
Top