Nokia 95-obrisane slike?

Megy 18

Zainteresovan član
Poruka
453
Moj muz je greskom obrisao slike s mem kartice na tel nokia 95,postoji li sansa da se te slike nekim programom vrate.Interesantn stvar je sto kartica(2GB) kad je ubacim u foto aparat pokazuje samo 1.8free :???:
Dal' to znaci da ipak negde postoje te slike s obzirom da on nije siguran na koji nacin ih je obrisao i sta im se dogodilo....samo ih prosto nema vise....:eek:

Ajde ljudi pomagajte...sta da radimo:think:
 
Moj muz je greskom obrisao slike s mem kartice na tel nokia 95,postoji li sansa da se te slike nekim programom vrate.Interesantn stvar je sto kartica(2GB) kad je ubacim u foto aparat pokazuje samo 1.8free :???:
Dal' to znaci da ipak negde postoje te slike s obzirom da on nije siguran na koji nacin ih je obrisao i sta im se dogodilo....samo ih prosto nema vise....:eek:

Ajde ljudi pomagajte...sta da radimo:think:

Znam coveka koji spasava izgubljene fajlove,mozete ici kod njega u servis samo ako ste iz BG-a
 
Interesantn stvar je sto kartica(2GB) kad je ubacim u foto aparat pokazuje samo 1.8free
Dal' to znaci da ipak negde postoje te slike
Ne,ne znaci,to se dogodi prilikom formatiranja same kartice u telefonu ili nekom drugom uredjaju (ili kad USB pristekas na comp.) kao.npr kod mene na N73 u koju sam ubacio karticu na kojoj pise isto 2GB nakon formatiranja pokazivao je kapacitet od oko 1930MB a nisam na njoj imo nista osim onih sistemskih fajlova koje telefon sam stavi na karticu tokom formatiranja,ili na 6230i na kojoj imam 1GB karticu a pise da ima ukupno 940MB free
 
Skinula sam s neta neki program za spasavanje izgubljeno-obrisanih fajlova,
medjutim program radi samo preko citaca kartica.
Tako da cu morati da pazarim za koji dan i to.
Pokusacu sama.:sad2:
Ako ne uspem dajte neki kontakt tel. naravno da cu ici u servis.
 

Back
Top